Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ثبت نام در طرح درمانی جامع مشاوره
شادی

رزرو وقت مشاوره حضوری

شادی ساده است

شادی ساده است

در دنیای امروزه و پیشرفت جوامع انسان ها از هم دور شدند و در جستجوی راهی برای شاد بودن می گردند اما واقعا شادی ساده است. در اطراف ما خیلی موارد وجود دارد که می تواند باعث شادی ما شود اما ما به آنها بی توجه هستیم. واقعیت این است که ما از خیلی چیزهایی که در اطراف ما هست غافل می شویم و همیشه در انتظار یک اتفاق یا یک چیزی هستیم که ما را خوشحال کند اما از اطراف خود و اینکه کلی مورد هست که می تواند ما را خوشحال کند دور می شویم.

شادی ساده است,ساده تر از کلمه ساده شما از چیزهایی هم که خوشتان نمی آید می توانید شادی درست کنید,کافیست نگاه خود را به موردی که آزارتان می دهد تغییر دهید.

شادی ساده است, گلدان داشته باشید و از آن مراقبت کنید. وجود گل و یا گلدان هایی که برگ زیادی دارد باعث جذب انرژی های منفی می شود و رسیدگی به گلدانها و یا حتی یک گلدان باعث حس مسئولیت می شود و زمانی که یک برگ کوچک تاره را در گلدان خود ببینید باعث شادی می شود.

شادی ساده است,مطالعه کردن حتی برای نیم ساعت باعث میشود که افکار شما بر روی موضوعی که می خوانید متمرکز شود و در شما شادی ایجاد می کند چون به افکاری که شما را ناراحت می کند فکر نمی کنید.

شادی ساده است,مهربانی کردن بدون انتظار جواب شما را شاد می کند. همیشه باعث آرامشی در درون شما می شود. مهر ورزیدن و کمک به سالمندان از کارهایی است که باعث خشنودی زیاد در افراد می شود.

شادی ساده است,خندیدن بدون دلیل خاصی شادی آور است. خندیدن مسری هست همیشه در برخورد با آدم ها لبخند بزنید و سعی کنید خشک و سرد نباشید,تحقیقات نشان می دهد که برخورد اول شما همراه لبخند در هر مکانی باعث ایجاد ارتباط بهتری با افراد می شود.

شادی ساده است, این که فکر کنید چه کار های کوچکی برای خوشحال کردن دیگران می توانید انجام بدهید باعث خوشحالی شما می شود. شما با گرفتن شاخه گلی,ساختن یک کارت پستال ساده با دستان خود,خرید هدیه ای ارزان,نقاشی کشیدن و … هم میتوانید دیگران را خوشحال کنید هم خودتان را. اینکه دیگران به خاطر شما لبخند می زنند و خوشحال می شوند در شما شادی ایجاد می کند.

شادی ساده است,دیدن آلبوم قدیمی و به یاد آوردن خاطرات شادی ایجاد می کند. شما می توانید عکسهای قدیمی را به صورت خلاقانه به دیوار نصب کنید. همیشه کارهای هنری و خلاقیت باعث شادی می شود.

شادی ساده است,از بچه های کار خرید کنید. خنده هایی که کودکان کار از خرید شما می کنند حس بسیار قشنگی در فرد ایجاد می کند.

شادی ساده است,لبخند پدر و مادر بزرگترین دلیل برای خوشحالی است. قدردانی از والدین و رضایت آنها شادی بزرگی است. برای پدر و مادر خود بی منت کار انجام دهید و هیچ وقت آنها را تنها نگذارید ,چون آنها هیچ زمان شما را تنها نمی گذارند.

شادی ساده است,محبت کردن و مراقبت ازحیواناتی که در خیابان زندگی می کنند بسیار شادی آور است.

شادی ساده است,رقصیدن در زمانی که حال و حوصله ندارید از کارهای است که به سرعت شما را خوشحال می کند. رقصیدن برای همه است و جنسیت ندارد.

شادی ساده است,ورزش هایی که هیجان بالایی دارد که تحرک در آنها زیاد است در شما انرژی ایجاد می کند و باعث شادی می شود.

شادی ساده است,بستنی بخورید,زمانی که ناراحت هستید به بستنی فروشی و یا مغازه بروید زمانی که در انتخاب بستنی صرف می کنید و زمانی که بستنی را میل می کنید شادی به شما هدیه می دهد.

شادی ساده است,گاهی بچه شوید و به دوران کودکی برگردید و از دنیای برزگسالی فاصله بگیرید. به پارک بروید و از وسائل بازی استفاده کنید,کارتون تماشا کنید و یا کارتون هایی که در زمان کودکی خودتان پخش می شد را پیدا کنید و به آن زمان برگردید.

کارهای کوچک زیادی برای اینکه خوشحال باشید وجود دارد کافی است درباره اش کمی فکر کنید. ما از هر چیزی که در اطراف ما وجود دارد می توانیم شاد بشویم. ما به زندگی دعوت شدیم پس باید به بهترین حالت آن را سپری کنیم. وقتی می توانیم از هر چیز کوچکی شاد بشویم چرا غم را انتخاب کنیم؟

بیشتر مشکلات ما انسان ها به خاطر این است که غم را انتخاب می کنیم. ما می توانیم با لذت بردن از خوش های کوچک اطرافمان شاد شویم و مشکلات را پشت سر بگذاریم.

پس همیشه به یاد داشته باشید که شادی ساده است,ساده تر از کلمه ساده…

اطلاعات بیشتر

یه خبر خوب

فول فکر امکان استفاده از مشاوره روانشناسی بصورت آنلاین و با استفاده از روانشناسان باتجربه فراهم کرده. شما می توانید از طریق گفتگوی متنی و صوتی با مشاوران ارتباط برقرار نمایید.