Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ثبت نام در طرح درمانی جامع مشاوره
مشاور و روانشناس آنلاین

رزرو وقت مشاوره حضوری

5 فایده مهم استفاده از مشاور و روانشناس آنلاین

مشاوره آنلاین راه حلی آسان و بسیار مقرون به صرفه برای کمک به افراد با مشکلات آنهاست. مردم با استفاده از یک درمانگر آنلاین و به لطف تکنولوژی قادر به حل مشکلاتشان هستند. در اینجا به 5  فایده مهم مشاور و روانشناس آنلاین می پردازیم:

1. به اشتراک گذاری اسرار عمق وجود خود در کمترین زمان

افرادی که با یک مشاور روانشناس آنلاین در تماس هستند، در نهایت با درمانگر خود احساس امنیت می کنند. برای مثال فردی را تصور کنید که مورد سو استفاده جنسی قرار گرفته و یا در خشونت های خانگی سهیم باشد. شما می توانید با مشاور خود به راحتی و بدون خجالت این اسرار را افشا کنید و احساس ناخوشایندی که وجود دارد را با ارتباطی که با درمانگر آنلاین دارید بر طرف کنید. مزایای استفاده از این روش درمان، این است که شخص مراجعه کننده انگیزه خود را برای رسیدن به قلب موضوع را و رسیدن به مقصود مطلوب خود را دارد. این امر موجب بهبودی سریع تر برای او و یک روش مناسب تر برای مشاوره و درمان می شود.

2. مشاور و روانشناس آنلاین به تمام مراجعان خود اهمیت می دهد

مشاور و روانشناس آنلاین بودن به این معنی است که شما می خواهید برای مراجعان خود وجود داشته باشید. شما می توانید از طریق چت و تماس صوتی با مراجعین خود ارتباط برقرار کنید. به عنوان یک مراجع، شما می توانید یک پیام سریع به درمانگر آنلاین خود ارسال کنید و مشاوره انگیزه ای باری حضور در جلسه آنلاین با شما دارد، زیرا این بخش جدایی ناپذیر از برنامه درمانی است.

3. مشاور و روانشناس آنلاین برای افراد ناتوان بهترین گزینه است

انواع افرادی که از مشاور و روانشناس آنلاین استفاده می کنند وجود دارد. کسانی که با ناتوانی زندگی می کنند می توانند بهترین گزینه برای  درمان آنلاین باشند. همچنین افرادی که دارای محدودیت های فیزیکی هستند، ممکن است دچار مشکل شوند تا از خانه هایشان خارج شوند و یک مشاور یا روانشناس را ببینند. مانند هر انسان دیگری، این افراد نیاز به مراقبت بهداشت روانی چه بسا بیشتر از بقیه دارند. مشاور و روانشناس آنلاین در این مواقع به کمک می آید.

4. مناطق دور افتاده نیاز به مشاور و روانشناس آنلاین دارند

افرادی که در مناطق دور افتاده زندگی می کنند، دسترسی مستقیم به متخصصان بهداشت روانی ندارند. اگر در این مناطق درمانگر وجود داشته باشد، تنها تعداد انگشت شماری از آنها وجود دارد. هنگامی که شما از یک درمانگر آنلاین استفاده می کنید، به راحتی می توانید انواع مختلف مشاوران را انتخاب کنید و با آنها در ارتباط باشید.

5. مقرون به صرفه بودن خدمات مشاور و روانشناس آنلاین

از آنجایی که مشاور و روانشناس آنلاین و مراجعش با توجه به روند مشاورات باید با یکدیگر در تماس باشند، فرض کنید برای این کار لازم نیست که مسافتهای طولانی را طی کنید، در ترافیک های سنگین بمانید و یا حتی از جلسات خود جا بمانید. تصور کنید که این هزینه ها و وقت شما پس انداز شود و شما در هر ساعت و هر مکان که راحت هستید مشاوره خود را آغاز می کنید!

 

یه خبر خوب

فول فکر امکان استفاده از مشاوره روانشناسی بصورت آنلاین و با استفاده از روانشناسان باتجربه فراهم کرده. شما می توانید از طریق گفتگوی متنی و صوتی با مشاوران ارتباط برقرار نمایید.