Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

مشاوره روانشناسی آنلاین فول فکر
مشاوره روانشناسی آنلاین فول فکر

به وب‌سایت فول‌فکر خوش آمدید:

شاید اولین گروهی که به صورت تخصصی اقدام به انجام خدمات مشاوره از راه دور کردند، روان‌کاوها بودند. روان‌کاو‌ها بیش از نیم قرن است که از تلفن برای انجام روان‌کاوی استفاده می‌کنند. در تمام این سال‌ها عده‌ی بسیاری مخالف این چنین ارائه ی خدماتی بوده‌اند اما جالب است که در گذر زمان از تعداد شان کاسته شده است و به مرور متوجه شده اند که :

آنچه که درمان را ممکن می‌کند ذات ارتباط انسانی است و این ارتباط می‌تواند حتی به صورت نامه‌نگاری نیز صورت پذیرد.

امروزه امکانات بیشتری در اختیار درمانگران قرار دارد، آنها می‌توانند با استفاده از تماس صوتی، تصویری، متن و حتی ارسال عکس و تصویر، ویدئو، گیف و ایموجی با مراجعان خود در ارتباط باشند.

در این راستا ما از شاخه‌ها و رشته‌های مختلف گرد هم آمده‌ایم تا با همکاری یکدیگر بتوانیم کار مفید و تازه‌ای انجام بدهیم. ما برای محقق کردن یک ایده دور هم جمع شدیم:

◊ خدمات روان‌شناسی و مشاوره با دسترسی آسان

◊ هزینه‌های کمتر و مقرون به صرفه‌تر

◊ حذف بعد مکانی و زمانی خاص برای همه دسترسی به روان‌شناس

ما به وقت شما احترام می‌گذاریم و این شما هستین که تعیین می‌کنید زمان مشاوره چه ساعتی باشد و مقدار جلسه مشاوره با توجه به نیازهای خود شما چقدر باشد.

ما تلاش می‌کنیم خدمات روان‌شناختی را به همه‌ی فارسی‌زبانان دنیا ارائه کنیم در نقطه ای از جهان، چه در داخل ایران باشید، چه در خارج از ایران، چه در شهرهای بزرگ و پرجمعیت و چه در روستاهای کوچک، با کمک اینترنت همیشه گروهی از مشاوران در دسترس شما هستند.

خدمات ارائه شده در سایت در زمینه‌ی سلامت و در حوزه ی روان‌شناسی است. خدمات ارائه شده به شرح ذیل است:

  • تحلیل تست های روان شناسی
  • خدمات مشاوره
  • آموزش

هزینه‌ی خدمات بر حسب تعداد دقایقی که کاربر با روان‌شناس به صورت همزمان صحبت می‌کنید محاسبه می‌گردد. هزینه‌ی هر دقیقه مشاوره در پروفایل روان شناس درج شده است. کاربر امکان افزایش موجودی (شارژ حساب) به مبلغ دلخواه را دارد و بر حسب میزان دقایقی که با روان شناس صحبت می کند، از اعتبار حساب او کسر می‌گردد. نرخ هزینه‌ها از هر دقیقه ۴۵۰ تومان تا ۱۰۰۰ تومان متغیر است و کاربر امکان مشاهده ی هزینه‌ای معادل هر دقیقه را در صفحات اصلی سایت و صفحه پروفایل هر مشاور دارد.

 

راههای ارتباط با ما:

ایمیل :info@fullfekr.com
تلگرام : fullfekrsupp
اینستاگرام : fullfekr