Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ثبت نام در طرح درمانی جامع مشاوره
مشاوره آنلاین

رزرو وقت مشاوره حضوری

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین

حتما درباره مشاوره آنلاین شنیده اید, امروزه افراد به علت پیشرفت جوامع با مشکلات بسیاری روبرو شده اند و بیشتر وقت ها خسته از کار و زندگی میشوند اما زمان کافی برای مشاوره گرفتن ندارند و روز به روز حالت خلق و خوی آنها تغییر می کند و روند افسرده شدن را طی می کنند. معمولا افراد به تدریج پرخاشگر تر می شوند و کارهایی که قبلا  باعث لذت آنها میشد دیگر برایشان جذاب نیست و به نبال راهی برای رهایی از این مشکل می گردند.

به همین دلایل مشاوره آنلاین روبه گسترش است. بر اساس تحقیقاتی صورت گرفته است افرادی که به افسردگی مبتلا بودند به مشاوره آنلاین جواب بهتری دادند و درمان شدند. خیلی از افراد از اینکه در حضور شخصی دیگر درباره مشکلاتشان صحبت کنند یا می ترسند یا خجالت می کشند و به هزاران دلیل دیگر از این کار خودداری می کنند.

مشاوره آنلاین از این قبیل مشکلات را حل کرده است. شما با دسترسی آسان به اینترنت می توانید به راحتی مشکلاتتان را با مشاورین مطرح کنید. از مزیت های آن ابنکه شما مشاور را نمیبینید در نتیجه خجالتی که در بیان مشکل دارید از بین می رود.

دلایلی که مشاوره آنلاین امروزه رونق گرفته اند و در حال پیشرفت هستند:

  1. شما میتوانید به دور از ترافیک هایی که در داخل شهر هست راحت در منزل از طریق تلفن همراه,تبلت,کامپیوتر با مشاورین در تماس باشید.شما از طریق مشاوره آنلاین می توانید با مشاورینی که در شهر دیگری هستند به راحتی صحبت کنید.
  2. افراد زیادی نسبت به تاثیر مشاوره آنلاین تردید دارند اما با توجه به نتایج تحقیقاتی که صورت گرفته مشخص شده است که احساس صمیمیت با مشاور و اینکه بتوانید راحت صحبت کنید در این روش رو به گسترش است
  3. شما می توانید قرار مشاوره های بعدیتون را خود تنظیم کنید این یعنی راحتی بیشتر برای شما
  4. برای خانم هایی که خانه دار هستند روش بسیار موثری است. ممکن است به علت وقت کمی که در منزل دارند خیلی راحت نتوانند از خانه خارج شوند در نتیجه به راحتی می توانند برای حل مشکلات خود از مشاورین آنلاین کمک بگیرند.

مهمتر از همه اینکه

شما می توانید مشاوره بگیرید بدون آن که مجبور باشید هویت و اطلاعات فردی خود را در اختیار کسی قرار دهید. ما در فول‌فکر این امکان را فراهم کرده ایم که شما بتوانید از طریق امکان ورود ناشناس وارد لیست مشاوران آنلاین شده و مشاوره آنلاین بصورت متنی و گفتگوی صوتی انجام دهید.

یه خبر خوب

فول فکر امکان استفاده از مشاوره روانشناسی بصورت آنلاین و با استفاده از روانشناسان باتجربه فراهم کرده. شما می توانید از طریق گفتگوی متنی و صوتی با مشاوران ارتباط برقرار نمایید.