Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ثبت نام در طرح درمانی جامع مشاوره
خودارضایی مردان

رزرو وقت مشاوره حضوری

خودارضایی مردان : 6 چیزی که در اینباره نمی‌دانید!

خودارضایی مردان متاسفانه یک امر رایج در جوامع است و مردان اغلب بر این عقیده‌اند که خودشان همه چیز را در این‌باره می‌دانند و هیچ ندانسته‌ای برای آن‌ها وجود ندارد. در این مطلب سعی می‌کنیم که 5 موردی را که در خودارضایی مردان به آن‌ها توجه نشده است را بیان کنیم.

 1.به نظر می‌رسد که همه‌ی ارگاسم‌ها باهم یکسان نیستند.

توبیاس، دانشیار دانشکده‌ی پزشکی دانشگاه ایالتی جنوبی اسپرینگ‌فیلد بیان می‌کند که :

به نظر می‌رسد که همه‌ی ارگاسم‌ها باهم یکسان نیستند. مطالعات بسیاری نشان داده‌اند که رابطه‌ی جنسی طبیعی برای مردان از همه نظر دارای فواید بسیار است. از فواید این روابط می‌توان به تنظیم فشار خون، سلامت قلب و پروستات، درمان برخی دردها و غیره اشاره کرد. برخی افراد بر این عقیده‌اند که خودارضایی مردان نیز همین فواید را برای بدن دارد. حال چه تفاوتی بین خودارضایی مردان و رابطه‌ی جنسی طبیعی آن‌ها وجود دارد؟ هیچ دلیل واضح و کاملی در اینباره وجود ندارد، اما به نظر می‌رسد که بدن به دو شکل مختلف به این دو روش پاسخ می‌دهد. حتی مطالعات نشان داده است که ساختار مایع منی در این دو روش متفاوت است.

 

2.خودارضایی مردان خالی از ریسک نیست!

درست است که این کار خطر نسبتا کمی دارد. هیچکس تا بحال با اینکار با مشکلات چندان جدی‌ای مواجه نشده است. اما مانند برخی فعالیت‌های کم‌خطر دیگر هنوز هم برخی خطرات وجود دارد.

خودارضایی مکرر و یا خشونت‌آمیز می‌تواند موجب تحریک پوست بدن شده و یا بخش‌های مربوط به خون‌رسانی را دچار انسداد کنند. علاوه بر این وضعیت نادر اما وحشتناکی چون شکستگی آلت نیز وجود دارد. اکثر مردانی که این کار را به دفعات انجام می‌دهند ممکن است با مشکلات جدی‌ای در ناحیه‌ی آلت خود مواجه شوند.

3.خودارضایی‌ ممکن است طبیعی و عادی نباشد!

خودارضایی مردان معمولا هنگامی که از یک حدی فراتر می‌رود و دفعات آن بیشتر می‌شود، موجب نگرانی آن‌ها می‌شود. آن‌ها احساس می‌کنند که افزایش دفعات خودارضایی ممکن است تاثیر منفی‌ای بر روی سلامتی جسمی و روحی‌شان داشته باشد، در حالیکه مطالعات نشان داده‌اند که اینگونه نیست. در واقع خودارضایی ممکن است به واسطه‌ی واکنش به استرس و ترس های آشکار و پنهان ذهنی بروز کنند. بسیاری از افرادی که خودارضایی می‌کنند احساس گناه و عذاب وجدان بسیاری را متحمل می شوند. آنها تلاش می‌کنند یکباره اقدام به ترک خودارضایی کنند تا شاید از این احساس‌های گناه و شرم رهایی پیدا کنند. اما اغلب این گزاره صادق است که : رویکردهای رادیکال ممکن است به شکست های دشوار منتهی شوند. بنابراین وقتی که این افراد در ترک خودارضایی با شکست مواجه می شوند٬ حالا افزون بر احساس شرم و گناهی که داشتند٬ عزت نفس شان نیز خدشه‌دار شده است. احساس می‌کنند ناتوان هستند و در مقابل تمایلات به گمان آنها نامتعارف درونی‌شان٬ شکست خورده‌اند.

 

4. تاثیر خودارضایی بر زندگی مهم تر از نفس انجام آن است

امروزه اکثر متخصصان غربی و اروپایی توافق نظر دارند که خودارضایی امری طبیعی است که بواسطه‌ی نیاز طبیعی افراد انجام می‌شود اما همه‌ی آنها هم توافق نظر دارند که اگر میزان زمانی که شما صرف خودارضایی می‌کنید بیش از حدود ۵ ساعت در هفته و همچنین تعداد دفعات خودارضایی به طور متوسط بیش از ۳ بار در هفته است٬ ممکن است تشخیص اعتیاد جنسی به شما تعلق بگیرد.

اگر شما چندین بار در روز خودارضایی می‌کنید و یک زندگی طبیعی و سالم از لحاظ جسمی و روانی دارید، واقعا این اتفاق برای شما یک اتفاق بسیار نادر و تقریبا غیرممکن است! اما اگر به دفعات زیاد خودارضایی می‌کنید و به این دلیل از کارهای خود باز می‌مانید و یا رابطه‌ی جنسی طبیعی با همسر خود را از دست می‌دهید بهتر است که با یک روانشناس در اینباره صحبت کرده و از او مشورت بگیرید.

اگر در واقع این کار نیز همچون هر کار دیگری است که می‌توانند زندگی شما را مختل کنند و فرصت یک زندگی سالم و طبیعی را از شما بگیرند.

خودارضایی مردان
احتمال اعتیاد به خودارضایی مردان از درصد بالایی برخوردار است که زمان بسیاری را در طول زندگی از آن‌ها می‌گیرد.

 

5.خودارضایی خود را در ظاهر شما منعکس می‌کند.

یکی از جالب‌ترین چیزها درباره‌ی خودارضایی مردان این است که نشان می‌دهد چیزی در رابطه‌ی شما اشتباه است.

واقعیت این است که اکثر مردان با هر رابطه‌ای که دارند این کار را انجام می‌دهند و اغلب این کار را نه فقط برای لذت بلکه برای دور کردن استرس از خود، پاک کرد ذهن و رسیدن به نوعی آرامش انجام می‌دهند. این باور اشتباه به مرور تبدیل به یک عادت در آن‌ها شده و همچون سیگار کشیدن به آن اعتیاد پیدا می‌کنند، به گونه‌ای که خیال می‌کنند اضطراب و استرس و افسردگی خود را جز با این راه نمی‌توانند از بین ببرند.

در این شرایط صحبت با یک روانشناس به آن‌ها کمک خواهد کرد که دلایل اصلی این کار را در خود پیدا کنند و با مهارت‌های کنترل اضطراب که روانشناس به آن‌ها خواهد آموخت سعی خواهند داشت که دیگر برای فرار از درگیری‌های ذهنی به این کار پناه نیاورند.

 

   6. برخی مردان پس از ازدواج نیز خودارضایی میکنند

شاید برخی یا اغلب افراد جامعه دیدگاه همدلانه ای نسبت به خودارضایی پیش از ازدواج داشته باشند٬ اما اکثرا دیدگاه مثبتی نسبت به خودارضایی بعد از ازدواج ندارند. پژوهش ها نشان داده است که بسیاری از مردان پس از ازدواج نیز خودارضایی میکنند و همین امر سبب شد تا متخصصان فارغ از هرگونه پیش داوری میزان سلامت این رفتار را بررسی کنند. نتایج پژوهش ها حاکی از آن بود که به مانند خودارضایی پیش از ازدواج٬ خودارضایی پس از ازدواج نیز امری طبیعی و سالم است. امروزه پژوهشگران حوزه ی رفتار جنسی بر این عقیده هستند که خودارضایی مردان پس از ازدواج٬ به معنای رضایت بخش نبودن رابطه نیست همانطور که خوداراضایی مردان وقتی که در ارتباط عاطفی پیش از ازدواج قرار دارند نیز رفتاری طبیعی است. اما هم در ایران و هم در سایر کشورها٬ خانم ها وقتی که متوجه می شوند مردی که با او در رابطه عاطفی و یا ازدواج قرار دارند خودارضایی میکند٬ عموما دو نوع احساس یکسان را از خود بروز می‌دهند. عده‌ی بسیاری از آنها تصور می‌کنند که در زندگی زناشویی‌شان چیزی نقص دارد و حتما این نقص بر گردن آنهاست چرا که اگر مرد زندگی آنها چیزی کم و کسر نداشت٬ به خودارضایی تمایل پیدا نمی‌کرد. برخی دیگر نیز تصور می‌کنند که حتما مردی که خودارضایی می‌کند٬ دچار مشکل یا بیماری است. (مقاله مشکلات جنسی که نیاز به مراجعه به روانشناس دارند را مطالعه کنید.)

اینجا هم پژوهش‌های فراوان به کمک ما می‌آیند تا قضاوت روشن‌تری از چگونگی اتفاق‌ها داشته باشیم. تحقیق‌ها نشان داده‌اند که نه مردانی که خودارضایی میکنند از نظر سلامت جسمی٬ جنسی و روانی دچار بیماری و اختلال هستند و نه زن‌هایی که مردهایشان خودارضایی می‌کنند٬ جایی از مسیر رابطه را اشتباه رفته اند. خودارضایی برای مردان امکانی‌ست که آنها می‌توانند در فضای آزاد ذهنی خود٬ به فانتزی‌های ابراز نشده و یا خیالی خود نزدیک‌تر شوند و با خود خلوت کنند.

یه خبر خوب

فول فکر امکان استفاده از مشاوره روانشناسی بصورت آنلاین و با استفاده از روانشناسان باتجربه فراهم کرده. شما می توانید از طریق گفتگوی متنی و صوتی با مشاوران ارتباط برقرار نمایید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

مشاوره روانشناسی

دوست داشتم: 3171
دوست نداشتم: 2147
میانگین امتیازات: 1.48

510 دیدگاه در “خودارضایی مردان : 6 چیزی که در اینباره نمی‌دانید!

آموزنده بود ممنون ازشما

1 مرسی از این همه مطلب 2کاش دقیقا روش درمانش رو میگفتند3کاش درباره اینکه گناه هست یا نه هم یه صحبتی کرده بودند4دالاش اینا چت خونه نیست ها اگه میخوای ب حرفی برین همون واتساب و تلگرام و نکته آخرم به شما ربطی نداره👍👌

از نظر احادیث وقران جزو گناهان کبیره است

برو بابا ناموسا تو هم

سلام
دوستان این یه نوع نیازه ک حتما همتون یه بار تجربه کردید بهتره هر کسی از دیدگاه خودش نگاه کنه یکی از مسائل دینی نگاه میکنه یکی علمی شما سعی کنید خودتون فکر کنید… و مثل آب و غذا نیاز داریم هممون سعی کنید راه خودتون رو برید و به بقیه کاری نداشته باشید یکی این کارو گناه میدونه یکی اینکارو درست میدونه و میگه نیازه پس سعی کنید کاری به بقیه نداشته باشید
تشکر…

سلام خود ارضایی یک گناه کبیره است که گناهش از زنا و لواط هم بالا تره

پس بریم زنا کنیم که کمتر گناه کنیم…

واقعا هم همینطوره اگر نمیتونی جق رو ترک کنی ازدواج کن و …..

سلام
گناه خودارضایی بالاتر از زنا و لواط؟
مرسی واقعا …

خب وقتی کسی نیس که باهاش رابطع داشته باشی میخای چکار کنی ؟ 16 ساله هستم

بزار یه سال بشه به بلوغ میرسی بعد بگو رابطه لامصب یارو ۲۵ سالشه اینجوری رابطه نمیخواد

اقا یه راهکار ساده هروخ داشت خونه خالی میشد برید تا ناموس بند شلوارتونو صف کنید گره کور بزنید ک ادم شیم من خدم روزی یبار میزنم😂😭😂

چرا هیچی از فواید این کار نمیگین ? همش از نظرتون بده !

واقعا متاسفم برای اینهمه پارادوکس وتناقض درتجربیات شما،ووادادگیتان درمقابل غرب.هرچیزی سازنده ای داردوهرسازنده ای بیشترین آگاهی رابه آنچه که ساخته،واگرپیشرفته ترین وسایل دارای دفترچه راهنماهستند،چراانسان که پیچیده ترین مخلوق وباکرامت ترین مخلوق است دفترچه نداشته باشد؟چرانبایدببینیم سازنده ی انسان درباره ی اوچه نظری دارد؟تامجبوربشیم تجربیات صدمن یه غازبعضی به اصطلاح روان شناس نماراگوش دهیم که بادایره ی آماری کم وقیاس های غلط هرروزیک فرضیه(نه نظریه)رابه نام تحقیق علمی به خوردمون بدن وماهم درمقابلشون بنده ی محض باشیم؟چرااینهمه بازی باروح وروانمون بانام روانشناسی میکنندولی هیچ حرفی نمیزنیم؟البته بنده دست بوس روانشناسان واقعی هم هستم وازنظریاتشان استفاده میکنم.خدابزرگترین روانشناس عالم وقرآن زیباترین کتاب روانشناسی است.

چی میگی عامو … نیروی جنسی قدرتمندترین نیروی هر موجود زنده ایه… اصلا هر کاری که میکنی نهایتا واسه همونه… حتی همه امیدتون در زندگی … بداخلاقیها و خوش اخلاقیهاتون..ریشه اش همونجاست

چه قدر مزخرف میگی

زهرا مگه تو مردی که این مطالب برای مرداست میخونی

راست میگه من عوارضش رو تجربه کردم

جووون توام میزنی ؟

زهرا تو تاحالا سق درد نگرفتت نفهمی کجا سرتو بکوبی

سلام تو هم دچار این بیماری؟

به نظر من اگه شما دخترا همکاری کنید هیچ دختر پسری خودارضایی نمیکنه

داره راستشو میگه

بنظر من نباید اینکارو انجام بدیم من خودم از ده سالگی این موضوع رو فهمیدم والان ۲۰ سالم شده یه سری ضرر هایی داره
مثلا بی اراده میشیتو درس خوندن وکارای دیگه میخوای انجام بدی کلا تنبلت میکنه و انرژیت میره وبعدش افسردگیم میاره مثلا تو این سنم الان احساس پیری میکنم زندگی کردن برام بی معنیه بعدم بیشتر یجورایی به سمت شهوت میری و مقدارشو کم کم زیاد میکنی کلا ضررش برام اینا بودن فوایدشم یجور همون اول ارامش روان بودش برام و استرسم میرف کلا حالت خوب میشه ولی خب اگه ماهی یه بار باشه عیبی نداره اما نمیتونی کنترل کنی کلا بیخیالش شو.
میشه ترکش کرد با ورزش کردن روزی دوساعت اینا ورو انداممون تمرکز کنیم چون هر بار خودارضایی میکنیم پروتین از دس میدیم پس انداممونم مسلما به مرور زمان بهم میریزه راه دومش کار کردن ومشغول کردنه ودرس خوندن وکلا ایناس خودمونه راه سومشم اگه همدمی کسیو باهاش فقط حرف بزنید اصلا رابطه جنسیم نباشه فقط یه جنس مخالف داشته باشین باهاش حرف بزنید یجور تخلیه روح وروانتون میشه وحس خوبیه برا من کلا اینا خوب بود ولی اگه دیگه نشد کنترلش کنین ماهی یه بار خیلبیی کم باشه

افرین

سلام آیا یه بچه ۲سال و دو ماهه هم میتونه بیماری فیتیش پا داشته باشه؟خیلی نگرانم پسر من وقتی که پا میبینه و به اون دست می زنه چه پای مرد چه زن ،آلت تناسلیش تغییر شکل پیدا میکنه و کلا خیلی به پا علاقه داره به من بگید چکار کنم خیلی ناراحتم

والامنم هرموقع ساق پای زنارومیبینم شهوتم میزنه بالاالبته گوشتی یااندامی

به نظرم شما بهتر هست برای خودت متاسف باشی که همه چیز را ازدیدگاه متعصبانه نگاه می کنی چون دقیقا این یک غریزه هست مثل غذا خوردن و خوابیدن و اگر در حد نرمال صورت بگیرد هیچ مشکلی ندارد و حتی می تونه خیلی مواقع مشکلات را حل کند یکی از راهکارهایی که ایجاد می شود فرد این کار را تکرار نکند گرفتن استرس و اضطراب و احساس گناه هست و خود این مورد می تونه در کاهش این امر کمک کند . لطفا شما سعی کنید در حیطه تخصصی خودت راهکار بدهید و انسان ها را دچار سردرگمی ناشی از ندونستن هایتان نکنید .

اگر این کار نکبتبار یک غریزه مثل غذا خوردن است بی زحمت یک قاشوق سم سوسک میل بفرمایید.

عزیزم بیا طبیعی ارضات کنم

عالی بود خانم مونامسگرها لایک👍👍
اینک این یه غریزه ای مثل غذاخوردنو خوابیدن
و احساس گناه و عذاب وجدان گرفتن واسه اینک این کارو تکرار نکنی خوبه ک خیلی ام به بدن ضررش بیشتره اونموقع(اگه زیاد بود )
و الا بنظرم حل خیلی از مشکل ااس و اصلا ام ضرری نداره بشرطی ک خیلی کم باشد
باید بفکراین بود ک این حس اارو با زنت اگه مجردی اینده انجام میدی و یا متاهلی با زنت 🌸🌸
با تشکر از همه ک نظر دادن و جالب بود
ارش 26ساله مجرد لیسانس رشته تربیت بدنی

ببخشید سارا جون فیتیش پا چیه منم اینجوریم ولی رو پای مرد اینطوری نیستم اصلا پای خودمم میبینم راست میکنم

عزیزم همین امروز سربه نیستش کن بچه رووو🤣

ببین خانوم…شما که میگی غریزیه چندتا کتاب خوندی در موردش که نویسندش پول نگرفته باشه برای غریزی نشون دادن این موضوع؟؟؟از چه جهاتی بهش نگاه کردی و تحقیق کردی…مطمئنم یه شخصی هستی که احتملا رابطه لزبین ها رو هم تایید میکنی و به نظرت سیگار خوب هم هست و نظرت اینکه چقد مگه عمر میکنیم …آدمای مثل تو رو زیاد دیدم …قشنگ که میشینی باهاشون حرف میزنی آخر بر میگردن سر خونه اول…همه حرفاتو تایید میکنن اما وقتی با تایید کردن های خودشون نتیجه میگیری از نتیجه میترسن و از سیگارشون کام میگیرن و میرن سر خونه اول…یه کسایی هستن ایمان میارن … پایین تر یه کسایی هستن اسلام میارن…بد ترین حالتم مال توئه…تو خریت خودشون میمونن تا آخر عمر…خودشونم میدونن

سارا ما 13 سالگلی فهمیدم چیع واز بچه توع از 2 سالگی وایی عامو زندگی سختع

اره ولی ریشه بعضی ها تو اب نه خاک پلاسیده هست

.من روزی شیش بار میزنم کسی راهکاری نداره۹

دوستان راه حلش جلسات SA هست،که میشه انجمن معتادان جنسی که خودارضایی و شاخه های دیگه هم درونش هست.تو گوگل سرچ کنین ادرس جلسات شهرتون میاد،این بیماری اعتیاده که نمیشه خودت بزاریش کنار نیاز به کمک داری که اون هم جلساته.
من خودم اعتیاد به چیز دیگه داشتم که به کمک جلسات انجمن مربوط تونستم کنار بزارم.بیماری اعتیاد از هر نوعش بخاطر خلأ فکریه.

آروم باش
کمتر نگاش کن دادا حداقل روزی یه بار بزن
کم بزن خوب بزن من خودم دخترم هفته ای یه بار میزنم چرا پسرا فکر میکنن دخترا نمی زنن دخترا هم این کارن ولی صداشو در نمیارن

درود
من تا میان نوشته شما را خواندم ، نهایت فیلمانه شمارا گرفتم = قرآن

شما در شک هستین یا یقین که قرآن یا هر کتابی دیگر آسمانی است . و فاصله شک و یقین = کمتر از تار مو

جناب شما برو سایت های مذهبی رو نگا کن بعد بیا مقایسه کن ببین کدوم حرف ارام کننده و درست میزنه .
والا ما تو هر کدوم از سایت های مذهبی رفتیم اونقدر از عوارض خودارضایی گفتند که انگار ترکش نکنی خواهی مرد.
و اینو بهت بگم که هر کسی لیاقتشو نداره از خدا کمک بخواد

بابا دمت گرم… لایک

زهرا دیگه نزن بیا از روش درستش باهم شریک شیم

دیدین وقتی آدم یه جاش زخمی میشه یاخونریزی میکنه سرگیجه بهش دس میده چون بدن انسان به خون نیاز داره واین خون نبایدکم بشه تو بدن انسان چراکه کم خونی عوارض زیادی داره اسم این خون خون قرمزه حالا اگه بخوام درباره خودارضایی بگم باجراعت میگم خودارضایی یعنی منی خون سفیدانسانه هیچ فرقی با خون قرمز نداره دوتاش یکین هرکدوم کم بشه تو بدن عوارض بدی به دنبال داره پس همینطور که مواظب خون قرارمون هستیم مواظب خون سفیدمون هم باشیم که هدر نره گرچه تاحالاهیچ راهی براترکش وجود نداره ومن خودمم حداقل هفته ای یک باراین کارروانجام میدم بعدازانجامش ازخودم متنفرمیشم

بيا منو طبيعي ارضاع كن

اینایی که این میگی انگار که داریم خودکشی می کنیم نه بابا فقط یه حال سادس چی کار کنیم کسی که نیست به ما حال بده پس مجبوریم خودمون خودمونو رو به حال بیاریم
فقط اینکه اگه من هر سه هفته یه بار می زنم اشکال نداره یه وقت شب بخوابم صبح باشم ببینم که مردم نگن که از خود ارضایی هست😂😂😂😂

فقط تو سایت های مذهبی اینو نمی گن. این در همه جا رواج داره

نمیمیری ولی بدنت یه حالتی میگیره که انگار مرده متحرکی

بااین حرفت گل کاشتی مرسی

در خصوص خود تحریکی صحبتی نمیکنم ولی در مورد متنی که به نظر خودتون کاملا باشکوه است در مورد نظر یکی از علمای مسلمان که ایرانی هم هست به نام حاج اقا دولابی در خصوص تحریکات جنسی مردان ایشون گفتند کاملا طبیعی است که مرد تحریک بشه و نسبت به ان توجه داشته باشه در غیر این صورت پس ادم با سیب زمینی فرق نمی کنه.خدا مگه به ادمی عقل نداده تا انسانهابرای رفع مشکلات راه های درستی را خودشون انتخاب کنند خداوند جراحی لیزیک چشم و یا جراحی پلاستیک رو به ما اموزش نداد تو قران عمل پیوند بدونه عوارض گفته نشده ولی خدا عقل داد و با این هدیه ی او انسان تونست پیچیدگی خودش و جهان و تمام کهکشان رو تا حدودی بشناسه و در داشتن زندگی بهتر تلاش کنه و همین تجربه های دیگر افراد باعث این شد که انتقال اطلاعات صورت بگیره پس چرا نقش استاد اخلاق رو ایفا کنیم و این جور نشون بدیم که این نوع احساسات رو هرگز تجربه نکردیم و دیگران هم در نادانی خود به سر می برند .وبا توجه به عقیده ی شما در خصوص بهترین روانشناس خداست هرگز این مقایسه رو نخواهم کرد البته که خداوند بر همه چیز اگاهی و تسلط دارد ولی انسان هارو هرگز از نظر فکر و ظاهر مثل هم نیافریده پس چگونه مردمی با تفاوت ها و ذهن های مستقل و سنین متفاوت برای رفع مشکلات از یک نسخه استفاده کنند و خدا برای همه انسان ها یک نوع دارو تجویز میکند به همین خاطر من خدا رو بسیار توانا تر از این می بینم و نظر شما رو که با تأسف خوردن به ناآگاهی و وادادگی به غرب بود رو بیشتر حالت تبلیغاتی می بینم و متوجه شدم خدای من با خدای تو فرق داره خدای تو و کتابش که هر اسمی روش گذاشتی تنها به بندگانش از 1400 سال پیش تا امروز توجه داشته و ارزش برخی اعمال رو از انسان بیشتر می دونه و انسان به خودی خود هیچ اهمیتی نداره و در جهان مانند بقیه ی موجودات می مونه و ناگهان انسانیت رو اموزش داده و به تمام دیگر مخلوقات و انسان ها قبل از 1400 سال هیچ کاری نداشته و هزاران سال و میلیون ها آدم بی هدف و در اوج نادانی بودند این نوع خدا کاملا خودش نیاز به روانشناس داره ولی خدای که من شناختم انسان رو برای سرگرمی نیافرید.از افریدن اولین انسان تا امروز با دادن اختیار و به کمک خود انسانها و هر شخص باعث ادامه ی نسل ما شده و تا کنون هم از روش های زندگی کردن در دنیا توسط مخلوقات خود راضی بوده با همه ی ضعف ها و اشتباهات ولی انسان در تمام زمان حضورش در زمین اصل کلی انسانیت رو حفظ کرده به همین خاطر حتی انسان های اولیه شیوه ی زنده بودن و ادامه دادن از نسل انسان رو می دونستن و کارهاشون هم اشتباه نبوده در غیر این صورت خداوند اجازه زندگی کردن رو دیگر به انسان نمی داد و به خاطر این همه بی فرمانی در هزاران سال ادمی رو به کل از صفحه ی روزگار بر می داشت.

خیلی روشنفکرانه بود . جامعه پیشرفت کرده

آقا قبول حرفاتون خیلی درست و تاثیر گذار
یکی پیدد نمیشه جای فلسفیات واقعا راهکار های منطقی و اجرایی همراه با دلالیل جلو آدم بیاره که چجوری ترک کنیم بابا دیوونه شدم ازبس هر کی یه چیز میگه

سلام .
خود ارضایی واعتیادجنسی ریشه های عمیقی دارد وبا یک یا دو راه حل نصفه نیمه قابل درمان نیست.خود ارضایی ریشه در باورهای ما از زندگی دارد ریشه در رنجشها کینه ها خود ارضایی گاهی ممکن است تنها یک فرار موقتی باشه از زندگی ومشکلات یا یک لذت جویی موقت تمام ورودی ها از جمله نگاه،فیلم ،گوشی،روابط،افکارو…باید کنترل شوند صبر وحوصله میطلبد درمان زورکی ویک شبه نداریم اما درمان ممکن است.
اگر تلگرام دارید به کانال هوشیارانه در تلگرام مراجعه کنید جواب سئوالات خود را وراههای درمان را خواهید یافت.

خدای خوبی داری که 124 هزار پیغمبرش را از آدم تا خاتم را بی دلیل فرستاده چون بنا به گفته شما مردم خودشان خوب و بد زندگی میکنند و خدا هم همه رو دوست دارد. و هیچ فرقی برایش بین انسان عالم و جاهل نیست و هیچ فرقی برایش بین دزد و پلیس نیست و هیچ فرقی برایش بین خودارضای نکبتکار با انسان متقی و پاکدامن نیست.!!!! خوب خدایی داردی!!!!

یجور میگی انگار پلیسو از روح خدا خلق کردن دزد رو از روح شیطان همه از خدان و به او باز میگردن و پاکیزه میشن من خدایی ک اینا رو متفاوت میبینه و یک فرد رو بخاطر یک سال دزدی صد سال در اتش میسوزاند قبول ندارم شما خدارو از منظر اخوند های انگلیسی شناختید متاسفم برای درک فهم شما و دین مقدس اسلام و همه ای شما

عالی بود

خدا برای به راه راست کشیدن یک انسان 124 هزار پیغمبر اورده بعد برای گمراه کردن یک انسان یک سینه 85 کاف است

چه ربطی به این موضوع داشت آقای به ظاهرعاقل

ربطشو باید بیای تا بهت بگم

تحت تاثير قرار گرفتم ، ايمان آوردم ، قرآن بياريد

بله
این هم یه پا منبری سفت و سخت!

در مقابل حرف حق جوابی باقی نمیمونه

ببین عزیزم برادر یا خواهر دینی من
از اونجایی که شما این حرف رو میزنی باید بگم این فقط و فقط نظر شماست. بلکه ممکنه دیگران نظرات متفاوتی راجع به این مسأله داشته باشند و حتی بعد از ازدواج هم خودارضایی کنند و از این عمل هم در کنار عمل نزدیکی با همسرشان نیز لذت ببرند و یا حتی از همسرشان بخواهند برای او خودارضایی کند و هم چنین بالعکس زوجه آنها از شوهر خود بخواهد که اینکار را برای او انجام دهد و باید در این مورد به هم آزادی عمل بدهند و کسانی هم که برای رهایی از استرس و اضطراب اینکار را انجام میدهند اولا باید بدانند که کلماتی از قبیل استرس و اضطراب در عصر زندگی جدید بوجود آمده و عملا در گذشته هیچ یک از این علایم در افراد وجود نداشته و یا به مقدار کم برای افراد خاص از قبیل بازیگران و غیره که آنها هم ترس‌هایی غیر واقعی از قبیل قرار گرفتن در جلوی دوربین یا رفتن به پشت میکروفون برای سخنرانی بوده است و این افراد هم می بایستی افکاری از قبیل استرس و غیره را به شور و هیجان مبدل کنند و خلاصه به عنوان یک دانشجوی ترم آخر حقوق که اطلاعات چندانی درباره علم روانشناسی ندارم و فقط به واسطه گفتگو با دیگر دانشجویان رشته روانشناسی و مطالعه در سایت ها به این مباحث پی برده ام باید بگویم که باید افکارمان را تغییر دهیم و ضعیف النفس نباشیم.
چشم ها را باید شست، جور دیگر باید دید.(سهراب سپهری)
زمانی به پیشرفت میرسم که نگاهمان را به دنیا عوض کنیم.(انیشتین)
با تشکر از اینکه وقت با ارزشتان را برای خواندن این متن گذاشتید.

چیطوری ممکنه یه نفر از همسرش بخواد واسش خود ارضایی کنه؟؟ اون دیگه خودارضایی نیست که

جناب بهرامی سلام..

عملی که توسط همسرِ شخص صورت میگیره، خودارضایی نامیده نمیشه..
خودارضایی توسط خود شخص انجام میشه..

یه نگاه به زندگیت بنداز از کت وشلوار تا تیشرت یا شلوار لی ای که میپوشی همه از غرب اومده اون سیستمی که اینا رو باش نوشتی خاستگاهش غربه از ماشینت، بیمارستانی که توش به دنیا اومدی همه توسط همون غربیا ( به اصطلاح شما مذهبیون،کفار ) پا به دنیا گذاشته چی باید گفت به شما مذهبیون غرب گریز؟ مقصر تو نیستی مقصر ایدئولوژیک و آموزش اشتباهه. فقط اینو بدون غرب گریزی خیلی وحشتناک تر از غرب زدگیه. اون اقیون روانشناس غربی هم اگه حرفی بزنن با پشتوانه ی تحقیق و استدلال میزنن مثل شما پشت آموزه های دینی قایم نمیشن

دادشم
تو سید نیستی این حرف رو میزنی ؟

ن تورو خدا میخوای با امامه بیایم بیرون

میخوای با کلمات قلمبه سلمبه بگی سواد داری دوست عزیز خوب تو راست میگی برو از خدات بپرس چطور میخوای جوابشو بشنوی دوما ما هم مثل بقیه موجوداتیم یکم پیشرفته تر این ثابت شده و واقعی هست دوست گرامی شما دیدت باز نیست در دین غرق شدی و نمیخوای خرافات رو کنار بزاری امروزه علم حقیقتو نشون میده ثابت میکنه وقتی یه چیزی فواید داشته باشه خب در ژنتیک و بدن شخص بروز پیدا میکنه با بررسی های زیاد تایید میشه همونطوری که میگن فلفل ضد سرطان هست ولی برا کبد بده خب نکنه میخوای اینم از خدات بپرسی😂خدا تفکرو به ما داد که بتونیم رازهای دنیا رو کشف کنیم و گول این ملاهای الکی دینی رو نخوریم

بابا خدام گفته حق دارین تفکر کنین علم و فرضیه ها همه براساس تعقل و تجربه هستن و خدا هیچ وقت مانع این نشده که فکر نکنیم چرا فک میکنی همه روان شناسا اشتباه میکنن اینا کارشونو دارن میکنن نه با قران مخالف کردن نه با چیزی صرفا نتیجه ی فکرشونو گفتن

اولا فعلا علم حرف اولو می زنه نه دین.
اگرم تو ایران این طوری نیست ولی تو دنیا این طوریه.
الانم با اینکه اونا به این نتیجه رسیدن ولی بازم توصیه کردن که از تکرار زیاد اجتناب کنید چون باعث افزایش دوپامین و اعتیاد بدن به اون می شه.
خدا به ما عقل داده که تعقل کنیم راجع به خودمون و دنیامون و زندگیمون و به جلو بردن دانش نه قصه بافی.

ما ک نفهمیدیم چی گفتی…
ولی کلا درود بر شما |:

برو خدارو شکر کن مثل مذهبیا نیومده بگه بزنی میمیری منطقی نظر گذاشته اونوقت میگی فوایدشو بگه

اين حرفا همه كشكه..
هرچي بيشتر بزنين بنيه تون قوي تر ميشه
بزنين.. روزي ٣بار ٤بار خيلي خوبه
دنبال اين مطالب نرين الكي فكرتونو درگبر نكنين

قرآنم از این راهنمایی های کرده ؟
اگه کرده بگید ما هم بدونیم بریم بخونیم دیگه
اینا هم صد من یه غازا کلی تحقیق کردن تا اینارو به ما یاد بدن که راه درست بریم الانم به خواطر همینه انقد پیشرفت کردن بعد ما هم مسائل جنسی و جسمی و روانی مونو می سپریم به دست چهار تا ملا که نه دکترن نه روانشناس نه مشاور جنسی
من نمی دونم مگه اینا وضیفه شون غیر از فتفا دادن چیز دیگه ای که تو همه چی دخالت می کنن به خواطر همینم هست پیشرفت نمی کنیم چون مملکتو کاراش دست آدمش نیست

داداش من خودم آثارشو دیدم تو 18 سالگی فشارم 17 با اسپرین و پراپرانول زندم واقعا ارزش نداره یه فیلم یه دستو بعد تمام

چطور شد که به این روز افتادی ؟

انسان هر کاری ک بخواد انجام بده راهشو پیدا میکنه…
هر کاری هم نخواد بهانه ای براش پیدا می کند…. البته برعکس هم ممکنه…
هیچ فلسفه – قانون – باور- ومذهبی هم نمی تونه حریفش ب ش

دقیقا بهترین منبع قران و احادیث در این مورد است

فقط برداشته میگه جلق گناهه کبیرست یه راه گزاشته برامون؟؟ تورو نمیدونم ولی من و اونطوری کا دیدم امساله من از 11 سالگی به بعد دیگه کنترل جنسی نداشتیم باید خالی میکردیم حالا دفتر چه راهنماتو وا کن به مام بگو چه کنبم نهایت زن گرفتنه اونم بعد 25 سالگی کار میکنیم فقط ترجه رفت و امد میشه حالا بگو نابغه چی کار کنیم؟ بیا جواب بده نه فقط از رو جوگیریت یه چی بگی و بری

اخه سرطانی بده دیگه چی میگی روانی بزور میخوای تسکین بدی خودت رو با یک سری فوایدی که بزور گفته شده تا یک عده جاهل ول نکنن و به هدفشون برسن

با سلام بنده از بیننده ها هستم گناه کبیره است و پیامبر اسلام فرموده لعنت خدا به کسی که با دست خود ازدواج کند خیلی از فرمایش های امامان است باید خود شما اگر می خواهید ترک کنید بایداز بدی این کار اگاه شوید به امید معفقیت یاعلی مدد

درود.خب شما اگه راست می گید به مابگید ما که فعلا نمیتانیم ازدواج کنیم،خب باید چکارکنیم.

خدمت همه دوستانی که به دنبال راهکار خود ارضایی نکردن هستن به انجمن NOFAB بپیوندند وگرنه از مسلمونیا هیچی درنمیاد چون اینو برای سلامتی خودتون باید ترک کنید نه اینکا دست به گریبان حضرتا بشید یا بگید گناهه اینا هیچ کدومشون درست نیست تو اگه احساس گناه کنی اتفاقا بدتره باید خودت جوری رفتار کنی انگار یه بیماریه و تو این انجمن میتونید پیدا کنید ایرانیا و مسلمونا همش دنبال پولن راهکار نمیدن آخر این مقاله هم نوشته با مشاور ما هماهنگ کنید همش دنبال منفعت هستند به انجمن بپوندید جواب میگیرید و زبانتونو خوب کنید تا بتونید راهکارهای موثر‌پیدا کنید

من از پونزده شونزده سالگی تا الانکه بیستو دو سالمه دارم خود ارضایی میکنم و تاثیراتشو الان حس میکنم واقعا تاثیرای بد داره رو بدن

اره خیلی بده
من الان ریزش مو دارم
یه جورایی هم فک میکنم چهرم خاکستری و بی روح شده
ضعف جسمانی هم هست

من 17 سالمه از 15سالگی خود ارضایی میکنم ولی میخوام ترک کنم نمیشه خسته شدم یه هفته این کارو نکنم شبم روز نمیشه …….. عواقبش چیه تونستی ترک کنی یانه

اگه ضرر نمی داشت اسلام حرامش نمی کرد و گناه کبیره

وجود این حس برای عذاب توسط خدا به انسان داده نشده و این مانند دیگر محبت ها خدا یکی از بهترین هدیه های اوست و این نوع هوس را برای افزایش گناه به انسان نداده مگه خدا با افریده های خودش دشمنی داره که راه برای گناه کردن انسان ها درست کنه و اگه انسان پیروز شد بهش جایزه بده اگر شخصی رو که در انجام این عمل ناتوان باشه رو ببینی اون وقت ارزش و اهمیت و هدف قرار دادن حس جنسی رو می فهمی کنترل در همه چیز خوبه در خشم در حس جنسی و زبان و خیلی چیز های دیگه ولی اعتیاد به هر چیزی خطاست و اسیب زننده.برای منع کردن یک کار که یکی از حس های اصلی و قوی انسان است راهکار هم نیاز دارد اسلام حرام کرده و تنها دو راه قابل اجرا به انسان میدهد یک صبر کن صبرکن و صبرکن و اگر نتوانستی حتی در سنین بسیار کم ازدواج کن به خاطر همین ازدواج دختران نه ساله با مردان دارای سن زیاد و یا پسران چهارده ساله در اون زمان فراوان بود و دوم برای فروکش کردن این احساس و انجام مداوم ان داشتن زنهای زیاد بود و اغاز به کار کلمه ی عقدهای مخفی و موقت که حتی طرفین مرد و زن می توانستند خود ان را انجام دهند و بعد از ان رابطه ی ان ها گناه محسوب نمی شد در دنیا راه های مختلفی برای داشتن زندگی اروم و کنترل و در عین حال تقویت این حس داده میشه که برای برخی مفید و برای برخی ممکن است مضر باشد خود من در خصوص راه های دین اسلام تمایلی به انجامش نداشتم و به خاطر عقیده و خلق و خوی شخصی خودم انجام این دو کار برام قابل قبول نبود و احساساتم با انجام این دو کار نمی خورد و از دوره ی درک وجود این حس و بعد شناخت ماهیت این حس و فهمیدن این که هوس جنسی مانند چاقو می مونه با این دلیل که با چاقو پزشک جون یک انسان و نجات می ده و همان چاقو در دست قاتل باعث مرگ یک انسان میشه و این حس هم اگر تنها برای لذت کوتاه و با فکر تحت فشار و بدونه برقراری احساسات درونی دیگر و اماده نبودن همه ی هواس های انسان و تحریک اجباری و سریع و نداشتن تمرکز ذهنی و هدف انجام نامشخص و تحریک فردی باشه یک کار بی فایده است که تنها شرایط داخلی بدن خود رو ناگهانی تحت شوک و واکنش قرار داده و این در صورت تکرار اسیب زننده خواهد بود.ولی در حال برقراری یک رابطه ی جنسی که در ان اهدافی دیگر هم مد نظر هست ایجاد یک رابطه ی محبت امیز و عاشقانه حس علاقه و داشتن ارامش در ان زمان حس همراه بودن و نداشتن اشفتگی ذهن و حتی از خود گذشتگی و توجه نکردن تنها به خود و اهمیت داشتن رابطه نتیجه ی مثبتی رو اشکار میکنه و فرد خودش رو پویاتر و از نظر روحی توانا و قدرتمند و شخصیت خاص خود می بیند و قویتر شدن عشق و دوستی طرفین و تخلیه ی تنش های ذهنی بعد برقراری این رابطه و یکی از زیبایی های دنیا که امکان داشتن یک فرزند و شکل جدیدی از زندگی رو تجربه کردن که قابل توصیف نیست رو از فواید رابطه ی قانونی جنسی و درک علت داشتن این تمایلها در انسان و دادن چنین ویژگی ارزشمند از جانب خداست.ولی به خاطر این که طبق نظر دینی خودتون گناه کبیره انجام ندید می تونید یکی از دو راه رو امتحان کنید حتی متونید احساس گناه نکنید و برای پاسخ به حس خودتون یک رابطه ی جنسی و از نظر اسلام شرعی داشته باشید با وجود عقد موقت که هر اندازه می تونید زمان رو انتخاب کنید و دیگه هم چیز اسلامی میشه

درود جناب فردوس
پایه فکری سالمی دارید

من با نظر کاملا منطقی شما موافقم

آفرین واقعا حرف نداشت، دامنه لغویت خیلی قویه و خیلی واسه من موثر بود، واقعا ممنونم

صیغه حرامه حرامه دوست عزیز کجای اسلام گفته شده واسع اینکه خودرضایی نکنی برو دو روز بادختر مردم رابطه بگیر

اگه کرانه پس خدا چرا بهت داده خوب نمی‌داد راحت

عجب که علمای دینیتون هم خوابی با دختر بچه 13 ساله رو مجاز میدونن و گناه نمیدونن که در کشورهای غربی تجاوز به کودک محسوب میشه و بدترین مجازات ها رو در پی داره اما خود ارضایی که یه حالت غریزی در وجود انسان ها است رو حرام می دانن.

همه عالم میدونن که خود ارضایی ضرر های بسیار زیادی داره اگه شما هم به عقلتون رجوع میکردید حتما میفهمیدید.حتی اگه ضرر های خود ارضایی ذکر نشه برا شخص .خود طرف که اینکارو انجام میده تقریبا ضررهاش رو روی بدنش حس میکنه.
خواهش میکنم دقت کنید.ممنون

نه میشه گفت پر از ضرره و نه میشه گفت بی ضرره !
علی الصول از نظر اخلاقی کار زیاد درستی نیست ولی شاید از نظر فیزیولوژی و روانی نیاز مردان و پسران باشه
به هر حال نمیشه برای همه یه نسخه ی کلی پیچید ….. باید هر شخصی با مشورت با یک روانشناس یا مشاور تصمیم بگیره که این کارو انجام بده یانه

بهMt
فایده؟والا ما تو اون چند سال چیزی جز ضرر ندیدیم

آفرین واقعا عالی بود،خیلی استفاده کردیم

سلام من رضام من ازچهارده سالگی به این عمل عادت کردم یادم میاداوایل دوسه هفته یکباربودتااینکه کم کم شده روزی یه بار الان شونزده سال وهشت ماه مه فوقش پنج روزمیتونم خودمونگهدارم امروزم متاسفانه بعد از دو روز دو بار با هم انجام دادم میخوام به عزیزان بگم اینکارهیچ فایده ای نداره البته شایدفایده ای داشته باشه اما منوازخیلی چیزا عقب انداخت چون باهردفعه خودارضایی ما مقدار زیادی گلوکزوروی و پروتئین و… ازدست میدیم درنتیجه من خیلی لاغرم وخیلی قدکوتاه تواین سن واقعا چیز بدیه خیلی بد اگه برگردم عقب هیچوقت انجام نمیدمش ازتون خواهش میکنم اینکارو نکنین من دیگه خسته شدم از دست اینکار خیلی ازش متنفرم و واقعا ناراحتم اما تا امید هست زندگی باید کرد منم ازهمین امروز شروبه ترکش میکنم به امیدخدااینم بگم من بعنوان فردمذهبی اینارونگفتم تجربه شخصیه انجام ندیدعزیزان موفق باشید.

مطمئن باشید عوارضش، لاغری نیست…. من 100 کیلویم…… 30 ساله…… 😊

سلام من ميخوام بدونم استمنا در چه تاریخی کشف شد وکی کشف گرد فکر کنم کاشفش جق بوده که به اسمش ثبت شده

سلام خدمت روان شناس عزیز
۱۷سال سن دارم و از ۶سالگی خود ارضایی میکنم ایا میشود این عادت زشت را ترک کنم وبدنم بهتر وقوی تر بشه به طوری که بتونم تو کونکود بهترین رتبه و تو ورزشم قهرمان شم لطفا جواب بدید به خدا ذهنمم عالیه فیزیکممو در درسای تخصصیم ۲۰هستن چکار کنم ترک کنم😧

سلام رفیق تقریبا ما همه از این غلطا زیاد کردیم چون فشار جنسی به خصوص در سن شما بسیار بالا است و کوچکترین تحریکی ممکن است یک نوجوان و جوان را تحت فشارهای شدید قرار بده، تصاویر و فیلمهای پو-رن که دیگه جای خودش را دارد. ببین دوست عزیزم درسته که اگر کسی این کار رو بکنه لزوما نمیمیره ! ولی حتی تحقیقات غربیها هم نشان داده که استمناء دمای بدن را به صورت غیر طبیعی بالا می برد و به مغز شوک وارد می کند و صد البته اسپرم که مفت ساخته نمی شود از انرژی و مواد معدنی بدن من و شما استفاده می کند. خود محققان غربی توصیه می کنند که بیش از دو تا سه بار در هفته کسی استمناء نکند چون در نهایت به بدن آسیب می رساند چه برسد به اینکه کسی بخاد روزانه چند بار این کار را بکند. اما اینها همش قابل کنترل و قابل برگشت هست. جای هیچ نگرانی نیست. چند توصیه برادر بزرگترت به صورت زیر هست:

1- یه دلیلش واقعا استرس هست. میشه با کم کردن استرس این مشکل رو کم کرد. کارهایی که روحیه شما را شاد میکنه و بهتون آرامش میده باعث میشه که کمتر به این سمت وسوسه بشوید. از ورزش و موسیقی و اجتماعات سالم دوستان گرفته تا نماز و روزه و قرآن و راز و نیاز و …… خلاصه هر چی که روح شما را نوازش می کند و استرسها را دور میریزد به شما کمک خواهد کرد.

2- حالا آمدیم و تحریک شدیم. بالاخره آدمیزادیم خوب. ازدواج هم که نمی توانیم بکنیم. پیشنهاد یکی از اطبای سنتی استفاده از سرکه است. شما مقدار کافی سرکه طبیعی سیب را به آلت تناسلی خود و نواحی اطرافش بمالید. این یک راه حل اورژانسی است ! اگر به همچین چیزی دسترسی ندارید می توانید خوراکیهای با طبع سرد بخورید مانند لبنیات و ……… و از خلوت خود فرار کنید !!

3- اگر احساس می کنید راههای بالا هیچ جوری به شما کمک نکرده و روزانه و به دفعات دارید این کار را انجام می دهید و قادر به کنترلش نیستید حتما به یک روانپزشک متبحر مراجعه کنید. داروهایی هست که به شما کمک خواهد کرد که بتوانید راحتتر به جنگ این اعتیاد بروید.

وقتی اسپرم معمولا از 13-14 سالگی برای اولین بار خارج میشه، شما چطور 6 سالگی اول دبستان که بچه هنوز هیچ حسی نداره اینکارو انجام دادی؟ فکر میکنم منظورت این بوده که 6ساله انجام میدی!

برای اینکه ببینید ضرر داره یا نه باید از کسانی که اینکارو انجام دادن بپرسید یک نفرشونم نمیگه که من از این کار نفعی بردم من خودم ب شخصه ضرر های زیاد روحی جسمی دیدم مقالات علمی هم برای اثبات این ضررها هست

اگر مرد به دلایلی از زن خود دور است و در کشوری دیگر موقتا زندگی می کند و از طرفی نمی خواهد نه صیغه کند و نه خیانت تکلیف چیست ؟!
آیا بهترین درمان موقتی نیست خود ارضایی ؟
حداقل نه خیانت کردید و نه رن دوم گرفتید و وجدان هم راحته که به زن خود خیانت نکردید

واقعا کسانی که میگن حتی یک صدم خوبه و مفید متاسفم و منتظر جواب این حرفشون در روز قیامت هستم تا بفهمند چه قدر از بهره هوشی پایینی برخوردار بودند…..

جناب بهره هوشي بالا! خودارضايي شرف داره به خيانت و صيغه كه بنيان خانواده رو از هم ميپاشه

چه ربطی داره…شما اگه بهره هوشی بالایی داشتین اینو می دونستین که تو احکام الهی خود ارضایی در هیچ شرایطی توصیه نمیشه…و چیزی جز ضرر نداره…همانطور که پیامبر اسلام از بروز ضرر جلوگیری کرده است و فرموده:لا ضَرَرَ و لا ضِرارَ فی الاِسلام…آیا اگر به مغزتان رجوع کنید واقعا خود ارضایی حتی یک ضرر هم نداره؟؟!!!معلومه که داره…موفق باشین.

نمیخواستم چیزی بگم واقعا تو ک انقد بهر هوش داری تو همون قیامت چرتی ک تو مغزتون کردن و باورش داری شرط میبندم اول دهن خودت صافه تا اون کسایی ک این کارارو کردم نمیدونم چرا خدا و همون جایی ک اسمشو گذاشتین قیامت رو عین جلاد و جلادخونه میبینین و گند زدین ب دین واقعیه اسلام و باعث شدین بیشتر خود مسلمونا هم از این دین زده بشن و شما معذرت میخوام اما فقد بلدین ولش حال کن با خودت و افکارت:/

سلام دوستان
من کاری به نظر علما و روانشناسا ندارم
چیزی رو که خودم تجربه کردم رو می خوام بگم

خود ارضایی اگه در هفته یک بار فقط باشه مشکلی به وجود نمیاد
اما اگه هر روز باشه یه سری مشکلات پیش میاد

و اینم بگم که اگه یه نفر شروع به این کار کنه
کم کم تعداد دفعاتش بیشتر می شه و اعتیاد پیدا می کنه به این کار

تو خارج این همه خود ارضایی میکنن هیچی شون نمیشه

تو تو کجای خارج بودی که اینو میگی حداقل یکم تحقیق کن البته اگه انگلیسی بلد باشی حتی رابطه جنسی هم مشکلات روانی براشون داره چه برسه به خودارضایی زیاد.
هین پورن استارا فکر میکنید همه سالمن؟ یکیشون که الان اسمش خاطرم نیست بعد از اینکه ترک کده الان یه کمپ ترک اعتیاد راه انداخته که پورن استارا بتونن ترک کنن و اینکه همشون مریضن ودرمان بشن بیماریهای جنسی و میکروبی و انگلی که شما فقط ایدز رو ازش میشناسید و چند تا فیلم پورنمیبینید فکر میکنید اووو غربیا چه با فرهنگن اینو به عنوان یه لذت از زندگی میبینن نه به عنوان گناه. با اجازتون انا اینو میدونن و قبول دارن که گناه کارن. اینچیزا خارج از چارچوب خانواده خانواده رو نابودمیکنه.
قبلا خود خارجیا در مورد ضرر خود ارضایی مینوشتن ولی جدیدا به خاطر سیاستای دیگه مقاله هایی نوشتنکه میگن هیچ ضرری نداره.
درضمن خیلی از موضوعات علمی ثابت شده با تحقیقات بعدی رد میشن و خیلی از رد شده ها بازم ثابت میشن همیشه خطا به وجود میاد و انسان خیلی مونده تا یاد بگیره حیف که زود مغرور میشه.

کاره خوبی نیست .ولی لازمه طبیعی باشه ولی اگر امکان قانونی نبود . هفته یک بار را خدا می بخشد.

سلام
امیدوارم همیشه صاحب آرامش باشید،بنظر بنده کلا ادیان اگر چیزی رو حرام میکردند بخاطر این بود که بشر توان تجزیه وتحلیل اون فعل رو نداشت و با جهل خود گند موضوع رو در میاره،مثلا شراب چون عموما باعث سر مستی و آسیب میشد کلا حرام شد ولی امروزه با محدودیتها و قانونمند کردن استفاده از اون منطقی تر وشاید جاهایی سودمند باشه
در مورد خود ارضایی هم همینطور،عموما تبدیل به یک بیماری میشه مثل هر چیز دیگری(افراط)و میتونه بشدت به آلت و روح وحتی شریک جنسیت آسیب بزنه ،به همین دلیل ادیان حرامش کردن…
حتی اگر شما با شریک جنسیت متعادل رابطه نداشته باشی اونهم ضرر داره
در نهایت خود ارضایی هم در صورت رعایت اصول میتونه مضر نباشه که متاسفانه این اصول در یک درصدرعایت میشه

من معتقدم که حداقل هفته ای 1 بار ضرری نداشته و حتی لازمه اگر هم بخاین این کار رو ترک کنید روتون فشار میاد و اگه مشغول تحصیل باشین درساتون افت میکنه ولی باید تضمین کنید که از هفته ای 1 الا 2 بار بیشتر نشه

سلام اقا اینا همش حرفه از 15سالگی این کارو کردم الان 25سالمه باز میکنم شده روزی پنج یا شش بار انجام بدم باز هم میکنم بهتر از اینه شهوت بزنه بالا دختر مردم و بیچاره کنی

دمت گرم ک هین زدن تونستی تایپ کنی و تجربیاتت رو دراختیار بذاری.چن ساله دیگه اسمت رو تو گینس ثبت میکنن.

زمانی که استرس و اضطراب دارید اگر خودارضایی کنید بسیار مطلوب اس.هفته ای یک بار بد نیست ولی اگر تعدادش در روز به 3یا4 رسید کمر را نابود میکنه.

به نطر بنده غیر قابل اجتناب برای ما که امکان تخلیه نداریم

سلام من از ۱۳ سالگی تا حالا دارم این کارو انجام میدم ولی تونستم اون رو از هر روز به دو یا سه ماه یکبار برسونمودارم انشا الله کنار می زارم .بهتر برای کنار گذاشتن این کار اول از چیز های گرم (خوراکی هایی با طبع گرم )دوری کنید خیلی جواب میده

شوهر من الان داره این کارو انجام میده .برا من خیلی عذاب اوره ..من به رو خودم نمیارم اونم فکر میکگه من متوجه کارش نیستم .نمیدونم چطوری باهاش مطرحش کنم تا ترکش کنه .من نگرانه رابطه زناشوییمون هستم .😣

سلام منم 17 سالمه از 14 سالگی شروع ه این کار کردم به خودم قول دادم که ترکش کنم 2ماه پیش اقدام به ترک کردنش کردم ولی دوباره بعد از 2ماه دست به این کارزدم من از عوارضش خیلی میترسم نمیدونم چیکار کنم واقعا خیلی اتیش میگیرم که بعد از 2ماه ترک کردنش دوباره امروز دست به کار زدم میترسم دوباره عوارضش برگرده.

سلام،صنم جان رابطه جنسی تون رو بیشتر کن،شبا بیشتر بهش نزدیک شو،تو اونو به ارگاسم برسونی نزار با دستش یه هوو بیار جائ تو عزیزم

بهترین کار برای جلوگیری از این کار دوری کردن از چیزهای شهوت انگیز است مانند عکس ها و فیلم های جنسی… و ازدواج کردن به موقع که متاسفانه نه میشه به موقع ازدواج کرد و نه به راحتی میشه از سایت های جنسی دوری کرد مخصوصا افرادی که اندام حنس مخالف ندیده اند توی اینترنت و عکس ها دنبال دیدن این اندام جنسی هستن مخصوصا دختران و پسران نوجوان که از دیدن اندام جنس مخالف یا موافق لذت می برند…این کار اول احساس لذت می ده ولی اگر به این کار اعتیاد پیدا بشه دیگه نه لذتی داره وفقط و فقط میشه عادت و آدم را روانی می کنه و ترک اون هم خیلی دشواره مگه ازدواج کنه و کم کم با شریک جنسی که خواهد داشت این مشکل با رابطه جنسی با همسر برطرف میشه.

کاملا حق با شماست. بنظرم اگه نوجوان نسبت به امور جنسی چشم و گوش بسته بمونه اصلا از وجود چنین کاری باخبر نمیشه. اوقات فراغت زیادی هم بلایی است که سر جوونای امروز آورده و الا دهه های اخیر بچه ها با چیزهایی بسیار پیش پا افتاده و معمولی شاد و سرگرم میشدند و ذهنشان آلوده نمیشد. خودم را مثال میزنم، من تازه در دهه سوم زندگی خود با این مسائل آشنایی پیدا کردم. از سال 92 که ساپورت و مانتو جلو باز و… رواج پیدا کرد خب حتی با دیدن پاهای زن چه واقعی و چه اینترنت بمن لذت دست میداد، البته نه اینکه ارضا بشم. خب دلیلش این بود که من تابحال بدن زن را ندیده بودم. کجا باید میدیدم؟ تو ماهواره ای که نداشتیم؟ اینترنتی که نداشتیم؟ گوشی که نداشتیم؟ فیلم قاچاقی که نداشتیم؟ نگاه کردن این چیزا خیلی برام زیاد بود. همونطور که آقای “مهدی” گفتن کم کم عادی میشه و تبدیل به عادت که اصلا شما نمیفهمی برای چی دنبال چنین اموری افتادی و باید خودتو نجات بدی. یا اینکه اصلا نمیدونستم چیزی بعنوان سانسور تصویری وجود داره، خب فکر میکردم مثلا لباساشون ناجوره که خب طبیعیه و تو تلویزیون سانسور میشه. وقتی اولین بار یه فیلم صحنه دار دیدم اصلا درونم یجوری شد و گفتم این کثیف کاری ها چیه دیگه؟ چطور میتونن مثل حیوون رفتار کنن؟! خب شما در نظر بگیرید که چقدر آدما با هم فرق دارن! یکی مثل من که فقط نگاهم رو نتونستم کنترل کنم و یکی اون که اینجا نوشته روزی چند بار استمناء میکنه! من اصلا تا امروز فکر نمیکردم این مساله اینقدر برای نوجوونای کشورمون بزرگ و مهم باشه. فکر میکردم نهایتا 10 درصد خودارضایی رو تجربه کرده باشن و متاسفم که قبح این عمل شنیع که بخشیدنش توسط خداوند به پشیمانی واقعی و عدم تکرار اون نیاز داره، شکسته شده. جدای از این جامعه از دین اینقدر فاصله گرفته! باور نمیکنم………….باور نمیکنم……… و معتقدم که دلیل همه سختی هایی که جامعه داره متحمل میشه، رفتن صفا، پاکی و برکت از زندگی های خودمونه. تازه میفهمم که چقدر خوشبختم!

عزیزانی که ازنوجوانی خودارضایی کردیدین،حالاکه درسن جوانی هستین،مثل میانسالا میمونین،یاوضع ظاهریتون عوض شده،یاموی سرتون ریخته،شماها بهتره بگیم خودکشی کردین.خودارضایی درهفته میشه یکبار فوق فوقش دوبار.آدمی که روزانه هربارکه دختر همسایه روببینه بره خودشو ارضا کنه،الان بایدم پیربشه قربونت برم.هرچیزی ب اندازش لازمه.

فقط اینو میگم که متاسفم برای اونهایی که ازین کار دفاع میکنند و خودشونو به بیخیالی میزنند. بقران منم اوایل چن هفته یکبار اینکارو انجام میدادم اما کم کم تعدادش زیاد شد. باورکنید اینکارو نمیشه کنترل کرد.شما نمیتونید بگید من هفته ای یکبار اینکارو میکنم.چون به محض تحریک شدن دیگه نمیتونید متوقفش کنید و باید هرطور شده خودارضایی کنید. بخدا ادم معتاد میشه.اخه بعضیا میان میگن احساس گناه میکنی بخاطر اینه ضرر داره.اخه من که اصلا مذهبی نبودم چی؟؟ باورکنید ادم از کارو زندگی عقب میفته و به یه ادم بیخیال تبدیل میشی. من خودم جوری شده بودم به محض استرس واضطراب خودارضایی میکردم. یعنی خاک برسرم که اینقد بدبخت بودم و عقلم نمیرسید. وای که الان دارم این پیامو مینویسم چقدر حالم خوبه که این اعتیاد رو ترکش کردم. فقط اینم بگم برای کسانی که واقعا میخوان ترک کنند.اول اینکه چشم چرانی نکنندـ ذهنشون رو از افکار جنسی قدیمی پاک کنندـ ورزش سنگین انجام بدن مثل بدنسازی که انرژیشون تخلیه بشه ـ بعد چهل روز ببین چقدر حس وحالت خوب میشی ،دلت میخواد فقط بخندی و بیشتر عمر کنی. موفق باشید دوستای خوبم و امیدوارم اونایی که خوابند بیدار بشند.

سلام منم 17 سالمه از 14 سالگی شروع ه این کار کردم به خودم قول دادم که ترکش کنم 2ماه پیش اقدام به ترک کردنش کردم ولی دوباره بعد از 2ماه دست به این کارزدم من از عوارضش خیلی میترسم نمیدونم چیکار کنم واقعا خیلی اتیش میگیرم که بعد از 2ماه ترک کردنش دوباره امروز دست به کار زدم میترسم دوباره عوارضش برگرده.

از 15 سالگی خودارضایی میکنم و الان 40 سالم هست چیکار کنم که ترک کنم و این اعتیاد جنسی مرا رها کند خیلی تلاش کردم که این کارو نکنم
اما این عمل همیشه هست ،،،

سلام من ۱۵ سالم است بیش از ۱۰۰ بار خود ارضایی کردمه باید چکار کنم کی رشدم شروع میشه درحال ترکم ۵ روز خودارضایی نکردمه باید چند روز طول بکشه

توروخدا قبل ازدواج سعی کنیداین عادت زشتوترک کنیدمن شوهرم متاسفانه این عادت زشتوداره وخیلی اذیت میشم به روی خودم نیاوردم ولی کارم شده گریه وغصه برای یه زن خیلی سخته بفهمه شوهرش این کارومیکنه نمیدونم بهش چی بگم حتی گاهی به طلاق فکرمیکنم نمیدونم فقط خداکمک کنه همه جوونااین عادت زشتوبتونن بزارن کنار…

من دکتر رفتم گفت کمش طبیعیه..!!!!!…ولی اگر همین رو هم نمیخوای دارو هست که کمش کنه……

شوهر منم همین طور الهی خدا ورش داره تا از دستش راحت بشم البته اوایل اینکارو بیشتر میکرد الان کمتر شده

درود
به نظر بنده هر چیزی استفاده یا انجام بیش از حدش خوب نیست کاری با دین و مذهب و غرب و … ندارم
یکی بیاد بگه من این کار رو نکردم تا حالا یا کلا ترکش کردم نداربم غیر اینکه از روش دیگه تخلیه جنسی صورت بگیره،حالا هر مدل دیگه که همه میدونن قانونی و غیر قانونی
تمام سایت ها مطالب و … اومدن میگن فکر نکن بهش فلان کن و فلان نکن بهتر میشه کمکت میکنه ترک میکنی
ی بار شد روش درست انجام دادنش رو توضیح بدن یا مواردی که بعدش باید انجام داد
نمیگم چیز خوبی ی یا بد اما اندازه داره اینو گفتم برای سن های پایین که اطلاعات کافی ندارن
گزینه بعدی اینکه بعد از انجام دادن، به اینکه گناه داره و چمیدونم عذاب وجدان و…. اصلا فکر نکنید چون کمک نمیکنه هیچ تاثیر منفی رو ذهن آدم میزاره چون انجام شده پس فکر اضافی نکنید
قبل از شروع اینکه روش درست انجام دادن رو بگم
اینو بگم که فردی که طی چند مدت حالا بسته به شرایط زندگی و نوع تغذیه،فعالیت بدنی و ذهنی و … اصلا نتونه تحرکات جنسی شو تخلیه کنه یا براش اتفاق نیوفته خودش ی بیماری که بدتر از خود ارضایی، پس منی که شرایط ازدواج ندارم حالا میتونه مالی باشه جسمی باشه روحی باشه اصلا ی نفرم به جنس مخالف هیچ حسی ندارم(همجنسگرا) باید چه کنم(مثال بود در کل)،یا اصلا کسی که از همسرش دور هستش به علت های مختلف یا خیلی موارد شخصی دیگه چه روشی هست که بشه تخلیه شد(اصلا ی مردی که خیلی عاشق زنشه بعد ازدواجخود ارضایی رو اصلا انجام نداده و اتفاقی که میوفته اینه که زنش مریض میشه حالا نمیتونه ۲ ماه یا بیشتر به طور مثال رابطه برقرار کنه ) باید چگار کنه بره روش غیر اخلاقی رو انجام بده یا پیچ هاشو باز کنه برای ۲ ماه بزاره کمد
در کل نیاز بدنه اما درست و اندازه
حالا کسایی که خیلی زیاد انجام(اونایی که هر روز یا روزی چند بار که خیلی بده) میدن:
اول،دوم،سوم حتما به روانپزشک مراجعه کنید (افراد کم سن به خانواده اطلاع بدین نترسید نه کتک میخورید نه … به برادر بزرگتر یا پدر بگید تا برای درمان پا پیش بزارن)
چهارم طبق روش زندگی خودتون ،رفتار ،خلق و خو ،سلیقه و علاقه و … در کل هر چیزی که مربوط به روش زندگی خودتون میشه سعی کنید کمترش کنید
یکی میگه ورزش کنید یادتون میره و …،بابا شاید طرف ورزش دوست نداره نمیتونه اصلا
یکی میگه قرآن و … بخون سرگرم بشی شاید طرف اصلا مسلمون نیست اصلا دین نداره
یکی میگه به هر روشی سعی کن خودتو سرگرم کنی،خب کسی که صبح تا شب مثل من میره مغازه با لپ تاپ و کامپیوتر سرگرمه تو مغازه تا ۱۰ شب، دیگه ربات نیست تا فردا صبح ادامه بده پس مشکل اینا نیست
از نسخه اینو اون نمیشه نتیجه گرفت و ی نسخه برای میلیون ها نفر آدم مختلف نیست
جمله آخر اینکه قبل خود ارضایی تا لحظه اوجش لذت داره اینو نمیشه انکار کرد منم ۲۷ سالمه تجربه کردم ،اما بعد اون که تموم شد کار کار گذشته ذهن خودتونو به هیچ عنوان درگیر نکنید ای کاش نمیکردم گناه کردم حدا منو نمی بخشه و …
چون بیشتر به ذهنتون فشار میاد ی طرف نتیجه خود ارضای ی طرف هم خودتون
خیلی حرف زدم شرمنده،فقط تمام مطالب جهت اطلاع بود و من در این زمینه هیچ تخصصی ندارم شاید به بعضی ها کمک کنم اونم فقط ۱۰ درصد ۸۰ درصد روانپزشک و خودتون
هر چیزی اندازه داره حتی بهترین و مفید ترین کارها از ورزش و خوراکی مفید تا عبادت گرفته تا همین موضوع انداره داره
بازم منو ببخشید زیاده گویی کردم

واقعا 27سالته؟؟ عزیز من نمیدونم تو مسلمونی یا هر دین دیگه ای؟ ولی این رو بدون اینکار گناه کبیره هستش و حرامه. پس بیخودی حرف نزن و دفاع نکن از خودارضایی. اصلا روت میشه میایی دفاع میکنی. اخه مگه شهوت رو میتونی کنترل کنی. واقعابرای بعضیا متاسفم که میان و میگن نمیشه و نمیتونن.اخه مگه شما اراده ندارید. اخه شما شرایط ازدواجوندارید حتما باید برید خودتو ارضا کنی. بخدا نمیمیری داداش اگه تخلیه نشی. اخه همون اضطراب و استرس کار خود ارضایی که بعدا دوباره هی تکرارش میکنی و این میشه یه چرخه اعتیاد. واقعا نمیدونم دیگه چی بگم. داداش من مطمنم شما خودت حتما بوسیله فیلمهای پورنو خودتو ارضا میکنی.. خب حالا برو عواقب نگاه کردن این فیلمهارو ببین… فقط از خدا میخوام کمکت کنه این افکارتو تغییر بدی…همین

سلام …واقعا هیچ راهی واسه ترکش وجود نداره هیچ راهی مگر اینکه ازدواج کنی ولی همه که شرایط ازدواج ندارن که پس باید چیکار کرد؟بدن وقتی خودارضایی انجام ندید بعد از مدتی منی رو تو خواب تخلیه میکنه پس هیچ فرقی با خود ارضایی نداره ثانیا خوارضایی که حالت اعتیا نداره و زمانبندی شده است میتونه استرس و اضطاراب رو کنترل کنه.یه توصسه به افرادی که به این کار اعتیاد دارن اینه که بهش فکر نکید اصلا شاید مسخره باشه ولی تا روی چیزی زیاد فکر کنید همون سطح فکر و ارتعاش رو جذب خواهید کرد پس بهش فکر نکنید.

سلام…به اختصارعرض کنم که،. تاحالا کسی ازمدل فیزیکی خودارضایی توجه ونپرداختند.چراکه خیلی مهم است.نوعی خودارضایی استکه کمترازنزدیکی بافرددلخواهتان نیست.وآن نیازمبرم به تخیل قوی دارد.ودست راست یاچپ دراین امرهیچ نقشی ندارند…امیدوارم روانشناسان ومحققان واهل قلم نکته راگرفته وبه بقیه وعلی الخصوص جوانهابازبفرمایند…ویک نکته آخرکه ازنیروی س.ک. س غافل نمانید

آدم خودشو سرگرم کنه به چیزای دیگه کمتر این کارو میکنه ولی باز یه وقتایی خیلی فشار میاد به آدم

مممنونم که بانظراتتون خنده روبرلبان بنده جاری ساختین. فقط اینو میدونم آب بمونه گندیده میشه

سلام.شوهر منم هفته ای یکی دو بار این عمل زشت رو انجام میده اما موقعی که بهش میگم انکار میکنه قسم میخوره که این کارو نکرده تو رو خدا شما بگین که من چیکار کنم

شما بهش پیشنهاد نزدیکی بدین،ی طوری تحریکش کنید بیاد سمتتون.با ارایش لباس زیبا وجذاب

خوب امروز میخایم از یه عادت بده دیگه هم رو نمایی کنیم و برای جلوگیری از این عادت بد انسانی راه کار بدیم….غذا خوردن….آب خوردن….خوابیدن و……….یکم واقع نگر باشید سکس نیاز روحی و جسمی هر مرد و زنه حالا هرکی بسته به طبعش توی سنین مختلف شروع میشه….خودتون ببینید جامعه رو مگه میشه ازدواج کرد ؟الان توی وضعیت من که ۲۶ سالمه و مجردم چه راهی میمونه؟خودارضایی یا اجاره شریک جنسی ؟کدومش درد سر و خطرش بالاس؟دیگه نگم که اون بنده خدا دختری که سنش داره میزسه به ۳۰ و با این حجم از غذاهای امروزی که با اضافه کردن این همه آت و آشغال های هورمونی آمپر شهوت ملت داره از کنترل خارج میشه چی میشه؟آقایون خانما چه بخایم چه نخایم این واقعیته شدیم ۸۵ ملیون گرسنگان جنسی راه حل چیه ؟الله و اعلم….

واقعا خدا لعنتشون کنه مارو به این روز انداختن …..

برای مردی 55 ساله که هقت سال از ترک همسرش می گذره و به هزار دلیل امکان برقرار کردم رابطه مجدد نداشته باشه، آیا خود ارضایی ماهی یکی دو بار هم مضر هست؟

نخیر نیست دوست عزیز، برعکس مفید هم هست. فکرتو قبل و بعدش مشغول نکن، مضر وجود نحس اونهایی هست که باعث شدن یک مرد ۵۵ ساله راهی برای رفع نیاز طبیعیش از طریق شریک جنسی نداشته باشه

خودارضایی اگرهم توسط برخی روانشناسان یا پزشکان طبیعی جلوه کنه واثرات مخرب فیزیکی نداشته باشه ولی عزت نفس و کرامت انسان رو ازش میگیره انسان نزد خودش بی حرمت میشه.البته بنده اظهار نظر نمیکنم بلکه تجربه خودم رو عرض میکنم‌.

من 20 سالمه و از سن 17 سالگی خود ارضایی میکردم اما الان 9 ماهه ترکش کردم و مشغول ورزش بدنسازیم و سخت تمرین میکنم وقتی خود ارضایی میکردم بدنم ضعیف میشد و اینو کااملا حس میکردم صدا دادن مفاصلم درد کردن ماهیچه ها خستگیه دائمی بد اخلاقی کم حوصلگی ضعف شدید نسبت به جنس مخالف …..دوستان فقط اراده میخواد بلند شید و خیلی جدی به خودتون بگید که دیگه تکرااارش نمیییکنم وقتی فکرتون سمتش رفت به صورت جدی به خودتون گوش زد کنید که حق ندارید انجامش بدید و بهتریین راه برای ترکش مشغول شدن به یک رشته ورزشیه چون انرژی بدنو خالی میکنه و شما اصلا فکرخود ارضایی به سرتون نمیخوره من الان به صورت کامل اون حس وحشتناک خود ارضایی که کلا ملکه ذهنم شده بودو خییلی راحت کنترل میکنم الان طوری شده که من به اون حس غلبه میکنم نه اون به من

سلام معین چ خبر ..
منم خود ارضایی دارم ولی نمیدونم چیکار کنم ..باید برم باشگاه تغذیه رو چطور افزایش بدم ک دوباره خوب شم .. چون خیلی لاغرم ..واشتا ندارم لطفن را کار بهم بدین

سلام معین اگه پیام منو خوندی تلگرام بهم یه پیام بده حتمااااااااا کارت دارم راهنمایی میخوام ازت به ای دی من پیام بده
@Lionhearte74

مسمم باش واس ترک خود ارضایی . انسان یه ویژگی خوب وبدی داره اونم اینه که فراموش کاره این هم خوبه هم بد. بد بودنش از این جهته که تو اهدافتم میتونی فراموش کنی پس خواهشا یه جا بنویس من دیگه خود ارضایی نمیکنم و همیشه جلوی چشمت باشه هر وقت فکرت رفت سمتت به نوشتت نگاه کن و محکم به خودت بگو حق نداری برسی سمتش تو اونقدر قوی هستی که یه حسه زپرتی تورو شکست بده باور کن یک هفته با شدت مقابله کنی با این حس کنترلت روی حست ده ها برابر میشه و احساس لذت و اعتماد به نفس میکنی و هرچقدر هفته های بیشتری سپری میشه این حس اعتماد به نفس و عزت نفس چندین برابر میشه و خییلی راحت غلبه میکنی بهش من به مدت سه سال شبانه روووز درحال خود ارضایی بودم به قدری ضعیف شده بودم که هرکی از راه میرسید یه تیکه مینداخت یکی میگفت کم بزن دهنت سرویس شده یکی دیگه میگفت کم بزن زیر جشات سیاهه یکی میگفت کم بزن پوستو استخون شدی خخخخخ من راحت با این تکنیک الان یکونیم ساله پاکه پاکم و یکو نیم ساله بدنسازی انجام میدم با قد 183 وزنم 57 کیلو بود و الان 77 کیلو شدم کاملا عضلانی و خییلی حالم خوبه

سلام من يك سالمه از يك ماهگي خودارضايي ميكردم😂😂😂😂😂😂😂

کسانی که میخوان این عمل کثیفو ترک کنند کتاب مشکلات جنسی جوانان از آیت ا… مکارم شیرازی رو بخونن این کتاب محشره. کسایی رو میشناسم که با این کتاب ترک کردن و به زندگی برگشتن. 💪👌

من ۳۷ سالمه از اول نوجوانی تا حالا فکر کنم ۱۰ بار میشه خودارضایی کرده باشم
امروز الکی الکی خواستم انجام بدم
اما حرفای شما رو شنیدم پشیمون شدم
خدایا به فریاد همه جوانها برس.

شوهر منم همین طور

ساحل خانم دفعات سکستون رو زیاد کن مثلآ هفته ای دو یا سه بار،تا نتونه دیگه به دستش زحمت بده،اگه به فکرش نباشی کور میشه یا از کمر میشه بدبخت خودت بهش لذت بده

ما ده سال ازدواج کردیم وشوهرم اینکار و میکنه و انکار میکنه منم تصمیم دارم بهش خیانت کنم البته حقش

باسلام. همانطور که میدانید عوارض خود ارضایی خیلی زیاد میباشد که یکی از آن ها زود انزلی است. و با زبان ساده تر همان بلوغ زود رس وقتی شما خودارضایی میکنید بدن شما آرام میشود. توری که اگر این عمل را انجام ندهید مانند این میباشد که یک شیع را گم کرده اید در اینجا باید یک موضوع مهم را برای شما عزیزانی که حاضر به ترک این عمل میباشد را عرض کنم.
وقتی شما تغدیه میکنید بدن شما هورمون های مهمی را برای بدن شما به وجود می آورد.و اگر شما خودارضایی کنید این هورمون های بدن از بین میرود.و این عوارض خود را در جاهای مختلف بدن بروز میدهد مانند: ضعیف شدن بدن. سیاهی رفتن چشم وسرگیجه. یا حتی کند شدن ذهن
راه های درمان: تا آنجایی که میتوانید. خود را نگه دارید و از فکر های منفی دوری کنید و خود را سرگرم بازی های رایانه ای یا ورزش ، کار و درس کنید. این عکمل تا ۲ الی ۳ یا شاید هم بیشتر ادامه دارد اما هر روز این عمل ضعیف تر وضعیف تر میشود توری که شما متوجه آن نمیشوید.
روش ۲: اگر موفق به ترک از روش ۱ نشدید این عمل را به بزرگ ترها بگویید م خود را به یک دکتر نشان دهید.
باتشکر

ببخشید اگه این لامصب رو ترکش کنیم میتونیم دوباره سلامتی داشته باشیم آخه من بعد از متوجه شدن ضرراتش خیلی نگران شدم

آقا یه سوال؟؟!! اگه مجرد باشیم سکس نداشته باشیم و خود ارضایی هم نکنیم مشکلی نداره؟ یعنی یجورایی اصلا ارضا نشیم جوابه این سوالو تو هیچ سایتی نتونستم پیدا کنم

نه عزیزم اشکال ندارد،فقط تحرکت روبیشترکن انرژیت خالی شه

سلام همه افرادی که انجام دادن ضررهاشو فهمیدن من زیاد اهل مذهب نیستم رابطه جنسی هم که اسلامم میگه مفیده اونیم که یار نداره دیگه سیب زمینیه برو یه یار پیدا کن حالشو ببر خیلیم گیر اسلامی یه صیغه بزار کنارش هم گناه نکردی وهم ضرر مشکل غیر قابل حلی نیست که اینقدر درگیرین برین حال زندگیو ببرین دنیا خیلی قشنگه اگه قشگ ببینین

به نظر من باید هرچه قدر که میتونین از افکار وگفت وگوهای درباره شهوت وعل الخصوص عکس وفیلم
تحریک کننده دوری کنید واگر شکست خوردید اشکالی نداره خدا میدونه که نمی تونید
ولی درکل میگم که سه چیز خیلی محرک اند عکس وفیلم و گفت وگو تحریک کننده ونگاه به ناموس مردم
ترک کردن خود ارضایی اراده اهنین میخواهد عمل میخواهد .فقط نخونین عمل هم کنید.

من بالای ۱۰ سال خود ارضایی میکنم واقعا حس بدی دارم اما جالبش اینجاست که دو روز این کار رو انجام نمیدم توپ توپ میشم پس بی ضررم نیست اما وقتایی که هرروز انجامش میدم داغون داغونم… دیدید یه مدت خود ارضایی نمیکنید یه چیزایی تو بدن آدم تکون میخوره راه میره اون چون مواد پروتئینی بدنت داره پر میشه اما ما با زیاد انجام دادن این کار نمیزاریم پر شه اونوقت میگیم لاغریم فلانیم

سلام . آیا خودارضایی ماهی یکبار اشکالی دارد؟

سلام.
از نظر پزشکی فقط وقتی ضرر داره که به افراط-در اسلام افراط در هر چیزی ممنوع است-کشیده شود.و یک امر کاملا طبیعی است مثل غذا خوردن،ادرار کردن و… . و خدا چیزی رو به انسان نمی دهد که کاملا و در هر حالی مضر باشد. هرچیزی که داده هم حلال و هم حرام می توان با آن انجام داد. مثلا غذا خوردن، آیا هیچ گاه نمی شود حرام انجامش داد؟؟.با دو یا سه یا… چیز حرام میشود یکی با خوردن حق کسی غذا خریداری شود، یکی دیگر در غذا خوردن افراط شودو… .
حالا میرسیم به حکم اسلامیش برای معتقدان به اسلام،
در قرآن آیه ای با مضمون حرمت این عمل نداریم و آیاتی که در سایت های مذهبی آوردن اشتباه از آن برداشت کردند در حالی که قرآن نگفته عورت خود را بر خود بپوشید!
چیزی که گناه کبیره است چطور در قرآن با نام یا اشاره از آن یاد نشده؟ در حالی که بقیه ی گناهان کبیره اشاره شده!
انجام سالم این عمل برای یک مسلمانِ معتقد باید بگونه ای باشد که احکام اسلام در آن عمل اعمال شود وگرنه شاید حکم حرام یابد.
در اسلام نگاه به فیلم و تصاویر مبتذل حرام است چون حکم عین را دارد-یعنی در آن زمان مثل این است که آن محتویات-هرگونه محتویاتی- داخل فیلم را انجام دهد-و دلیلش اینه که وقتی فیلمی سینمایی با محتوای خوب می بینیم رومون تأثیر داره حالا کم یا زیاد.
پس تصاویر مبتذل حرام است.
در مورد تحریک هم باید بگم باید طبیعی باشه وگرنه انسان را از اخلاق دور می کنه و حقوق یک زن پایمال میشه و به چشم ابزار نگاش کردی
طبیعی یعنی اینکه به دنبال تصاویر خانم یا هر تصویر محرکی نگردی.(منظورم جستجوی عمدیِ تصویر است.)
این یک عمل مطابق با اخلاق اسلامیست چون بر اساس عبارت قرآنی
(يغضوا ابصارهم و يحفظوا…)مطابقت دارد.
تحریک طبیعی: وقتی انسان احساس می کند یک زن وجود دارد به دلیل اینکه جنس مخالف است حتی اگر به او نگاه نکنید وجودش شما را تحریک می کند و در تحریک نقشی نداشتید و کاملا طبیعی خواهد بود.
امیدوارم به خاطر یک چیز طبیعی هرگز احساس گناه نکنید. و کسی حق ندارد-گاه با برداشت اشتباه از قرآن،گاه با جعل روایات-چیزی را بر کسی حرام کند.(قل من حرَّمَ زينت الله اخرج للعباده…).
احساس گناه شما به دلیل مذهبیون متعصبی است که می خواهند به احساسات جنسی جوان جهتی منفی بدهند،آنطور که می خواهند.
انسان یا باید قرآن و یا باید اثبات علمی و حتمی چیزی را قبول داشته باشد. به عنوان انسانی مذهبی در موقعی که قرآن چیزی راجع به چیزی نگفته باید به علم رجوع کرد و تا حد امکان اسلامی انجامش داد.
امیدوارم کمک کرده باشم.

فقط اراده میخواد. من از ۸ سالگی انجامش میدادم و الان ۱۷ سالمه و ۵ ماهه که ترک کردم. واقعا ترکش سخته ولی مونده به اراده ادم. اگه تحریک میشید سریع مشغول یه کار دیگه بشید مثلا برید بیرون یکم قدم بزنید تا از فکرتون بره. ادم بعد ترکش میفهمه که چقدر به خودش و ایندش خیانت کرده.

چه گپا همه اش چرت پرته

سلام دوستان من از ۱۴ سالگی خود ارضایی میکنم اولش نمیدونستم چیه فقط لزت داشت برام ..اول از همه معلما باید اطلاع رسانی کنند ..تا الان که ۱۸ سالمه عوارضش ریزش مو بوده

به نظر من اصلا نباید به غربی ها اعتماد کرد چون میدانید چه قدر از سایت های پورنو پول به جیب مزنند؟؟؟ اون سایت ها واقعا براشون پر سوده خب دیوانه هستن بیان نون خودشونو اجر کنن؟؟ با پول همه چی میشه خرید حتی علم رو خیلی راحت میتونن دانشمندانی رو با پول بخرن و بدش اونها خیلی از خود ارضایی تعریف کنن بگن خیلی خوبه بعد ما چون اونها رو قبول داریم بیایم حرف های اونارو رو تکرار کنیم و به خورد جامعه بدیم بهترین راه حرف زدن با کسایی هست که خودشون تجربه داشتن من خودم به خود ارضایی دچار بودم و میدونم چه بلای خانمان سوزی هست این برای من ثابت شده هست که خود ارضایی یعنی که درواغه خودت رو ارضا نمیکنی داری خودت رو بد بخت میکنی اونها هرگز از اثرات منفی خودارضایی نمیگن چون اگه بگن باید سایت های پورنو جمع بشه و این ضرر بسیاری هست برای اونها در ضمن اگر تحقیق کنید میبینید که سران شرکت های پورنو ۹۹درصد یهودی هستند یهودی هایی که فراماسونری از اونها شکل گرفته همون شیطان پرستی خودمون اونوقت می فهمید دست های پشت پرده دنیا کدومان

خیلی چرنده همه این اعتیاد ها و خودکشی ها و خیلی بدبختی های دیگه بخاطر همین کار قبیح و زشته پدر بنده الان معتاد به سیگار و تریاک و میگه که اگر توی جوانی هام این کارو ترک میکردم اعتماد به نفس پیدا میکردم و این بلا ها به سرم نمی اومد دوستانی که هنوز این کارو میکنید تصمیم با خودتونه ولی نصیحت برادرانه من اینه که زود تر ترک کنید و به زندگی پاک و سالم گذشته برگردید✊️

من ۱۸ سالمه خود ارصایی نمیکنم

آفرین خود ارضایی خوب نیس بیا خودم نیازتون رفع میکنم

سلام، میخواستم به همه کسانی که دچار این مشکل هستند بگم این کار قابل درمان هست، روش درمان هم اینه که وقتی مایل به خود ارضایی هستید به خودتون بگید که به چه هدفی این کارو انجام میدم وآخرش هم اینکه در عرض 5ثانیه یه ذره آب منی میاد تموم میشه… خدا یارتون!

من 13سالم هرکاری می کنم نمی تونم این کارو ترک کنم

من ۱۷ سال سن دارم روزی چنبار اینکار زشتو انجام میدم حالم خرابشدع خداییش کسی اینکارو انجام نده هرکی انجام میده ترک کنه بخدا قسم من تجربه چنسالع دارم اینقدر ضرر بهم وارد شد
شاید اولش خیلی براتون خوشایند باشه ولع بعدش بع جایی میرسی مثل معتاد ها بی دلیل خود ارضایی میکنی هیچ حس خوبی مثل اول بهت دس نمیده و وقتی تموم شد جوری احساس افسردی و بیماری میکنی میخوای خودتو خلاص کنی تعثیرات جسمی عوارضش جسمیش بع کنار عوارض روحیش خیلی بده خیلی خیلیی من الانا نمیتونم فکر کنم ذهنم تاریک شده حافظم از دس رفته هیچی یادم نمیمونه دقیقا گیجم تو زندیگی خودم میخوام یع کاری کنم ذهنم یاریم نمیکنه از همه چی عقب موندم
همیشه خستم همیشع خیلی میخواستم ترک کنم ولی نشد نشد
هیچ سودی نداره هیچ سودی من مذهبی نیسم نمازم دیگه نمیخونم فقط یچیزی رو خوب فهمیدم هرکاری چیزی دین اسلام حرام کرده هرکی واردش شده هیچ خیری ندیده و بدبخت شده خیلی دلم میخواد برگردم بع زندیگم پاک بشم ولی امیدمو از دس دادم

من ۱۸ سالمه و از سن ۱۴ سالگی دارم این کار زشت رو انجام میدم اوایل ماهی یکی دو بار بعد شد هفته ای ۳ بار ولی الان تقریبا هر روز این کار کثیف رو انجام میدم بعضی وقت ها هم مثلا اگه ۵ روز این کار رو انجام نمیدم بعد ۵ روز ۳ بار روز ششم این کار رو انجام میدم و اینو بگم از وقتی این کار رو انجام میدم همه چیو تو زندگیم باختم و روز به روز همه چی برام بدتر از دیروز میشد این کار خیلی بی رحمه رو جسم و رو روان شما جاهایی مثل حافظه مخصوصا کوتاه مدت شما روی بافت های ماهیچه ای دست و پایه شما و از همه مهمتر اعتماد به نفس که عامل اصلی موفقیت بخصوص میان نوجوونا هست رو از ادم میگیره و به مرور شما تبدیل به یک ربات میشید این کا رو ترک کنید و از اول از همه میبینید زندگی خودتون بهتر میشه این کار شما رو گوشه نشین و منزوی هم میکنه و همچنان دور از شروع رابطه و مرد هارو از جنس مخالف فراری میکنه برا من که اینجوریه الان حتی به خوشگلترین دختر ها هیچ حسی ندارم و حتی نگاهم بهشون نمیکنم خلاصه سعی کنید این کار رو ترک کنید و تا وقتی این کار رو انجام میدید انتظار نداشته باشید که موفق بشید تو زندگی کم کم ترکش کنید ترک یهویی این کار نتیجه عکس داره برا منم دعا کنید که بتونم این کار رو ترک کنید فعلا با هفته ای ۳ بار شروع میکنم ممنونم از همه

ینی میگی اگر هر روز میزنیم بکنیم دوروزی 1 بار و الا آخر؟؟

من از 14 سالگی شروع کردم و الان ک 22 سالمه هنوزم اینکارو انجام میدم اما فقط هفته ای یک بار چون ب نظر من اگه یک هفته انجام نمیدم بدنم کسل میشه اینم بگم ک من با این وجود قهرمان کشتی هم هستم و هیچ مشکلی برام پیش نیومده دوستان اما مطمئن باشید زیادیش زرر داره و باعث میشه ک از نظر توانایی جسمیتونم کم میشه

از شما نوجوانها میخواهم کمکم کنید من از ۱۵ سالگی شروع کردم الان ۴۵ سالم چیکار کنم ترکش کنم تشکر از شما نو جوانان

سلام ميخواستم بگم که هرکس نظر مختلف داره ولی من میخام به اون کسانی که میگن 1بار در هفته اشکال نداره بگم که خیلی اشتباه میکنن چون خودارضایی مثل اعتیاد به مواد مخدر شاید اول هفته ای یک بار باشه اما بعدش هی زیاد و زیادتر میشه ونمیشه ترکش کرد وحتی از ترک مواد مخدر سختره

واینکه تنها راه ترک کردنش نماز و یاد خداست
پس از همین الان شروع کن

ممنونم شوهرم خود ارضایی میکرد

اگه دوست دارین خودارضایی کنید حتما بعدش شیر بر تازه بخورید….

با سلام خدمت دوستان عزیز و با احترام ب همه دوستان روشنفکر و متدین عزیز
اگر بخوایم از دیدگاه مذهبی بررسیش کنیم تو قران ک ب حساب دفترچه راهنمایه ماست حرفی ازش زده و اگرم زده شده بود خیلیا میگن قران حذفیات داره و جابجا شده ایه هاش ک یعنی ب قران هم نمیشه اطمینان کرد ک حالا ازین میگذریم اگه بخوایم ب احادیث نگا کنیم ک اون ها هم جعل شده ولی خداوند نعمت بزرگی رو در اختیار ما گذاشته ک اسمش عقل هست که در راه های سخت بهترین راهو. انتخاب کنیم طبق تحقیقاتی که یکی از مراکز امریکایی گرفته بود نشون میداد حدود 80 درصد امریکایی ها از سنین نوجوانی تا جوانی خودارضایی میکردند و میکنن
آیا این 80 درصد کورو کچل شدند؟ بنده نمیگم ضرر نداره بعله هر چیزی زیادش و اعتیادش ضرر داره حتی سکس ولی شما در شرایط موجود باید توسط عقلت بهترین تصمیمو بگیری وقتی نه شرایط ازدواج هست نه صیغه و اگر بری با یه دختر فقط برا سکس دوست بشی نابودش میکنی بهترین راه اینه ک کنترل شده این کارو انجام بدی و انتخابیه بین بد و بدتر
و اون هاییم ک فک میکنن روشون اثر منفی گزاشته
اولا کسایی ک فکر میکنن روشون اثر منفی گزاشته میان سرچ میکنن خیلیا هسن اینکارو انجام میدن و هیچ اتفاقی نیفتاده براشون
دوما بعضیا ازونجاییکه که این سایت های مذهبی هر درد و بلایی رو میندازن گردن این خودارضایی فک میکنن هر مشکلی دارن تقصیر خودارضایی هست ب نظر بنده باید جای یه پزشک برن و علت رو جویا بشن
و کلام اخر ک خداوند ب شما عقل داده پس ازش استفاده کنید برای انتخاب بهترین مسیر
با تشکر از نویسنده مطلب

این کار تخصیر ما مردها نیست بلکه تخصیر جامعه و …..
اگر ما هم یکم فرهنگ داشتیم مثل کشورهای غربی الان
ماهم میتوانستیم از خودارضایی استفاده درست کنیم

چرا کشورهای غربی هیچ وقت از خودارضایی گله نمکنن چون انها راه و روش استفادشو یاد گرفتن

اگه گناهه یا حرامه
خدا چرا این را به ما داده

من اتفاقاتی که برام افتاد رو میگم تاثیراتشو خلاصه (اسم واقعی نیست): 1.ریزش مو دارم تو 20 سالگی 2.صورتم خیلی سفید و زیبا بود ولی به مرور سبزه شد(جوری بودم تو فامیل خوشگل ترین بودم ولی الان….) 3.صورتم از زمانی که شروع کردم آدم گرمیی بودم و جوش میزد تا الان(رد جوشا برا همیشه رو صورتم موندن و موندن حسرت فقط) ….اینا چیزایی بود که واقعا اتفاق افتاد برام خود دانید وسلام !(ریزش مو چه شریک داشته باشید چه نداشته باشید سمت کارا جنسی برید اتفاق میفته بهتره اصن به فکر مسایل جنسی نباشید بالالخصوص با این وضعیت !)

من هر روز میزنم
خسته شدم متنفر شدم حالم از خودم بهم میخوره
بدنم مثله پیر مرد های ۸۰ ساله ضعیف و افتاده شده
زودرنج شدم عصبی شدم پرخشاگر شدم
غلظت خون گرفتم ضعف جسمانی گرفتم زودانزالی گرفتم بی حوصله شدم کاریو نمیتونم انجام بدم
زود خسته میشم و…….
همه اینارو گفتم والله قسم منی که هر روز میزنم و متنفرم ولی بازم انجام میدم میدونم چه غلطیه این کار
همه اینارو گفتم ولی بهتر از اینه که زن شوهر دار یا دختر مردمو بکوبی زمین

فقط برای گناه نکردن و انجام ندادن اینکارا
توسل واقعی به اهل بیت و علی الخصوص دعا
روزه خیلی مفیده و مفیده
هر کاری کردید فقط باید اعتماد به نفس و جربزه داشت برای ترک

خود ارضای بده ولی بهتره از دنبال ناموس مردم بودن.

من دچار این بیماری هستم

به نظرم اگر خودارضایی پاسخ هوای نفسانی نباشه بلکه پاسخ به نیاز باشه میتونه حتی مفید باشه

تشکر از همه اوناییکه شجاع هستن ومیگن با خود استمناع کرده اند یا میگن از تجاوز بهتره،کمش ضرر نداره ،از بچکی شروع کردن بهمشون خوشامد میگم ،اخرین وبهترین راهکار رو مراجعه به روانپزشک بدونن بازم دست مریزاد کسی نگفته که همه اینها یه انتخابه اگه بخوام میتونم هر جور بخوام تصمیم قاطع بگیرم یعنی به جد میتونم ترکش کنم ،ادامه بدم ،یا اصلا به پزشک مراجعه کنم ،صدرصد شما قادر هستید واراده تصمیم قطعی را دارید ،حتی میتوانید ازدواج کنید ،خواستن توانستن است همه شما قهرمان زندگیتان هستید همه شما بهترین روانشناس خودتان هستید لطفا بامن همنوا شوید یک تصمیم منطقی وقطعی نجات همه گمراهان است ،طالبی

از وقتی گوشی به دست ما رسید این قضیه بد تر شد. نمیگم قبلا کسی خود ارضایی نمی کرد. ولی قبلا مردم سنشون پایین بود کلی کار و سرگرمی داشتن تو سن بلوغ ولی الان این طور نیست

داداش این سالار ک هدف مدف حالیش نیست……..

ایول پوکیدم ازخنده خیلی باحالی داداش

انسان نیازهای دیگری بغیر از بقا و نیاز جنسی هم دارد از قبیل آزادی ، عشق ، قدرت ، تفریح
اگر شخصی را در قفسی قرار دهند و تمام نیاز های جنسی او را تامین کنند پس از مدتی با ارضای نیازهای جنسی او ، اولین کاری که انجام خواهد داد فرار از قفس خواهد بود

یه مشت به دیوار یکی توگوش در….نه روانشنسا درست میگن نه مذهبیا…مذهبیا اگه درس میگین برید ازدواج موقت واسه ما جوونا درست کنید ک فحشا مملکت برداشت هی نگید قتل نفس کنیم… که این خودش گناهه…روانشناسام ک دیگ کلا واسه هرکار غلطی و هر بن‌بستی تومسیر انسان توجیهات بی اساس میارن…اقای روانشناس خودت اگه مجرد بودی این کارو کرده بودی میفهمیدی ک بخاک سیاه میشونه ادمو

اقا من 38 سالمه مجرد هستم از 18 سالگی خود ارضایی کردم 20 ساله هر روز خود ارضایی میکنم یه اشکال هم برام پیش نیومده تا حالا هم قیافه خوبی دارم هم هیکل خوبی درضمن سیگار هم میکشم بدنسازی هم میکنم 110 کیلو هم وزنمه بابا وقتی تغذیه درست باشه هر روز هم خود ارضایی کنی ضرری نداره

اونایی که میگن گناهه یا مضرات داره یا فواید نداره
اول این که از نظر علمی هیچ دلیلی مبنی بر مضر بودن این کار نیست
دوم این که شما یه دلیل بیارید ثابت کنه که اثرات خودارضایی با رابطه‌جنسی فرق داره تنها چیزی که خودارضایی رو بد نشون میده اینه که ممکنه شخص مدت طولانی از وقتش رو صرف این کار کنه وقتش تلف شه
دوستی که معتقد هستید پروتئین بدنتون رو از دست دادید الان قدتون کوتاس! این اصلا هیچ ربطی نداره من سال‌هاست خودارضایی میکنم الان هم قدم کاملا استاندارد و بلند هست
لطفا مشکلات شخصی و ژنتکی خودتون رو به خودارضایی ربط ندید توی کشور های دیگه این‌همه این کار واسشون عادی هست که الان باید از ریزش مو همشون کچل بودنو از ضعف چشم همشون کور

منم ی رفیق داشتم خود ارضایی میکرد تو ۱۸ سالگی مرد. با ماشین تصادف کرد.
جمع کنید بابا کل علم جهان میگه انچنان فرقی با سکس نداره و هچ ضرری برای بدن نداره اما اینجا همه متخصص ان تز میدن. من خودم ده ساله دارم خود ارضایی میکنم و درسمم میخونم کار میکنم ورزش میکنم و هیچ مشکلی ندارم. در هر کاری افراط بشه ضرر میرسونه مثل آب خوردن. هفته ای دو سه بار خود ارضایی مشکلی نداره

این کار واقعان خیلی بده من خودم از ۱۳سالگی به این کار معتاد شدم الان دو هفته هست ترک کردم و میخوام کلان ترکش کنم

این همش چرت پرت بیشتر نیست این حرف رو باز یه دکتر چیزی بزنه میشه باور کرد نه آدم ها مثل طلبه و… که نه سوادی دارن و نه علمی…الان اکثرن دکتر دنیا به این نتیجه رسیدن که عملی طبیعی هست در انسان…

اگ رابطه آدم با خودش ی رابطه ی طبیعیه خو حتما رابطه انسان با ی حیوان هم طبیعیه
صرفا ب طبیعی بودنش نمیشه استناد کرد

خود ارضایی آثار مخرب بعد از ازدواج خود را نشان میدهد . زنی هستم بسیار زیبا . اندامی مسحور کننده . دو رگه ی روس و ایرانی. متاسفانه خود ارضایی. شوهرم با وجود علاقه فراوان بر من . زندگی را تنفر انگیز برایم کرد. دو فرزند دارم اما خواهم هر چه سریعتر تمام کند . چون او را بسیار ضعف از نظر جنسی . و جسمی کرده . من اتفاقی کار او دیدم و خیلی از زندگیم سرد و تنفر آمیز گشتم .دنبال راه حل در سایتها و مشاوره ها بودم تا به خاطر دو بچه هایمان این زندگی را نجات دهم واقعا بد است و اسلام به مسلمان گفته خوب نیست واقعا حق با اسلام شماست من کم کم دارم خسته و منزجر شوم شما دوستان همسری ندارید بهتر است قبل از این مرحله تمامش کنید البته این در زنها هم است . اما من از دست خود ارض ایی همسرم ناراحتم برایم مشکل ایجاد کرده من را نسبت به همسرم عصبانی و غمگین کرده برای رابطه زن و شوهر بسیار دور کننده است

یه روز تمام روانشناسامیفهمن که یه با شم در تمام عمر نباید کرد وگرنه گناه کبیره نبود ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌……… سه بار در هفته 😔😔😯😯😲

خندم میگره کامنتارو میخونم ببینید راهی برای ترک کردن نیست نشده تا ب حال کسی بگه ک ترک کرده و دیگ خود ارضایی نکرده بهترین راه برای خودارضایی فقط تعادل‌و کنترله ینی بتونی جلو‌خودتو بگیری انجام بدی ولی نع اینکه فرداشم خودارضایی کنی کنترل کنی خودتو تا مثال ۲۰روزه دیگ خودارضایی اولین چیزیه ک انجام بدی ضرر داره انجامم ندی ضرر داره

ضرر خیلی داره من وقتی انجام میدادم تا دو هفته ای بدنم ضعیف میشد وحتی حالت غش هم بهم دست میداد بدن هر کسی یه طوریه یکی چشاش ضعیف میشه یکی مشگل داخلی میگیره در کل درمانش فقط فقط فقط نماز ترکش کنید با نماز هم زیبای صورتتون بر میگرده هم قوت بدنیتون بالا میره

سلام یک کتاب توی این زمینه نوشته شده پیشنهاد میکنم حتما مطالعه کنید( یا حداقل یه سرچی کنید ببینید راجع بهش چی گفتن ) به نام ((فرمول رهایی)) واقعا کتاب دلنشینیه درسته که زیر نظر جمعی از روحانیون نوشته شده ولی نه سرد و بی روح و نه دستوری و حکمی و فقهی حتی توش یه سری شوخی های با حال هم داره . یا علی 🙂

حرفاتون واقعا خنده داره من هفته ای بیش از ده بار خودارضایی میکنم تازه بدنم قوی تر هم شده اصلا کمردرد نداشتم ورزشم هم به صورت حرفه ای میکنم واقعا رشد و قدرت بدنم هم بیشتر شده و فقط چهارده سالمه

سلام
ولا همش مزخرفه من از ۱پ۱۳ سالگی خود ارضایی میکردم الانم ۱۹ سالمه من به طور مرتب هر روز اینکاروو میکنم هیچم هم نشده 😉

سلام
من۲ سوال داشتم
۱=آیا خودارضایی فوایدی هم داره؟؟
۲=آیا اگه کاری نکنیم و همینطوری خودارضا شیم (مثلا در خواب)مضرات داره؟؟
ممنون میشم اگه جواب بدین

همه اینایی که اینجا هستن تازه خودارضایی کردن😆😆😆😆

اخر من نفهمیدم خود ارضایی یعنی التت بیاد بالا ارضا شدی

سلام به دوستان و روانشناس های عزیز
خوبین من سوالاتی در مورد همین خصوص (خود ارضایی) دارم.
میخواستم ببینم خود ارضایی ضرر کمی به بدن میرسونه یا نه؟
اگه ترکش کنم آیا منی یا اسپرم هایی که کاهش یا ضعیف شدن میتونن دوباره مثل روز اول شه و بدنم سلامتی مورد نیاز بدست میاره؟
ممنون میشم از جوابتون

سلام و خسته نباشید. من در مورد خودارضایی
میخواستم بپرسم اگه کسی از سن 13 الا14 سالگی یا سن 18 سالگی خودارضایی کرده اب منی یا اسپرم از دست رفته تا چه زمانی دوباره بر میگرده 2 سال اگه خود ارضایی نکنه مثل روز اول میشه

خود ارضایی اگه عوارضی هم داشته باشه برای همه یکسان نیست مثلا یه نفر ممکنه در اثر خود ارضایی موهاش بریزه ولی یه نفر دیگه هیچ عارضه ای رو تجربه نکنه . بدن ها متفاوته

سلام …آیا خودارضایی باعث کوچک شدن بدن می شود؟

من ۱۹سالمه و هیچ وقت اینکارو نکردم و حتی نمیدونم چه جوری حتی بهش فکر میکنم حالم بد میشه تو رو خدا این کارو ترک کنی

ببینید من نه ازون خشک مقدسام نه ازون به اصطلاح روشنفکرا (که روشنفکر بودن رو توی رد عقاید و مسخره کردن دین میدونن). میخام بگم من خودم اینکارم.تقریبا 6 ساله.
منم اوایل خودمو گول میزدم و میگفتم که این کار ضرر نداره و نیاز طبیعیه.
ولی خب غذا خوردن هم نیاز طبیعی انسانه ما میتونیم روزی 7 وعده غذای ناسالم بخوریم یا میتونیم 3 وعده غذایی که برای رفع نیازمونرو بوخوریم.
خب اگر غذا خوب باشه ما سالم میمونیم و اگر غذایی رو بخوریم که در ظاهر هیچ فرقی با غذای خوب نداره ولی کلی اسید چرب و قند و…. داره ، سلامتی مون در طی زمان خیلی طولانی از بین میره.
همین قصه هم برای خودارضایی هست.
نیاز جنسی رو اگر با خودارضایی جواب بدی در دراز مدت میبینی که زندگیتو نابود میکنه.
انسان ها عادت میکنن و در عین حال تنوع تلب هستند. از تغییر خوششون نمیاد ولی از تنوع چرا.
شاید اولین باری که خودارضایی کردم نمیدونستم قراره سالها باهاش دست و پنجه نرم کنم.
سالها بی حالی و مریضی و انواع درد و مرض سراغم اومد اما قبول نمیکردم که آثار خودارضایی باشه تا اینکه برای چند ماه ترکش کردم و تغییر رو با تمام وجودم حس کردم.

اگر یه درصد میخای اینکارو ترک کنی شک نکن. ترکش کن. وابستگی چیز خوبی نیست. بهتر اینه که به این نیاز پاسخ ندی تا اینکه پاسخ بد بدی.

ببینید من نه ازون خشک مقدسام نه ازون به اصطلاح روشنفکرا (که روشنفکر بودن رو توی رد عقاید و مسخره کردن دین میدونن). میخام بگم من خودم اینکارم.تقریبا 6 ساله.
منم اوایل خودمو گول میزدم و میگفتم که این کار ضرر نداره و نیاز طبیعیه.
ولی خب غذا خوردن هم نیاز طبیعی انسانه ما میتونیم روزی 7 وعده غذای ناسالم بخوریم یا میتونیم 3 وعده غذایی که برای رفع نیازمونرو بوخوریم.
خب اگر غذا خوب باشه ما سالم میمونیم و اگر غذایی رو بخوریم که در ظاهر هیچ فرقی با غذای خوب نداره ولی کلی اسید چرب و قند و…. داره ، سلامتی مون در طی زمان خیلی طولانی از بین میره.
همین قصه هم برای خودارضایی هست.
نیاز جنسی رو اگر با خودارضایی جواب بدی در دراز مدت میبینی که زندگیتو نابود میکنه.
انسان ها عادت میکنن و در عین حال تنوع تلب هستند. از تغییر خوششون نمیاد ولی از تنوع چرا.
شاید اولین باری که خودارضایی کردم نمیدونستم قراره سالها باهاش دست و پنجه نرم کنم.

خود ارضایی اولاش خیلی لذت بخشه و هیچ ضرری نداره ولی بعد از مدتی(تقریبا یک سال مثلا)اثراتش رو نشون میده.
من اولین بار که خودارضایی کردم نمیدونستم اصلا این چه کاریه و به این که فایده داره یا ضرر هم فکر نکرده بودم.
ولی حالا بعد از 5 سال که خودارضایی کردم خیلی خوب میدونم که دکترا و متخصصای غربی اشتباه میکنن و اینکار خیلی هم ضرر داره حتی اگر ماهی یبار باشه.
من شنیدم که برای جبران هر قطره منی که خارج شده چهل قطره خون مصرف میشه.
اگر با خودارضایی اندازه یه قاشق چایخوری هم منی خارج بشه تقریبا انگار یک لیوان خون از دست دادین.
احساسش هم دقیقا مثل وقتیه که ازت خون میگیرن. یه ضعف خاصی داره.
خیلی ها میگن برای استرس خوبه و ریلکس میشی ولی در اصل برای افسرده شدن خوبه و ضعیف میشی.
کسایی که نظر میدید هر روز انجام میدم و ورزش هم میکنم و…..
انجام بده! چند سال دیگه خودتو میبینی که چقدر از نظر جسمی و روانی تحلیل رفتی.

تقریبن همه در مورد خود ارضایی و خوب یا بد بودنش حرف زدن ولی من کسی رو رو ندیدم در‌مورد مدل و نحوه خود ارضایی و ارتباط اون با فایده و ضررش حرف بزنه من خودم به شیش هفت سالی هست خود ارضایی می کنم الانم سنم ۱۷ ساله اوایل که میکردم اصن نمی دونستم چی‌هست و نمی دونستم که ممکنه ضرر داشته باشه واسه همین هیچ ضرری رو احساس نمی‌کردم چن سال بعد که فهمیدم چیه و چه ضرر هایی داره کمکم ضرراشو احساس میکردم احساس ضعف و خواب آلودگی و کمر درد و … و بعدش به شدت به فکر ترک کردن افتادم اما موفق نشدم تا اینکه به این فکر افتادم که دیدمو و روشمو تغییر بدم واسه همین اولن فرض کردم که خود ارضایی هیچ ضرری واسم نداره بعدشم سعی کردم درست تر خود ارضایی کنم یعنی بیشتر به سکس واقعی شبیه ش کنم و مدت زمانشو طولانی تر کنم و از خود ارضایی لذت ببرم و با خاسته خودم این کارو بکنم وقتی این کارارو کردم حجدیگه ضررایی که داشت واسم کاملن از بین رفت و حتی فایده هم داشت واسم و بعد خود ارضایی احساس ارامش و نشاط میکردم و بگم من اللان هفته ای تقریبن سه یا چهار بار خود ارضایی میکنم و هیچ مشکلی هم ندارم درس هام هم خیلی خوبه و در حد رتبه های برتر کشوری هستم ورزش هم میکنم
خلاصه اینکه به نظرم ضررایی که بعضیا از خود ارضایی احساس میکنن واسه تلقین خودشونه اگه طرز فکر و روششونو تغییر بدن خیلی بهتر میشه

من روزانه ۳ بار خود ارضای میکنم نمیدونم چکار کنم

سلام وخسته نباشید اگه شد ضرر های این کار را هم بزارید ممنون از شما

تمام بدبختی ها و‌مشکلات ما‌ریشه اش جهل است..چه عده ای‌که یکسر زتدگیشون عقل ومنطقشون‌‌رو‌ گره زدن‌به قبول ندانستن و مذاهب و چه عده ای که شبهه علم را کعبه باور خودکرده اند .علم آنجا که به یقین رسیده بی تعصب آنرا اعلام کرده و انچه هنوز اطمینان از حاصل نشده را به همان شکل اعلام میکند‌….نه مانند دودسته دیگر که با تعصبی سخت برحماقت خود مهر ایمان و یقین زده اند ..

سلام به نظر بنده که دارم حدود 30سال این کار رو انجام میدم کار خوبی نیست چون که با این کار گذشته از فعل حرام بودنش باعث میشه شما روز به روز ضعیف تر بشید و در روابط اجتماعیتون دچار مشکل بشید . ولی اون افرادی که میگن که خدا با این عمل دعاهای شما رو نمیشنوه بس حتما خدا رو نشناختن که این حرف و میزنن .به نظر شما خدا در مهربانی کم از بدر و مادر ما هست که اگر بعضیها این فکر رو میکنن کافر هستند شما با این حرفتون به کرم خدا شبهه وارد کردید وای بر شما انسانها.

تو خودت ریشه جهلی هر کی بخواد ترک کنه میکنه ب حرفای تو هم نیازی نیست مردم انداختن تو تو بشکه قیر بعد میگی قیری نشو کی میشه ادم های مثل تو که ب شعورشون مینازن باید کرد که ادعای خوب بودن نکنینین

موافق‌ها و مخالف‌های عزیز!
نظر همه‌ی شما محترم!
ولی درست نیست نظر شخصی‌مان را به خدا و قرآن نسبت دهیم!
کجای قرآن کلامی راجع به تأیید یا ردّ این عمل هست؟
در ردّ زنا هست؛ در ردّ لواط هست؛ و بسیاری مطالب دیگر، با جزئیات کامل. اما در این مورد، فقط سکوت!
پس چه موافق باشیم، چه مخالف، حدّاقل از جانب خدا و قرآن، بدون هیچ اطّلاعی از متن مقدّس قرآن، نظر ندهیم!
اگر هم می‌فرمایند در حدیث هست، پس بفرمایند حدیث؛ نه خدا و قرآن!

بدترین کاری که یه نفر تو زندگیش میتونه به انجامش عادت کنه!تمام انرژیتونو میگیره و از درس و زندگی و ورزش و سلامتی میندازتتون
غیرت رو تو وجودتون از بین میبره باور کنین جو نمیدم میکنه اینکارو
حتی شرم و حیا رو از بین میبره
اعتماد به تفس و سرزندگی..
واقعا بدترین کاریه که یه نفر میتونه با خودش بکنه
از دیدگاه مذهبی هم که گناه کبیره است
کسی که این کامنتو میخونه و اینکارو نکرده تاحالا امیدوارم تا آخر عمرش هم حتی یکبار هم تجربه نکنه..
کسی که چند بار انجام داده اما هنوز عادتش نشده همین الان تصمیم جدی بگیره برای ترک
دیگه نمیدونم چی بگم
!just dont do it

دوستان عزیزی امید وارم در راهی ترک این کاری زشت موفق وپیروز باشین ، میدانم سخت است ولی اگر گامی تان را جدی تر بردارید مطمئن باشیدموفق خواهید شد این کار هیچ خوبیی ندارد پس سعی کنید با اخرین تلاشتان از جا بلند شید پس پیش به سویی اینده ای روشن یهوووووو تو بهشت می بینمیتون 😉

دوستان بنظرمن هرچیزی افراطش بده در هرچیزی افراط داشته باشیم ضرر و زیان هم بیشتر میشه هرچیزی به اندازش خوبه و بنظرمن این کار در هر حالت ضرر داره آدم وقتی فکر میکنه میبینه که وقتی اینکارو میکنه ساعتی که واسه این کار میزاره اگه بجاش این وقتو ساعتو تو چیزای خوب مثلا ورزش کتاب صرف میکرد موفق تر بود مثلا اگه بخوای این مدت زمانو ورزش کنی و دمبل بزنی و بدویی یا کتاب بخونی و مطالعه کنی کلی چیز یاد بگیری بهتر بود یا بخوای این کارو انجام بدیو سلامتی و زمان خودتو بخاطر یه کار چرت هدر بدی بهتر بود کدومش انتخاب با خود ادمه اگه آدم بخواد این کارو ترک کنه بنظرمن یهو نمیشه ترگ کنی بگی دیگه تموم دیگه نمیخوام نه مثلا 3در هفته بود هفته دیگه بکن 2بار بعد 3هفته بکن 1بار کم کم میبینی که دارع کم میشو دیگه میل به این کار نداری دوستانی هم که میگن نه نمیشه وقتی یه بار این کارو میکنم بازم میخواییم این بخاطر اینکه بع فیلم های پورنو زیاد نگاه میکنید فیلمهای پورنو علت اصلی این کار در نوجوانان و جوانان هست عده زیادی بحاطر این این کارو میکنن که وقتی یه فیلم و عکس میبینن خودشونو راحت به اون عکس و فیلم میبازن باید اراده داشته باشیم و به هرچیز چرتو مضخرفی تسلیم نشیم

سلام اقایون محترم اگر تلاش کنید واقعا میشه منم معتاد به اینترنت بودم خواهرم ترکم داد شماهم به این کار معتاد شدید میدونید یکدفعه ترکش نکنید اول کمش کنید‌ بعد ترکش کنید اگر یه دفعه ولش کنید دوباره میرید سراغش من که زیاد ازاین چیزاسردر نمیارم اما درست ترین کار همینه بعدش که کاملا ترکش کردید توبه کنید

سلام اقایون محترم شمامعتاد شدید منم قبلا به اینترنت معتاد بودم خواهرم ترکم داد شما هم اگر تلاش کنید میتونید فقط اول باید کمش کنید بعد دیگه انجام ندید من زیاد از این چیزا سردرنمیارم اما براساس اطلاعات خودم این چیزارو گفتم انشاالله موفق باشید

با سلام دوستای گلم
من هم میزنم اوایل زیاد میزدم( روزی ۲ بار) ولی الان رسوندم به ماهی ۱ بار ولی دارم بازم کمش میکنم اگه واقعا قصد ترک دارید فقط سعی کنید که فشار اومد بهتون برید تو جمع افراد ( خانواده یا بیرون) اگه شب بود نشد با گروه باشید به تعویق بیندازید مثلا بگید فردا انجام میدم که زمان بر باشه و فکر های منفی نکنید که بتونید نم نم فاصله بندازید برای ترک کردنش و الان واسه من جواب داده شما هم امتحان کنید ضرر نداره اگر اراده داشته باشی میشه حداقل کمترش کرد

خود ارضایی واقعا مضر است. ورزش کنید و بە پورن نگاە نکنید.

تنها عکس یا فیلم پورن نیست همین بی حجابها که تحریک کننده لباس میپوشند خودش کافیه یعنی نمیشه به کل چشمتو ببندی بری بازار خدا لعنتشون کنه که نیروی اصلی شیطانند

باشه ما دیگه خود ارضایی نمیکنیم.ولی باید این مواد مضر و منی رو از بدن خارج کنیم یا نه?اون هم یه راه داره که با یک دختر هم سن و سالت رابطه جنسی برقرار کنی.

به نظرم من کسایی که میگن خودارضایی ضررنداره هیچیک از خودارضایی نمی فهمند یا خودشان رو به نفهمی میزنند.

همه ی این حرفا که ضرر داره چرته … به قول یارو شهوتت بزنه بالا به ناموس مردم تجاوز کنی بهتره ؟؟ ثانیا مشکلات ژنتیکی تون رو به خودارضایی ربط ندین ! من ۵ ساله انجام میدم قدم بلنده و مو هام مثل روز اوله فقط لاغرم که اونم ژنتیکیه خواهرمم لاغره والا . هفته ای ۱ یا ۲ خوبه .

در تعجبم چطور شما زندگی درحال حاضر رو با قوانین 1400سال پیش میسنجید به نظر شما این عقلانیه؟
زندگی الان رو باید با جدیدترین دانش حال بسنجیم

دوستان ببینید من ۷ساله خود ارضایی میکنم عوارضش الان پررنگتر شده..کسانی که این کارو میکنن بدون تعصب برن تحقیق‌ کنن هنگام خود ارضایی چه نوع ویتامین از بدن خارج میشه و کمبود این ویتامین ها چه عوارضی داره..میدونم نیاز جنسی خیلی قویه و این تقصیر ماها نیس که نمیتونیم خودمونو بشکل صحیح ارضا کنیم.ولی باور کنید به ریسک اون نمی ارزه دوستان از یه جا خود ارضایی رو ترک کنید هر چقدر سخته ولی به فکر خودتون باشین

سلام من یک نخبه 17ساله هستم. اوج موفقیت من در کلاس
ششم بود. ميخوام کلی بگم ، شرافتی بگم و به خدا
هیچ دروغی هم در کار نیست. اول اینکه من
طوری بودم که اون زمان معلممون هم تو درس به پام نمیرسید وهمه از اقوام گرفته تا معلم و مدیر مدرسه دیوانه وار تعریف من میکرون. از همون موقع بود که این کار رو یکی از پسر اقواممون یادم داد . پس لااقل شما گول کاکای خودتونم نخورید . خلاصه زندگیم نابود شده. الان کلاس دهمم میرم یازدهم اون هم با معدل15یه چیز کمی بیشتر. خب خلاصه بهتون بگم اگر شما انیشتین هم که باشد د تو این سن این کارو کنید بلانسبت کارگر هم نمیشید . اون احمق هایی هم که مدام میگن خوبه یا اینکه بد نیست دروغ میگن حتی اگر دوست عزیز فکر میکنی که با این کار بدنت قوی میشه بازم فکر میکنی زمانی که شد بیست سالت بد بخت میشی میری تازه من خودم این همه چیز خوب هم می خوردم نبدی هاشو حس میکنم و کاملا پشیمونم. اگر شما هم انجام میدید حتی اگر یک هفته بوده بعدا پشیمون میشید. بزار بهتون بگم به خودم میگفتم وگول خودم میزدم که این کاارو که انجام میدم بخاطر اینه که دستگاه جنسیم یعنی آلتم بزرگ بشه. مدام حس میکردم قدم داره رشد میکنه داره زورم زیاد میشه اما العان میدونم که ااون تغیرات فقط مال بلوغ و نو جوانیم بوده و این کار بد باعث این چیزا نبوده بلکه خود ارضاییم باعث شده اون چیزا تضعیف بشه. اینو هم براتون بگم اگر نو جوانید و این غلطو هم میکنید گول خودتون نزنید چیزی که بده بده ، بدون ومطمئن صد درصد باش که اگر یهو قدت یه شبه 10 سانت رشد کرد یا زورت چهار برابر شد اگر این کارو نمیکردی و این گناه رو انجام نمیدادی قدت 25سانت رشد میکرد و زورت 6برابر میشد. ………هیچ وقت به کم قانع نباش ، که وقتی بهش رسیدی دوباره بخای به بیشترش برسی…….تمام……..

هر چیزی دفترچه ی راهنما دارد؟ واقعا؟ ممکنه بفرمایید دفترچه راهنمای ِ درخت رو کجا میشه خواند؟ یا نظر ِ سازنده ی نهنگ درباره ی اون چیه؟ برای من عجیب شیوه فکر کردن ِ شما است. این که سرسپرده یا مومن به یک ایده/آموزه باشید موضوعی شخصیه ولی بی معنی میشه زمانی که ازش صرفا از جایگاه باورِ احساسی مطلبی رو اعلام می کنید. بسیار هم بی معنی، شبیه به متن فوق که از پژوهش هایی صحبت می کنه که هیچ منبعی ندارند. یعنی نگارنده که قبل و بعد از اسم اش روان شناس رو یدک می کشه لازم ندونسته به ما جماعت ِ [ج-ق] زننده توضیح بده که چه استنادی داره اونچه نوشته.

من از ۱۲ سالگی دارم خود ارضایی میکنم و بیش از ۲-۳ بار در روز، الان ۳۹ سالمه، در رشته دانشگاهی ام دکترا دارم و همسر و ۳ فرزند هم دارم. همچنین در شهرستان محل تدریس ام هم با برخی خانم‌هایی که مایل بودند ازدواج موقت داشتم و خدا رو شکر تا به حال هیچ مشکلی برایم پیش نیامده. اگر در کنار خودارضایی ورزش و تغذیه سالم داشته باشید مطمئنا نه تنها مشکلی نخواهید داشت بلکه نیروی جنسی ورزیده تری هم پیدا میکنید. در هیچ جای قرآن در اینباره منعی وجود ندارد. لواط و زنا مشخصا منع شده ولی خودارضایی خیر.

دوستانی که ازدواج کردند اطلاع دارند که معمولا زوج تا مدتی شاید تا روزی سه مرتبه هم سکس دارند و بدن مرد تا حدودی تحت تاثیر سکس زیاد قوای تحریک شده ای پیدا می کنه اما به محض بارداری سکس متوقف میشه. در این شرایط گذراندن دستکم شش ماه بدون سکس با توجه به روحیات همسری که داره مادر میشه و تحمل هیچ رفتار جنسی رو نداره مرد باید چجوری جواب بدنش رو بده؟ به نظر بنده اگر خودارضایی حتی به میزان کم و حساب شده ممنوع بود به طور طبیعی به گونه ای هورمونی در بدن پدر در زمان بارداری مادر ترشح می شد که قوای جنسی رو محدود کنه اما اصلا اینطور نیست بنابر این واقعا چه کار میشه کرد غیر از خود ارضایی؟

خسته شدم از اینکه هی یکی میگه خوبه یکی میگه بده. اصلا اونهاییکه تو عمرشون هیچ رابطه نداشتن رو ببینید کدومشون ضرر کرده حضرت عیسی، سلمان فارسی، انیشتین،‌ داوینچی، رازی و… یعنی اینا خود ارضایی می کردن؟؟؟ به نظر من چیزی به اسم نیاااز جنسی وجود نداره این یه خواسته ایه در درون انسان که بدون اون هم میتونه زندگی کنه.
متاسفانه یه عده سعی دارن جوونارو تو چاه خودارضایی بندازن جای اینکه بهشون کمک کنند که ترک کنند به خدا توکل کنید تا کمکتون کنه اگه بخواین به خاطر خدا ترک کنین او هم جبران می کنه و همه جوره دستتون رو می گیره کافیه یه مدت پاک باشین اون وقت خواهین دید که اون چند ثانیه لذت هیچ ارزشی نداره.

سلام بنده ۱۶ سالم هست و حدود سه چهار سالی هست که به این عمل زشت اعتیاد پیدا کردم.
ببینید دوستان در همین ابتدا یه چیزی بگم که در کشور ما متأسفانه یک فرهنگی جا افتاده که هر کس از راه رسید و نه تجربه ای و نه علمی داره میاد و نظر میده و دیگران هم باور میکنن به این خاطره که ما گیج میشیم و‌ نمیدونیم حرف کی رو باور کنیم نه فقط در بحث خود ارضایی تو همه چی.
دوستان من از تجربه ای که دارم میگم من تا کلاس نهم که بودم معدلم بالای ۱۹ بود و الان متأسفانه پارسال که دهم بودم ۱۶ شد و میدونم هم که دلیلش هم همین تأثیرات خودارضاییه.اینکه میگن خودارضایی هیچ ضرری نداره به نظر من یک دروغ محضه و من این زو کاملا بر اساس تجربه ای که دارم رد میکنم چون من الان دارم با چشم خودم میبینم که چه بلاهایی داره سرم میاد،حتی این عمل میتونه روی افکار و اعتقاداتت هم تأثیر بزاره اینو میگم بدون باش.
بله درسته ممکنه در برخی افراد بعضی عوارض اصلا رخ نده‌ چون طبع بدن افراد با یکدیگر تفاوت داره.
ببینید دوستان من خودم کارم به جایی رسیده که شاید به زور بتونم تا یک هفته این عمل رو انجام ندم در صورتی که وقتی کلاس نهم بودم حتی تا ۱۵۰ روز این کارو کنار گذاشتم اما باز برگشت خوردم،باور کنید اگر این کار رو زیادی انجام بدید زندگیتون به فنا میره،هر چی تعداد دفعات بیشتر تعداد عوارض بیشتر.
عوارض خود ارضایی هم به این دلیله که وقتی انسان با اعضای بدن خودش این کار رو میکنه فقط ارضای جسمی میشه ولی ارضای روحی نمیشه به همین دلیل هم بیشتر عوارضش روحیه اما در یک رابطه واقعی چون شما با شریک جنسیتون قرار دارید و در یک رابطه عاطفی هم قرار دارید در واقع از لحاظ روحی روانی هم در حال ارضا شدن هستید به همین دلیل هیچ مشکلی براتون از این لحاظ پیش نمیاد،لطفا حرفی رو که میزنید مثل من دلایل واقعی و منطقی بیارید نه همینجوری یه چیزی رو میگید.نمیخوام ناامیدتون کنم ولی باور کنید افرادی هستن که کارشون حتی به جنون هم کشیده شده و بخاطر همین عمل از زندگیشون سیر شده و به پوچی رسیدن و به انواع بیماری های روحی و روانی گرفتار شدند‌.
خداوند خودش خالق ماست و از طبیعت بدن ما بهتر از خودمون اطلاع داره به جای اینکه بیایم حرف های بی سند و مدرک بعضی ها رو که هدفشون فقط تبلیغ کردنه رو بخونیم بیایم ببینیم دین در موردش چی گفته و دلیلش چی بوده که خداوند این کار رو نهی کرده.

متأسفانه شرایط جامعه طوری داره پیش میره که همه ی عوامل رو اگر بخوای در نظر بگیری همه دارن دست به دست هم میدن تا ما نوجوانان و جوانان به همچین سمت و سوهایی کشیده بشیم،از یه طرف بیکاری و فقر اقتصادی،از یه طرف بالا رفتن سن ازدواج،بدحجابی،ترویج بی بند و باری و عادی سازی روابط از طریق ماهواره و ها و فیلم های مبتذل که اینا از اهداف کشورهای غربی هست و روز به روز هم داره بدتر میشه.

امیدوارم مطلبم مفید و بدرد بخور باشه

موفق باشید.

دمت گرم ردیفه حرفات انشالله ترکش میکنی …سعی کن با ورزش یکم اینکارو کمش کنی

دمت گرم حرفات شیککه تنظیمه انشالله ترکش کنی …یکم بیشتر ورزش کن فیلمهای چرت و پرت نگاه نکن …

کسایی که میخان از قران و خدا حرف بزنن نیان تو سایت به کار بقیه هم کار نداشته باشن
برادری ک میگی چهرم بی روح و خاکستریه
یا کسی که میگی همش برام صرر بوده اینا همش اون چرتای تو سایتای ایرانیه که میخونی و میخان بهت قبول کنن که این کار ضررداره و همش تلقینه خودته طوری که خودتم باور کردی ضرر داره
من بهت قول میدم این کارر هیچ ضرری نداره ک هیچ فایده هم داره برات پس انقدر احساس گناه نکن
راحت باش خودتو خالی کن
کار به کار این کسایی که هنوز تو۱۴۰۰ سال پیش موندن هم نداشته باش

خیلی کار جذاب و گناهی نداره اگه داشت به نطرم من از اذواج باید سروع می شد

یه جوون که تا ته این مسیرو رفته. سایتشو ببینید
dadashreza.com

سلام دوستان…..گذشته از مضرات اینکار باید به فکر چاره بود.به نظر من اولین کسانی که باید بفکر چاره در این امر مهم باشند دولتمندان وبعد از آن خانواده ها هستند..راهکارهای زیادی در این قضییه توصییه میشه مثله ازدواج..ورزش..تفریحات سالم و…. اما هر کدام از اینها با مشکلاتی گریبانگیر انسان میشود..مشکل ازدواج در جامعه امروزی به نوعی در ردیف اول مشکلات جوانان ماست و علت آن هم نداشتن درآمد کافی اکثر جووناست..گذشته از این جوون هر چقدر ورزش کنه و تفریح بره خلاصه آدمیزاده نمیتونه این شهوت لامصبو از خودش دور کنه…پیامبر میگه هر مردی به زنی نگاهی اگه کرد هیچ احساسی بهش دست نده یا دروغ میگه یا مجنونه….اونایی هم که اینکارو انجام میدن و بیخیالن ..عقل یار خوشه سکس با جنس مخالف کجا خود ارضایی کجا..ختم کلام خانواده ها یکم سختگیری تو امر ازدواج رو کمتر کنید تجملات رو کمتر کنید…آهای دولتی شما هم بفکر باشین مشکل<<مشکل بزرگیه صحبت سر غریزه انسانه طرف جوونه باید یه جور تخلیه شه…چه بهتر که از راه درستش باشه

دمت گرم ایول داری…انشالله میذاری کنار اینکارتو …همه پسرا کمتر یا بیشتر اینکارو انجام میدن متاهل جاعت خیلی اسیر این بدمصبن…کتاب فرمول رهایی رو نخوندم ولی خیلی تعریفشو میکنن مخصوصا واسه نوجوونای 14سال به بالا توصییه شده

سلام و خسته نباشید میگم به دوستان همیشه به فکرترک خودم .
اول از همه تشکرکنم ازاقا شایان بابت دیدگاه خوبشون .دوستان من عزیزان من این عده ای که میگن خودارضایی ضرر نداره و فلانه اینا همش چرته واون روانشناسا اهداف خاص خودشون دارن که میخوان به خورد مابدن.
دوستان ماخودمون جماعت جقی مرد عمل ایم وبهتر از هرکس دیگه ای میدونیم داریم چه بلایی سرخودمون میاریم ازگوشه گیری و عدم اعتمادبه نفس بگیر تا فقر وبدبختی و زشتی صورت

ولی همه ی اینا به کنار اگه واقعامیخوای ترک کنی اگه هنوزم ذره ی ارزش برای جسم تنت قائلی هنوزم دیرنیست قول میدم درعرض چندماه فقط در عرض چندماه همه این عوارض پاک بشه پس بیااول از خودمون شروع کنیم و بعدش دست به دست هم بزاریم و عده ی زیادی رو به فضل الهی اگاه و پاک کنیم

سلام عزیزم من در جواب دوستان داشتم جوابی رو مینوشتم که پیام شما رو دیدم…اینکه ما بخوایم منطق رو از فلسفه جدا کنیم محاله..چون پایاپای هم هستند…من خودم دچار این اختلال روحی و جنسی قرار گرفتم ولی بالاخره رها شدم ..(چ اتفاقات خوبی که نیافتاد برام.).اون زمان که دنبال راهی برای آزاد شدن این قفس بودم شخصی رو در مسجد دیدم که واقعا کمکم کرد البته قبل از این فرد اشخاص دیگری رو ملاقات کرده بودم حتی روان شناس ..اما با حرف هاش کلا تغییر‌کردم …اماحرف کلی من اینه …ببین اصلا هدفت تو زندگیت چیه ..میخوای معلم شی یا کارگر ساده بنا شی یا نجار هیچ فرقی نمیکنه ..اما سعی کن یه نجار خوب یع کارگر خوب یا یه کارمند خوب شی …شاید خیلی ها این جمله رو گفتند و ما یه گوش در ی گوش دروازه گرفتیم..منظورم از این جمله اینکه که انسان ..و مخلوق خدا هم باید اینگونه باشد…زیاد شنیدیم که میگن استمنا بد و خوبه…خوب من کاریوبه بد و خوبش ندارم ..اما با این صورت مسئله که خوب باشد آیا میتونه ترجیعی بر مشاهدات خدا و رسول و معصومینش باشد عزیزم خدا از رگ گردن به تو نزدیگ تره..این یک..
دوم .اینکه خداوند به انسان قدرت تفکر داده و همین قدرت انسان را از حیوانات که به صورت غریزه و گیاهان به صورت طبیعی جدا کرده عزیز..دره رحمت خدا به روی همه انسان ها بازه شنیدیم میگن انسان که گناه میکنه دیگه خدا اون رو محل نمیکنه …اما اینطور نیست چون خدا اونقدر مشتاق بازگشت اون فرد هست که بی نهایته…فلذا حدیثی وجود داره که میگه اگر بدانید سجده کننده اگر بداند که چه قدر ثواب برایش نوشته میشود هیچ وقت سرش را از سجده گاه برنمیدارد.
سوم ..عزیزم به آینده فکر کن به اینکه استمنا چه قدر میتونه رو بدنت روحت اثر بزاره ..من بعد از دوسال فهمیدمکه چقدر کاهش وزن و ضعف اعصاب گرفتم …
و اما تنها راه جدایی از این قفس دو تا بال بزرگ و قوی هست که ایشالله با تکیه بر خدا انجتم میشه…و اینو بدون که حتما خدا کمکت میکنه و چ لذتی دارع ترگ این گناه..
یه طوری که حتی به فیلم یا عکس های تحریک کننده دیگه نگاه نمیکنی به خدا به قرآن نجات پیدا میکنی من خودم قربانی این ماجرا ها بودم..ولی الان زندگیم تغییر کرده همه منو تحویل میگیرن مخصوصا خدا که قربونش برم همه جوره هواتو داره ..دوست عزیزم و همه آقایون میگم اگر شما بخواین میتونین ترک کنید.یاعلی

کاملا غلط. خودارضایی مشکلات روحی ایجاد می کند.

من می خوام دیگه خود ارضایی نکنم ولی نمیشه دست خودت نیست لطفا راه های درمانشو بگین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا انقدر از عوارض خود ارضایی مینویسید؟
هر سایتی که میری هزار تا ضرر برای خود ارضایی نوشته که همشون هم از رو هم کپی کردی بدون ذکر یک منبع.
با این عوارضی که شما گفتید فکر کنم اگه یه نوجوون بره شیشه یا تریاک بکشه عوارضش کمتره.

آدم هایی که خود ارضایی می کنند چون درگیر دنیای فکر و خیال میشن وقتی در دنیای واقعی براشون رابطه ای ایجاد بشه، اصلا نمی تونن خوب عمل کنن، چون همیشه تو خیالشون ارضا شدند. و از خیال تا واقعیت بسیار فاصله ها وجود داره.

باووو ولکنین این حرفارو خود که خودمونی میگیم ما سراغ همه میاد . فقط باید مردش باشی جلو خودتو بگیری چون بعد یه مدت نمیتونی جلو خودتو بگیری بعدش که کارو انجام دادی پشیمون میشی والا من این کارو زیاد کردم هیچ سودی که نداشته هیچ استرسو ، ضعیفی چشو نیروی بدنو همه رو کاهش داده والا سودی نداره جلو خوتونو بگیرید من کاری به پیامبرو قرآنو اینا ندارم نتیجه ایکه دیدمو میگم . خودتون امتحان کنین

بزنید باوا هیچ ضرری نداره همش چرته

مذهبیها قران فارسی رانخواندهاند

افرادی که وقتی این عمل را انجام میدهند و از طرفی باورهای دینی دارند که این کار حرام است بسیار ضربه میخورند از نظر روحی و روانی.وقتی این کار را گناه نشماری بعد از آن مثل این میمونه که یه پرس غذای موردعلاقتو خوردی.و البته باید بتونه طرف خودشو کنترل کنه.هرچیزی زیادیش بده . معتاد شدن به این چیزا فقط طرفو به نابودی میرسونه.باید بتونی خوددتو کنترل کنی.

کسایی که میگن فایده دارم فقط دنبال بهانه ان که با خیال راحت کارشونو ادامه بدن و اون هایی که دشمن اسلام هستن با گذاشتن این بهانه ها جلو پای ما مسلمونا دارن به هدفشون میرسن.شما که میگی پول و کار نیست پس تا اخر عمرت پیش ننه بابات بمون و با همین فکر و بهانه خود ارضایی کن و جونیت که سرمایه زندگیته رو به باد بده.بهترین راه ازدواجه ، حالا به موقت و دائمش کاری ندارم.ازدواج درست ترین کار هستش چون هدف از میل جنسی در اصل تولید مثل هستش نه یکسری لذت های زودگذر حالا اگرم خواستی لذت ببری با شریک جنسیت آزادی.من خودم سه ساله که خود ارضایی میکنم و الان که ۱۶ سالمه تصمیم به ترک گرفتم و نزدیک به دو هفته است که این کار نکبتبار رو انجام نمیدم و امیدوارم که به کمک خدا ترکش کنم.منم دنبال بهانه بودم که سر خودمو شیره بمالم.
حرف من به کسایی که حداقل سعی کردن ترک کنن اینه که هیچ وقت نا امید نشین.
و به اون هایی که این کار رو درست میدونن اینه که فقط دارین سر خودتونو گول میمالین و السلام.
#نه_به_خودارضایی

سلام دوستان گلم
من این کار زشت رو ترک ردم
والان خیلی سرحالم
شما هم میتونید فقط اراده قوی میخواد
توکلتون به خدا باشد

سلام برهمه، دوستان من بعد از 15یا 16سال اعتیاد به این گناه کبیره بالاخره تونستم ترکش کنم والان حدود یکسالی میشه که پاک پاکم، من الان سی سالمه ومجرد، قبلا سابقه ترک چهار ماهه هم داشتم ولی انشالله تا آخر عمرم دیگه سراغش نمیرم و …
دوستان با این حرفهای کلیشه‌ای نمیشه ترک کرد، ورزش کردن و مطالعه کردن و .‌‌‌‌‌‌…
تنها وتنها وتنها یک راه وجود دارد وآنهم (توسل به اهل بیت است ویا توسل به حضرت عباس)است ، باور کنید بقیه راهها موقتی است ولی این شاه کلید توسل دایمی است
در کنارش از طب سنتی هم غافل نشید اگر فشار روتون خیلی بالاست سرکه، آبغوره،. عرق پونه،عرق کاهو ،عدس و… اینها برای کاهش شهوت معجزه می کنند
من زمان مبتلا بودن به این گناه اسم کربلا می اومد برام هیچ فرقی با آنتالیا نداشت تا اینکه بعد از ترک این گناه به زیارت آقا اباعبدالله الحسین علیه السلام مشرف شدم وعهد بستم با آقا که با این دستهایی که به ضریحت خورده تا آخر عمرم گناه نکنم…
واین ذکر هم موقع هجوم شیاطین فراموش نشه:یا (صاحب الزمان ادرکنی،یا صاحب الزمان اغثنی)
التماس دعا

دمت گرم ایشالله ک همیشه اهل بیت پشت پناهت باشن ….اگه وقت داری کتاب سلام بر ابراهیم ک در مورد شهید ابراهیم هادی هستش رو بخون جوون تمام عیار ایرونی ب ولله یعنی شهید هادی

ممنون از توضیحات خوبتون مقاله مفیدی بود.

به بخش روانشناسی ازدواج و رابطه زناشویی سایت عروس ما هم سری بزنید.

مطالعه خیلی مفیده برای ترکش ، نیاز نیست که صفرش کنی یکی دوبار در هفته عادیه ،هرچیزی بتونه ذهنتونو خسته کنه باعث میشه کمتر جلبش شید

نمیدونم نظر روانشناسای واقعی چیه.با نظر اونایی که با روانشناس جا زدن خودشون میخوان افکار مخرب خودشونو به خرد ما بدن هم کاری ندارم.من هفت ساله که دارم خودارضایی میکنم.جدای از تابو و فرهنگ و تلقین و از این جور چیزا که بعضیا سعی میکنن احساس گناهی که خودارضایی به وجود میاره رو توجیه کنن، من که تو این هفت سالی که خودارضایی کردم چیزی جز نابودی و تباهی ندیدم.نابودی روزایی از جوونیم که دیگه هیچوقت برنمیگردن.تصمیم با خودتون…

کاکو کم بزنید همیشه بزنید خلاصه کلومش همینه بدرود

چند دسته خودارضایی میکن
۱ نوجوون
۲ جوان مجرد
۳ میانسال مجرد
۴ جوان متاهل
۵ میانسال متاهل
۶ گاهی هم افراد پیر؟
پس میشه گفت هر مردی در هر سنی ممکنه به خودارضایی مبتلا بشه
شرایط فراهم کنندن خودارضایی
پر کردن اوقات فراغت
کنترل نکردن شهوت
نداشتن هدف جدی از زندگی
عادت
در بعضی از موارد بالا لذت وجود داره و در بعضی نداره
راهکارررر
۱ اراده
۲ تخلیه انرژی با ورزش یا کار کردن
۳ هدف مشخص

داداش هفته ای یه بار هیچ ضرری نداره، گناه هم نیست ، فقط ایستاده این کار رو نکنید که شدیداً به زانوها آسیب میزنه. وقتی هم خود ارضایی میکنید زود ارضا نشید ، مثلا دوبار خودتون رو تو لحظه آخر نگه دارین و سومین بار خودتون رو خالی کنید،چون اینکار باعث میشه تو رابطه با همسر آینده تون زود ارضا نشید . خوش و خرم باشید

من خودم خود ارضایی داشتم و تمام این عوارض نیز وجود داشت اما سعی به ترک ان کرده و کردم و تمامی عوارض از بین رفتن

سلام، دوستان من الان 31سالمه و تقریبا از سن 15سالگی شروع به خودارضایی کردم میخاستم به عنوان کسی که سالها اینکا رو انجام داده و تجربه تلخش رو دارم بهتون بگم اگه جوانی و روح و جسمتون و در کل زندگیتون رو دوست دارین هیچ وقت اینکار رو انجام ندین حتی برای یه بار، باور کنید بخدا من الان تو این سنم یه مرده متحرکم هیچ امید و انگیزه ای واسه ادامه زندگی برام نمونده وقتی به پشت سرم نگاه میکنم و میبینم بهترین روزهای عمرم رو با این کار کثیف نابود کردم خیلی افسوس میخورم من یه نوجوون خوشتیپ و باهوش بودم که همیشه هم جز شاگرد ممتاز های کلاس بودم ولی از وقتی که با این نکبت اشنا شدم از خدا به شدت دور شدم و در کل اصلا اعتقادی نسبت به خدا دیگه برام نمونده بود موهای سرم شروع به ریزش کرد چشام گود رفت و ناخنک روشون افتاد صورت و بدنم ضعیف و پژمرده شد دماغم حالت عقابی به خودش گرفت خیلی بداخلاق و عصبی شدم حافطم به شدت ضعیف شده و اصلا تمرکز حواس ندارم انگار که کلا تو این دنیا نیستم خیلی بی حوصله و افسرده هستم یک بیخیال عجیبی تو وجودم هس که باعث میشه هیچ کاری رو تا اخرش نتونم ادامه بدم استرس و اضطراب تمام وجودم رو گرفته طوری که هنوز هم نمیتونم رانندگی کنم تا الان مخصوصا تو سن 15تا 20 سالگی به انواع و اقسام مشکلات روحی و روانی دچار شدم ادمی هستم به شدت با روابط اجتماعی ضعیف جوری که تا این سنم هنوز یه دوست صمیمی ندارم چون فوق العاده زود رنجم و منزوی و خجالتی…خلاصه سرتون رو به درد نیارم بقران قسم اینها دقیقا عوارض خودارضایی بود که من هر روز در طول این سالها انجام دادم اینها رو نوشتم شاید کسی که تازه داره شروع میکنه اینکارو انجام میده بدونه که چه اینده ای در انتظارش هس و یه تلنگری باشه براش، در ضمن دوستان اصلا گول دانشمندای غربی رو نخورید چون اینها دسیسه های موسسه کینزی ملعون هس که سودهای میلیاردی از فروش پورن در میارن و واسه همین میان خودارضایی رو یه چیز طبیعی نشون میدن در پایان امیدوارم و از صمیم قلبم از خدا میخام هیچ کس به این بیماری دچار نشه چون خودم دچار شدم و عواقبش رو دیدم خدا میدونست که اگه این عمل زشت رو انجام نمیدادم الان تو زندگیم کجا بودم برای من هم دعا کنید بتونم کامل ترکش کنم تقریبا الان به یه بار در ماه رسوندمش، التماس دعا

سلام، دوستان من الان 31سالمه و تقریبا از سن 15سالگی شروع به خودارضایی کردم میخاستم به عنوان کسی که سالها اینکا رو انجام داده و تجربه تلخش رو دارم بهتون بگم اگه جوانی و روح و جسمتون و در کل زندگیتون رو دوست دارین هیچ وقت اینکار رو انجام ندین حتی برای یه بار، باور کنید بخدا من الان تو این سنم یه مرده متحرکم هیچ امید و انگیزه ای واسه ادامه زندگی برام نمونده وقتی به پشت سرم نگاه میکنم و میبینم بهترین روزهای عمرم رو با این کار کثیف نابود کردم خیلی افسوس میخورم من یه نوجوون خوشتیپ و باهوش بودم که همیشه هم جز شاگرد ممتاز های کلاس بودم ولی از وقتی که با این نکبت اشنا شدم از خدا به شدت دور شدم و در کل اصلا اعتقادی نسبت به خدا دیگه برام نمونده بود موهای سرم شروع به ریزش کرد چشام گود رفت و ناخنک روشون افتاد صورت و بدنم ضعیف و پژمرده شد دماغم حالت عقابی به خودش گرفت خیلی بداخلاق و عصبی شدم حافطم به شدت ضعیف شد جوری که سه سال تو کنکور شرکت کردم تا تونستم دانشگاه قبول بشم و اصلا تمرکز حواس ندارم انگار که کلا تو این دنیا نیستم خیلی بی حوصله و افسرده هستم یک بیخیال عجیبی تو وجودم هس که باعث میشه هیچ کاری رو تا اخرش نتونم ادامه بدم استرس و اضطراب تمام وجودم رو گرفته و باعث شده هنوز هم نمیتونم رانندگی کنم تا الان مخصوصا تو سن 15تا 20 سالگی به انواع و اقسام مشکلات روحی و روانی دچار شدم ادمی هستم به شدت با روابط اجتماعی ضعیف، تا این سنم هنوز یه دوست صمیمی ندارم چون فوق العاده زود رنجم و منزوی و خجالتی…خلاصه سرتون رو به درد نیارم بقران قسم اینها دقیقا عوارض خودارضایی بود که من هر روز در طول این سالها انجام دادم اینها رو نوشتم شاید کسی که تازه داره شروع میکنه اینکارو انجام میده بدونه که چه اینده ای در انتظارش هس و یه تلنگری باشه براش، در ضمن دوستان اصلا گول دانشمندای غربی رو نخورید چون اینها دسیسه های موسسه کینزی ملعون هس که سودهای میلیاردی از فروش پورن در میارن و واسه همین میان خودارضایی رو یه چیز طبیعی نشون میدن در پایان امیدوارم و از صمیم قلبم از خدا میخام هیچ کس به این بیماری دچار نشه چون خودم دچار شدم و عواقبش رو دیدم خدا میدونست که اگه این عمل زشت رو انجام نمیدادم الان تو زندگیم کجا بودم برای من هم دعا کنید بتونم کامل ترکش کنم تقریبا الان به یه بار در ماه رسوندمش، التماس دعا

حالا که همه فوایدش پی بردیم چرا همه با هم خودارضایی نکینم؟

این کار بسیار خطرناک است.به طوری که با خود ارضایی به تمرکز،بینایی،براقی چشم،ماهیچه ها،استخوان ها و در نهایت زیبایی خودتان ضربه ی شدیدی وارد میکنید که شما را از موفق شدن در زندگی نا امید می کند.

من واقعا دیگه بریدم از همه کس قطع امید کردم حتی خودمم به خودم رحم نمیکنم تف به این روزگار بالای۱۲ سال خودارضایی میکنم حتی برای خودم شرط گذاشتم اگه بتونم ترک کنم جایزه نوبل روبهت میدن اما نشد که نشدانقدر حالم بده که دیگه احساس گناه نمیکنم فقط میخندم گریه میکنم تورو خدا برام دعاکنید

لعنت الله بر کسانی که این عمل زشت و پر خطر را در مطالب بالا نادیده گرفته و جوانان را به این عمل زشت ترغیب می کنند.

با سلام به دوستان آقایون مذهبی جواب بدن وقتی تومملکت ما نمیشه ازدواج کرد وبیکاری رونق داره همه چیز گرونه ادعای دخترای ایرانی زیاده باید چکار کنیم این قریضه رو ها……. ماشالا دردمون یکی دوتا نیست خواستگاری هم بری یا اکثرا خرابن یا مدعی چهار کلاس درس خوندن لیسانس گرفتن دیگ خداروهم بندگی نمیکنن یکی جواب بده آیا باید زد وآخر اینکه آیا از زدن وعوارض آن رنج میبرید ؟؟؟؟جواب سوالتان پیش ماست از عروسکهای چینی جهت خودارضایی استفاده کنید وحال کنید باتشکر شبوروز خوش بای….

بابا این همه دانشمند چرا هرکدوم یه چیزی میگن
من خیلی گیج شدم
اول فک میکردم این کار چشممو ضعیف میکنه بعد هی سرچ کردم بعضی جا ها گفته بودن ضعیف میکنه بعضی جاها هم گفته بودن اصن ربطی نداره😐
به خدا گیج شدم
اوایل از اینکه نمیتونستم ترک کنم احساس گناه زیادی داشتم و هر کاری میکردم تا ترک کنم ولی الان دیگه نا امید شدم
نه میتونم ازدواج کنم نه ترک
فقط میزنمو عین خیالمم نیست😑

باسلام…..واسه رهایی از این بحران اولین چیز اینه آدم باید ب خدا توکل کنه جوون جماعت بایستی با سالم زیستن یعنی خوب درس خوندن و کار کردن و ورزش کردن به این سالم زیستی برسه..فراری راست میگه مشکلات زیاده هفتاد درصد جامعه قشر ضعیف جامعه هستن …ولی جوونا کار نشد نداره همت کنید غول هفت سر هم ک باشه از پا درمیاد…البته شوخی نیست نقل غریزه جنسیه که راه حلالش انسان رو ب آرامش میرسونه…همت جوون ایرانی همیشه زبانزده کی فکرشو میکرد پهباد آمریکایی با اون همه امکانات رو هوا پرپر شه فقط همت جوون ایرونی بوده…بازم میگم مشکل بزرگیه با حلوا حلوا کردن هم دهن شیرین نمیشه کشور نیاز به مسءول صادق وباوجدان داره تا در زمینه ازدواج تسهیلات واقعی به جوونا بدن …مگه نمیگن مملکت داره دچار بحران کمبود جمعیت میشه …واسه اینکه جوون شرایط ازدواج نداره یا زنا میکنه یا خود ارضایی..اهای مسئولی ک دو ملیتی هستی و بچه هات تو آمریکا واروپا دنبال عشق وحالشون هستن یکم ازاون وجدانت مایه بذار بفکر جوون این مملکت باش ……….

مزخرف نگید بچه ها مردم چیکار کنن یه سر به خیابونا بزنید ببینید دخترا چطور میزنن بیرون 16 میلیون سایت پورنو گرافی وجود داره این همه تحریکات تو جامعس خواستی کسی کاری نکنه من خودم به شخصه وقتی این کارو میزارم کنار دوس دارم به هم جنسه خودمم تجاوز کنم اعصابمم بهم میریزه تو این دوران سه تا راه داری(یا دختره مردمو بدبخت کنی /یا با هم جنس خودت رابطه داشته باشی /یا خودارضایی کنی کودومش بهتره؟ 😪

😐😕 اولا اگه سایت ایرانی درباره مفید خود ارضایی بگه فیلتر میشه و بهش اعتماد نمیکنن
دوما چرت نگین لطفا گناه کبیره گناه کبیره برین خودتون ببینین کدوم گورستونی نوشته گناه کبیره گناه کبیره اصن ربطی به شهوت نداشته
تو کلا روزی چند بار رابطه داشته باشی با زنت هم ضرر داره ینی خود ارضایی به تعداد زیادش بده در همین حال رابطه جنسی با زن هم تعداد زیادش بده غذا خوردن خوابیدن و… هرچی تعداد زیادش بده منم قبول دارم خود ارضایی چیز بدیه ولی اگه تعداد زیادی انجام بدی 😐😕

دوستان من کاری به روانشناسا و خدا و قران و پیغمبرو فلانو بیسار ندارم
من از تجربه خودم میگم

فواید خودارضایی: برا اعصاب خیلی خیلی خوبه جلوگیری میکنه از شهوت زیاد ک نری دختر مردمو اذیت کنی (من خودم دوست دخترا زیادی دارم سکس هم داشتم اما هیچکدوم مثله خود ارضایی نمیشه ) و اینکه میشه گزاشتش کنار اصلا چیزی نیس ک نشه گزاشتش کنار اراده میخواد همونجور ک یک ادم چاق میخواد لاغر کنه

عوارض خودارضایی : ریزش مو ، بینایی چشم ، و شکسته شدن چهره و ناتوانی جسم مخصوصا بینایی

اول خود ارضایی یعنی افکار شما اگر ذهنیت عوض بشه اونم کمتر کار میکنه،اگر تنهایی خود ارضایی کنید باعث نارحتی های روحی میشه پس بهتر یه شخص مخالف رو پیدا کنید برای اینکار چون خود ارضایی هم در خانومها هست هم در آقایون تنها راحش هم اینه که یه سایت تشکیل بدن برای اینجور آدما تا با هم آشنا بشن و سکس کنن چون اونجوری دیگه از لحاظ روحی آسیب نمیبینن،و برای کسایی که میگن این کار گناه هست یا نه! شما داری یه بچه رو از بین میبری شما به نزدیکانتون دقت کنید وقتی بچشون به دنیا میاد چه حس خوبی دارن و یا اگر در نزدیکان خودتون اتفاق افتاده باشه آیا وقتی که این بچه رو در آعوش میگیرین چه حسی دارید!معلومه حس خوب دوس دارید بچه شما بود وقتی یه همچین بچه ای رو میبینید فکر کنید که چنتا از اینا رو توی خود ارضایی از دس دادید اگر به این فکر کنید ممکنه دیگه این کارو انجام ندید،خوب چرا آقای ترامپ به بچهاش اجازه نداده تا در رابطه باشن یا الکل نخورن فقط تفریح سالم کنن! چون انجام ندادن این کارا باعث میشه آدم هم از لحاظ روحی و هم از لحاظ جسمی داغون بشه و حتی از کائنات دور بشه! در کل کار درستی نیست ولی واقعا کنترولش کار بسیار سختیه،برای خودتون خط قرمز بچینید چند بار که از دستش فرار کنید همه چی درست میشه حداقل آخرش اینه اگر شما نتونستید تعداد دفعاتشو کمتر کنید این دفعه با خط قرمزا میتونید بعد مطمئا باشید بعد از یه مدت به خودتون میگید چرا من این کارو انجام میدادم! همه ی اینا بستگی به انسانهای دو رو برتون داره،من دارم تجربه ی خودمو به اشتراک میزارم من اینکارا رو انجام نمیدادم خیلی حالم خوب بود همش سر خوش بودم فکرم مثبت بود تا اینکه… دوست بد خورد تو پستم اول خود ارضای آروم آروم بعد شدید شد خیلی شدید و بعد تمام حسام کمتر شد دیگه اون حالو حوصله ی قبل رو نداشتم تمام حسای خوب ازم دور شد تا جایی که چند سال بعدش همون دوستان به من ماریجونا دادن باور کنید من از دود متنفر بودم حتی از دود سیگار حالم بد میشود بعد از اولین باری که ماریجونا کشیدم و سرخوش شدم دیدم ای وای که اون روزا هر روزم همین حس سر خوشی که ماریجونا بهم میدادو داشتم و چشم باز کردم دیدم عملم بیشتر داره میشه و در آخر به خودم اومدم و ترک کردم و به خودم گفتم تا به الان هر کاری کردی رو فراموش کن و هیچ فکر منفی نکن و حتی تو بدترین شرایط مثبت فکر کن و منی که یک زمانی فقط خود ارضای میکردمو به دخترا به چشم یک دستگاه برای ارضا شدن نیگاه میکردم الان دیدم کاملا بر عکس شده و حتی به هر انسانی نیگاه میکنم وقت خوبیاشونو میبینم و حتی به دخترها به شکل یک فرشته نیگاه میکنم که خدا اونا رو فرستاده برای آرامش واقعی زندگی نه برای چیزهای منفی،خلاصه همه ی اینا تکه هایی از نظرات من بود و زندگی واقعی من امیدوارم به خود واقعیتون دست پیدا کنید و هر روز از ته قلبتون از خدای واقعتون تشکر کنید.

برای ترک خودارضایی خاک شیر را بجوشا نید وبخورید خیلی اثربخش است.

به نظرم برای دل مخاطب مطلب را نوشتید.
تناقضات متعددی تو مطلبتون هست خصوصا بعد از اینهمه گفتن خوب نیست آخرش می گید خود ارضایی پس ا زازدواج یک امر طبیعی است-

اون به درد نخوری که راجع به قوم برگزیده خداوند(یهود) صحبت کرد بداند که اگه ما یهودی ها نبودیم معلوم نبود الآن جامعه چه شکلی بود
تمام پیامبران از قوم یهود بودن
برو همین کلام الله را بخون پر از سوره هایی از این قوم و نیز نام موسی کلیم بیش از هر پیامبری در قرآن آمده
منجی قوم یهود (موعود) آخرین شون علاوه بر نیاز روحی و جسمی دغدغه مند نیاز جنسی بشر هست
من از ۳ سالگی لذت می بردم ولی نه به شکل جق دوران بلوغ نوعی که خیلیا تجربه کردن و الآن که ۳۱ سالمه انجام میدم و همون حالت رو در بچه ها می بینم نگاه های غیر عادی به زنان زیبا
البته افراد فرق می کنند یکی ۱۲۰ کیلو وزنه میزنه یکی ۱۲ و دیگری هیچی
یکی ۲ بشقاب غذا میخوره یکی نصف بشقاب و…
فقط به هیچ عنوان گناه نداره مدام میگن نسل شیعه زیاد بشه!
اولا: دیگر مذاهب مخلوق خدا نیستن
اشرف مخلوقات نیست
ثانیا: الآن چین و هندوستان چه غلطی کردن هر که بامش بیش برفش بیش فکر کن
البته همه مون دنبال لذتیم مواد زدن رو ببین
قلیون رو ببین
مشروب که اینقد میخوریم تا بالا بیاریم و بیفتیم سردرد و خواب و در مواردی بازی با جان
هر روز ماشینهای سریعتر هواپیماهای سریعتر
موبایل های پر حجم تر دوربین قوی تر حتی دوربین جلو
بعد در مورد صنعت پورن آقا تو کدوم خدماتی خواهان نداشته باشه دوام میاره؟!
مشتری داره و هر روز زیاده خواهتر
میتونید بگید چندتا پورن استار فعال داریم هر کدوم چندتا فیلم بازی کرده
یا از چندساله تا چند ساله فعالن
خب اینطوریه میگید پول کدوم از اونایی که نام بردم پولساز نیستن
اینجوریه دیگه بشر نخواد اونا محو میشن
ما حتی در دین و دین مداری هم افراطی میشیم
خیلی از کشورها در نظامی گری هم افراطی شدن
افراط هم در بشر هست.
اعتیاد هم درون ماست

سلام.یه سوال.من ۱۴ سالمه و روزی دو بار خود ارضایی میکنم.تا یه حدی میرم که سرم گیج میره و دراز میکشم زمین ولی منی در نمیاد چیکار کنم منی بیاد؟
چقدر باید عقب و جلوش کنم تا منی بیاد.۱ دیقه یا…

عزیزم من نگفتم بزنید
افراط در هر کاری خطای محض است اعتیاد به این کار شما رو از زندگی میندازه مث یک معلول
گفتم ما آدمیم و افراط و زیاده روی درون ماست
مثلا مراسم عروسی یا عزا

گفتم اعتیاد درون ماست اعتیاد یعنی عادت کردن
که به نظرم هرکی به یه چیزی عادت کرده
اما خوبه در هیچی غرق نشد
راستی منم خودم گرفتارم یعنی معتادش شدم.
من تک تک پیام ها رو خوندم موافقین و مخالفین.
بعلاوه تجربه خودم برای اینکه پس از رفتن به ارض موعود✡به خدای عظیم ☝ قسم بعد از رهایی این مشکل رو برای جهانیان 🌍حل خواهم کرد🗝
شمام منو دعا کنید تا در این راه موفق بشم 😢

porn فایده شو نمیدونم بعدا می پرسم.
ولی انصافا پر از اغراقه و از واقعیت به دور در ضمن به نظرم ماری جوانا و شیشه و کوکائین میزنن قشنگ مشخصه حالت غیر عادی دارن (توهم، شهوت، انرژی، دیرانزالی) دیوانه وار کارایی میکنن
Porn انتها ندارد زیاده خواهی برای تولید کنندگان و مصرف کنندگان هر روز بیشتر میشود.
ولی با توکل به خدای متعال از هر چیز sexi دوری کنید
بعد اونا شغلشونه ینی ورزش، مطالعه، روابط و تمرکزشون در رابطه با کارشونه دستمزدش هم میگیرن.
فکر کن شب و روز فوتبال ببینیم یا مث christ بخوایم قیچی برگردون بزنیم نمیشه که چون ایشون فوتبالیسته

بخدا به آدم عاقل درست بیاد بمن بگه ضرررش چیه نمیزنم سایتا که همش مزخرفه من به عمر زدم الانم بعضی میگن کنار بزاری عقیم میشی من اصن وقتی نمیزنم حس میکنم زود میخوام ارضا شم همین که شروع میکنم حس میکنم با کسی رابطه بر قرار کنم حتی دو روز بدش حس میکنم 20 دقه میتونم رابطه داشته باشم ولی وقتی نمیزنم حس میکنم انگشت بش بخوره ارضام

سلام به نظر من کسانی که خود ارضایی میکنند چه دختر و چه پسر زمانی که ازدواج کنن علاقه ای به رابطه جنسی با همسرشون ندارن شرمنده هستن و ممکن است کلا از عمل خود بد شون پشیمان بشن که این موارد در دادگاه های خانواده و آمار طلاق هم این روزها بیشتر شده و عدم رضایت همسر هست در این خصوص رو نشون میده
علاوه بر این خیلی مشکلات از جمله بیماری کلیوی ، بی حوصله گی ، بد اخلاقی ، بیماری قلبی ، ریزش موهای سر ، تاری دید ، عمر کوتاه هست شاید برخی ها بگن
فواید هم داره ولی مضرات بیشتر از فوایدش هست

سلام به ترین کار برای ترک خودارضایی قطع اینترنت هست و یک چیز دیگه کسای که عاشق واقعی هستن میتونم با احساسی که به عشقشون دارن میتونن اون حسو از بین ببرن من خودم حدودا یک سال نزدم
اگه بخواید کاری کنید از خدا کمک بخواهید باز هم اتفاقی نیفتاد باز هم از خدا کمک بخا بدون اخرین کسی که بهت کمک خواهد کرد خدا خواهد بود و میدونم به کسی که میخواد ترک گناه کنه کمک خواهد کرد

خب منم ميزدم (مجردم 37 ساله )شايد به تعداد انگشتان يكدست قبل از دوران سربازي اما پس از سربازي خيلي زياد شايد روزي 3 بار در روز چون دچار افسردگي و پوچي بودم تا 36 سالگي ادامه دادم و زدم با فانتزي هاي ذهني كه خودم تو ذهنم واسه خودم ميساختم (خيلي عميق به فانتزي هاي جنسي خودتون فكر نكنيد و فرو نرويد ذهن خود را مديريت كنيد)اما وقتي بخودم اومدم ديدم از نوجواني و جواني استفاه نكردم نه ورزش كردم و نه تفريح و نشاط با اينكه مدرك ليسانس رو گرفتم الان يكسال هست بدنسازي مي رم خيلي تاثير رو من گذاشته ذهنم رو عوض كرده و انرژي من كلا تخليه مي شه و ارادم خيلي قوي شده ديگه فكر اينكاروهم نمي كنم فقط ورزش و نشاط و ذهن سالم مي تونه نجاتتون بده

من شنیدم ورزش های خشن مثل بدنسازی میل جنسی رو چند برابر میکنه. چطور شما نجات پیدا کردین؟

سلام دوستان
نرم افزاری برای مسدود کردن سایت های غیر اخلاقی داخل کامپیوتر پیدا کردم این نرم افزار را ه های دور زدن فیلترینگ را مسدود می کند همچنین شما می توانید تعداد روز های فعال بودن این قابلیت را فعال کنید(3 روز ، 1 هفته، دو هفته و …) برای من که خوب جواب داد داخل گوگل “نرم افزار اینترنت سبز” را جستجو کنید.(همچنین شما می توانید سایت های تحریم را به عنوان مجاز در فیلترشکن وارد کنید)

سلام اگرراهنمایی میخواهید درموردترک خودارضایی به صفحه اینستاگرام بنده sete_lebasebakelasaمراجعه فرمایید.
روشی رومیگم که لذت ارضاشدن دراون به شدت بالاست وبعدمدتی این کارروترک میکنید به همین راحتی

تا وقتی بهش اعتیاد پیدا نکنید هیچ عارضه ای نداره قول میدم بهتون

خوبه ک از مضراتش میگین ولی من اومدم تازه ببینم چه نوع خود ارضایی حالش بیشتر این موضوع خودارضایی نکنید اومد حالا ک اینجوری شد میزنم ضررشم اونجایی ک گرونیه اقصاد خرابه وگرنه چرا زن نگریم

خوبه ک از مضراتش میگین ولی من اومدم تازه ببینم چه نوع خود ارضایی حالش بیشتر این موضوع خودارضایی نکنید اومد حالا ک اینجوری شد میزنم ضررشم اونجایی ک گرونیه اقصاد خرابه وگرنه چرا زن نگریم

اقا من یک چیزی میگم و تمام خدا شما رو افریده و ازتون خاسته که از نعمت های زندگی لذت ببرید و یک دستوری که داده گفته خودارضایی نکنید و همین من الا دو سه هفته که مردم همین

من حدود یک سال و نیم خود ارضایی می کردم. خیلی داغون شدم با یه سرماخوردگی ساده تا لب مرگ پیش میرفتم اعتماد به نفسمو از دست دادم از حضور تو اجتماع میترسیدم ولی الان خیلی وقته که ترک کردم. بدنم خیلی قوی شده خود ارضایی جلوی پیشرفت آدمو می گیره اولش خیلی لذت بخشه ولی وقتی معتادش بشی دیگه مثل اول نیست تازه عطش آدم بیشتر میشه.

من گاهی اوغات هفته ای سه بار میزنم نمیدونم باید چیکار کنم گاهی هم دست به خودکشی میزنم لطفا کمکم کنید حالم خیلی بده

خب منم نظرم بگم
یعنی تجربه مو از 13.14سالگی شرو کردم و اوایل کم بود به مرور دفعات بیشتر شد و اعتیاد پیدا کردم جوری که وقتی تصمیم میگرفتم بزنم اولویتم میشد به جز اون به چیزی فکر نمیکردم کل رندگیمو اینجوری به باد دادم بارها تصمیم گرفتم ترکش کنم ولی نشد دقیقا وقتی که ضعیفتر و ناامیدتر بودم بودم بیشتر میزدم الان 28سالمه هنوز نتونستم ترکش کنم عوارضی که برام داشت و داره یکی لاغری شدید 20کیلو کم دارم بی اشتهایی لاغر و کدر شدن صورت خیلی خوش قیافه بودم اما صورتم کدر لاغرو بی روح شده خودم از خودم بدم میاد اعتماد بنفسم شدید از بین رفت بعضی مواقع سرگیجه بی حالی موهای سرم ریخته بااینکه خیلی پرپشت و قوی بودن موهام جلوی موهام از دو طرف ریخته زود عصبی میشم وقای خودارضایی میکنم دیگه حال حوصله هیچ کارو کسیو ندارم فقط میخام تنها باشم نه کاری به حرفای روانشناس دارم نه مذهبیا
تجربه ام میگه اگه افراط کنی نابودت میکنه باتوجه به لذت لخظه ای که داره بری سمتش معتادش میشی مثل نواد مخدره خیلیا تفریحی میزنن ولی اخر معتادش میشنو نابود میشن من حدود 14.15 ساله درگیرشم واقعا زندگیمو ازم گرفت حتی یه مدت افسردگی شدید گرفتم و فقط ارزوی مرگ داشتم برا من گرون تموم شد برا هرکسی عوارض متفاوتی ممکنه داشته باشه ولی عوارض کلیش برا همه اس نزنید اگرم زدید حداقل افراط نکنید که این دیگه دست خود ادم نیست وقتی واردش شدی کنترلش دست تو نیست دست شهوتته اگه واقعا میخای بدونی خوبه یا بده هیچکدوم از کسایب بپرس که سالها درگیرشن
بهترین سالهای زندگیمو نابود کرد اونم به دست خودم نزنید
بعضیام میان میگن من دارم میزنم مثلا چاقم پس لاغر میشی الکیه یا یکی دیگه میگه من قیافه ام هم خوبه پس اینکه میگن صورتت کدر میشه الکیه برا هرکسی ممکنه عوارضش فرق کنه برا من اینایی بود که گفتم حالا داداشای گل من یه جوون 28ساله ام که بیشتر از نصف عمرمو دارم میزنم اگه حرفمو قبول نداری برو بزن تا خودت بهش برسی خودارضایی برا من مساوی با اعتیاد به مواد مخدر بود نابود کرد جوونیمو همیشه باخودم میگم چرا باید تو اون سن با خودم ور برم که اتفاقی تجربه اش خیلی از خودم متنفرم

سلام راهنمایی میخوای؟
راه تضمینی بهت میگم حتماجواب میده

شما بزنیند حالشو ببرید الان تنها چیزی که رایگانه همینه

سلام دوستان من همه راه ها رو برای ترک استمنا انجام دادم اما نشد که نشد به نظرم یه راه هست که برا همه جواب میده شاید بعضیا مسخرشون بیاد اما این واقعیته من با چله نماز شب تونستم استمنا رو ترک کنم

سلام ب همه دوستان
اول اينكه خداوند هيچ وقت بنده هاشو تنها نميذاره…
دوم اينكه از ابتداي خلقت خداوند هادي و راهنما فرستاده تا همين الان
سوم هيچ وقت ب گناهتون اعتراف نكنيد مگر در برابر پروردگار عالم…همون كسي كه شاهد هست در روز جزا داور و حاكمه…
چهارم خداوند كاملا آگاهه كه در آخر الزمان فتنه از جانب زنان خواهد بود بنا ب روايتي از پيامبر اسلام.البته ب خانمها بي احترامي نشه منظور استفاده از زنان در تحركات جنسي مد نظرم هست.
پنجم همين كه احساس گناه ميكنيد يعني ب خداوند عالم احترام ميذاريد وگرنه اين احساس شرم ب چه دليله؟؟
ششم مطمئن باشيد كه خداوند ميبخشه چون هر قدر كه گناه شما بزرگ باشه خداوند عالم از اون بزرگتره.ب امام صادق(ع) شخصي خبر داد كه فلاني ٦٠نفر از خاندان شما را سربريده و از رحمت خداوند نا اميده .امام فرمود گناه نااميدي او از رحمت خداوند از گناه قتلي كه انجام داده بزرگتره.
هفتم مطمئنا تحريك جنسي هيچ وقت از بين نرفته پس بايد مدارا كنيد،عمليات انفجاري هم انجام نديد هي نگيد من ترك ميكنم يا از الان ب بعد ديگ سراغش نميرم كه اين موضع شما باعث ميشه هر بار كه اين كار رو ميكنيد بيشتر زجر بكشيد پس بايد باهاش كنار بياين.
هشتم راهكارش
١) هيچ وقت ب يك صحنه يا تصوير يا فيلم محرك دو بار نگاه نكنيد هر صحنه اي كه باشه اگ اين عمل رو تمرين كنيد مطمئنا صحنه يا تصويري در ذهن شما حك نميشه…همين كه تعقيب كنيد و چند باره ببينيد كار خراب ميشه.(شاه كليد ترك اين كار همين راه كاره)اگ بگين نميشه پس اصلا امكان ترك وجود نداره.مثل اين ميمونه كه جلوي ي آدم گرسنه غذا بذاري خوب مطمئنا ميخوره…
اينم يادتون باشه كه تنها عضوي كه در بدن سير نميشه چشمه.اگ تمام لذت عالم رو ب چشم بدين بازم ميخواد
٢)اگ ميتونيد روزه بگيريد بسيار عاليست.
٣)بهترين ورزش براي آرامش جنسي كوه پيماييه اگ ميتونيد حتما از دست نديد.
٤)اگ ديگ زديد ب سيم آخر در لحظه نهايي ي دوش آب سرد بگيريد و بدونين كه تحمل سردي خيلي راحت تر از گرمي آتش دوزخه(البته آتش شرمندگي بعد از خودارضايي منظورمه)
٥)هميشه خودتون رو سرحال و قدرتمند بدونين هميشه.
هميشه و در هر حال خداوند عاشق بندگانشه با هر دين و ايمان و اعتقاد و عقيده اي چرا كه در حديث قدسي خداوند متعال فرمود:اگر بندگانم بدانند چقدر مشتاق ديدنشان هستم هر آيينه(لحظه اي كمتر از آن)جان ميدهند.قربون خدا برم كه منظورش هرجور بنده ايه.
دوستاني كه اهل مطالعه هستند رو دعوت ميكنم كه اين كتاب رو از اعجوبه قرن علامه حسن زاده آملي بخونن تا گره هاشون وا شه ان شاءالله(كتاب معرفت نفس)
موفق و مويد باشيد ممنون كه وقت گذاشتيد…
ب اميد روزي كه…

سلام دو راهكار داره
هيچ وقت ميخ صحنه يا عكس يا اون موضوع كه تحريكت ميكنه نشو يعني يكبار اومد جلوت برا بار دوم نگاش نكن
بعدي اينكه تغذيه رو درست كنيد غذاهاي گرم زياد نخورين ميزنه بالا.بابا منظورم حس و حالتونه خخخ
اينكه بدونيد ي روزي ميميرين پس موقع حال كردن ب فكر جواب دادن هم باشيد
كلام آخر هركي ميگ قيامت كشكه و نيست زر مفت زده چون خودشو زده ب خواب…كسي كه خودشو زده ب خواب هيچ وقت بيدار نميشه.اين آدم ميخواد مسئله رو پاك كنه چون جواب نداره.شما بيدار باش
راستي يادم رفت ب ادماي بي اراده بگم بابا شما اشرف مخلوقاتي برو جلو آيينه ببين خدا چي خلق كرده مثلا ميخواد جلو فرشته هاش ب شما پز بده؟؟؟ي كم مرد باش بزن تو دهنش
شما بيدار باش
زت زياد…

سلام چرا در مورد این موضوع توسنین قبل از بلوغ تو مدارس اموزش نمیدن.من وقتی به سن بلوغ رسیدم اصلا هیچی در این مورد نمیدونستم.تا اینکه از چندتا هم سن وسالای خودم که در این مورد صحبت میکردن متوجه این موضوع شدم .اونا میگفتن اینکار کار خوبیه وهمون غسل هست واصلا گناه نداره وهرروز باید اینکارو انجام بدی.وبعد از ۹۰روز تازه فهمیدم که اینکار غسل نیست وضرر داره .تاده روز اینکارو نکردم ولی چون اعتیاد پیدا کرده بودم نتونستم تاالان کاملا تررکش کنم.تاثیرش هم بد بود.درسم ضعیف شد اعتماد بنفسم کم شد روقیافم تاثیر بد گذاشته احساس گناه زیاد پیدا کردم.بدنم هم تاحدی ضعیف شده.تاالانم بیشتر فکرم روترک همین مسعله بوده ولی کامل موفق نشدم.بنظرم باید حتماقبل از سن بلوغ در این مورد اموزش بدن ولی هیچکه به فکر نیست.پیشگیری بهتر از درمان است

اشکال اصلی در اینه که اموزش پرورش از گفتنش میترسه سر باز میکنه اگه همون هفتم میگفتن که ما کرم نداشتیم انجام بدیم من الان سال هشتمم قدم 150 است گندش بزنن رو درستم ….. میشه
و جای سختش ترکشه لطفا کمک کنین…

من از هفت سالگی می زدم الانم می زنم و شاهد عواقبش هم بودم اما العان که سنم شده سی سال فهمیدم زیر هیجده سالگی ضررش بیشتره چون بدن آدم تو بچه گی ضعیف تر هست ولی حالا که به اینکار اعتیاد پیدا کردم اگه اینکار رو نکنم دیوانه می شم و به نظرم ازدواج کنم شاید باز دوباره خود ارضای کنم چون همسرم شاید پا نده و دلیل های دیگه ولی به نظر من خودارضایی خوبه ولی باید کنترل بشه چون افراط کردن در هر کاری ضرر داره سعی کنید هر وقت که دیگه ناراحت شدید و قصه خوردید یا خسته شدیداینکار رو بکنید خستگی اضطراب ونیاز تون رفع می شه و روح شاداب دارید غریزه در وجود هر موجودی هست خود ارضای بهترین و کم خطر ترین راه است که می تونه به شما آرامش بده.

سلام دوستان 😀
ببینید کسایی که میگن ضرر داره و همه ی مشکلاتشونو ربط میدن به خودارضایی بخاطر عذاب وجدان و احساس گناه و ترس از ضررهای اینکاره تمام این عوارضی که میگید بخاطر مشکلات روحی شماست مثل افسردگی شدید که مشکلات جسمانی میاره از جمله دردهای جسمانی
من خودم چندساله خودارضایی میکنم و خب اولا اصلا نمیدونستم چی هست و چخبره و اسمش چیه و… بعدا که فهمیدم عذاب وجدان آزارم میداد و همه ی بیماری هامو از چشم اینکار میدیدم در صورتی که اصلا اینطوری نیست. دوما دختر همسایه مون میومد منو میمالوند و خب من بی تقصیر بودم….
من خودم نماز میخونم ولی آخه کجای قرآن اومده حرفی زده از حرام بودن اینکار؟.
در حد یک یا دوبار در هفته اوکیه اما بیشتر از اون چون باعث میشه شما بیش از اندازه به چیزای تحریک آمیز فکر بکنید و هورموناتون بهم بریزه خوب نیست. اما برای شما مردهاست که کاملا بی ضرره
اگه دختری این کامنتو میخونه بدونید که خودارضایی باعث تیرگی واژن و بزرگ شدن لبه های داخلی واژن و بدریخت شدن اون میشه و یک پزشک جراح زنان اینو به من گفته و از رو هوا نمیگم. درضمن چون دخترا ترس از دست دادن پرده شونو دارن اینکار عذاب بیشتری براشون داره بخصوص اگر از سنین پایین انجام داده باشن بزرگ که میشن همش این ترس باهاشونه که نکنه پرده شونو زده باشن
در کل آقایون اگه توانایی کنترل خودتونو دارین و بیشتر از یکی دوبار در هفته نمیشه و اگه عذاب وجدان الکی به خودتون نمیدین بزنین و حالشو ببرین… این مزخرفاتم که ویتامین و پروتئین خارج میشه رو گوش نکنین ملت مگه سکس میکنن ویتامیناشون خارج میشه؟!!
دخترا هم بهتره ترک کنید اما کم کم چون یهو شدنی نیست… بستگی داره الآن چقدر میزنین اگه مثلا هفته ای 4 بار میزنین هفته ی دیگه حتما 3 بار بزنین و به مرور کم کنید.
اینم بگم که اگر خودارضایی تون همراه فیلم و عکس پورنو هست و یا اینکه فقط با دیدن اون ها ارضا میشید بدونید که به گفته ی سکس تراپ ها اگر ترکش نکنید بعدا در رابطه ی زناشویی دچار مشکل میشین چون بازیگران این فیلما باعث میشن توقعتون بره بالا و شریک زندگیتونو با اون بازیگرا مقایسه کنید و یا شرطی بشین و…
امیدوارم کامنتم کمک کننده باشه.

با سلام
درباره ی این کار نظرات مختلفی وجود داره
بعضیا میگن اگه به اندازه باشه اشکالی نداره
بعضیا میگن کلا نباید انجام بشه و بعضیا هم به ضرر های جسمی و روحی اون اشاره میکنن و بعضی هام به فواید اون اشاره میکنن
اما دوسان و برادان گرامی حتی اگه کامنتارو هم بخونید خودتون درک میکنید که این کار چون فرد از انجام این کار احساس گناه و احساس شرمندگی میکنه و هم از نظر جسمی انرژیه زیادی ازش میگیره مخصوصا اگه خیلی زیاد باشه آثار بدی داره
چون فرد وقتی هم از انجام دادنش متنفره و هم نمیتونه ترکش کنه موجی از افکار منفی و شکسته شدن عزت نفس به سراغش میاد
در این لحظه اس که فرد احساس ناتوانی میکنه و این حس مطمئنن خودش به تنهایی تاثیرات خیلی بدی رو تو روحیه و جسم فرد میذاره که به اشتباه از عوارض خود ارضایی محسوب میشه
پس دویان گرامی برای سلامتی روحی خودتونم که شده یا این کارو انجام ندین ویا سعی در کنترل و انجام به اندازه ی اون داشته باشین
برای ترکش هم باید از تا حد ممکن از خلوت و تنهایی پرهیز کنید و مکانی که این کارو میکنید ( شما تو این مکان به دلیل انجام مکرر این کار ذهن خود را عادت دادین و هر وقت اون مکانو میبنید به یاد انجام خود ارضایی میافتید و این به طور ناخودآگاهه که ذهن شما تمام خاطراتتونو تو این مکان که باعث تحریک شما میشه مرور میکنه و باعث تحریک جنسی شما و در نیجه تکرار اون عمل میشه ) پس باید شرایطی که توش این کارو میکنید رو فراهم نکید مثلا تو حموم اگه اصلاح با ژیلت باعث تحریکت میشه از روش دیگ برای اصلاح استفاده کنی اگه اب گرم باعث تحریکت میشه اگه فیلم پورن باعث تحریکت میشه و… بایدعوضش کنی و سعی کنی ازش دوری کنی این کارو ادامه بدی اگه نتونسی احساس شکست نکن و فک نکن اصلا نمیتونی ترکش کنی تو انسان قوی هسی که هر کاری که بخواد از پسش بر میاد پس نشد نداره و دوباره شروع کن به ترکش اینقد اراده کن که تا بتونی و بدون که داشتن یه زندگی سالم بستگی به تفکر وعمل خودت داره پس فقط به این که تو میتونی تمرکز کن

درکل درسته یا علط. من گاهی هر روز. گاهی دوروز یبار. خلاصه بگم از ۱۰ روز بیشتر نمیتونم صبر کنم.

سلام دوست بالایی راست میگه چراقبل ازبلوغ تومدارس ازعوارض خدارزیایی میگفتین الان که نوش داروبعدازمرگ سهرابه راستی وقتی که شروع به این کارکردم صورتم داغون شد کلا الان پشیمانم

سلام. من چند سال خود ارصایی دارم و دیگ کفری هستم هرکار کردم‌نتونستم ترک کنم بیشترین زمان ترک ۱۰ روز بوده یعنی حداکثر‌. حس بیخود و بی معنی ک باعث ادیت فکری و درگیری ذهنی میشه. .کسی راه حلی داره

درکل درسته یا علط. من گاهی هر روز. گاهی دوروز یبار. خلاصه بگم از ۱۰ روز بیشتر نمیتونم صبر کنم.

خبری نی نمیخواد زیاد بری تو فکرش اگه بیشتر بهش فکر کنی باعث میشه صورت داغون تر بشه

خداییشش کامنتهاباحال بودش.ببین اکثرروان شناس هاخودشون توزندگی مشکل دارن.زیادی دونستن وزیادی حساس شدن به هرموضوعی آدموپیرمیکنه.به نظرم هرچی که ازنظرتون درسته انجام بدین.نیازجنسی هم مثه نیازه به آب وغذاست اگه آدم غذانخوره میمیره.

خیلی مغز بچه گانه ای دارید اونایی که میرید و دو تا سایت میبینید و میایید اینجا نظر میدید. متاسفم براتون.
من تحقیق کردم (خیلی زیاد )
اول اینکه اگر درست باشه و مقدارش به اندازه باشه و افراطی نباشه و زمانش طبیعی باشه هیچ ضرری نداره ، و اینکه از سرطان پروستات جلوگیری میکنه و باعث بهبود عملکرد طبیعی بدن میشه. اینا کاملا علمی و آزمایش شدست.
دوم اینکه درباره گناه بودن و نبودنش هیچ منبع معتبری وجود نداره. من نمیدونم این مثلا اونایی که ادعایی بلدیشون میشه و بلدم بلدم میکنن واقعا خودشونو مسخره میکنن یا مارو. احتمالا هردو.

تنها منبع معتبر برای هر چیزی قرآنه . تمام. قطعا قرآن همه چیزش درسته و هیچ کس در جهان نتونسته خلافش رو اثبات کنه.
بسیاری از دانشمندانی که در راه تلاش برای غلط نشون دادن قرآن کردن ، به قرآن ایمان اووردن. چرا؟ قضاوت با خودتون.

عزیزان دل، اگه نزنید باید بکنید تو خواهر و مادر ملت، پس بزنید. اینو هم در نظر داشته باشید که کلا افراط توی هیچ کاری خوب نیست.
من هرکی از دور و بریام که میگن ترک کردن راهی بجز زنا نداشتن
اونایی هم که میگن صیغه بکن سره خودشونو کلاه میزارن، به نظرم زنا شرف داره. حداقل وجه دینو خراب نمیکنی

الهام
اصلا به این نیست که متاهل باشی یا مجرد
یه وقتایی پیش میاد من شوهرم بهم خیانت کرد وچون ازش متنفرم نمیتونم باهاش هم بستر شم نیازه جنسیمو اینجوری پاسخ میدم عذابه وجدانومیگیرم داغون میشم ولی هر چند ماه یه بار این کارو میکنم اگه تصاویر بد نگاه نکنیم ومحرک هرگز خودارضایی نمیکنیم البته شاید زنها اینجوری باشن ولی انجام ندیم خیلی بهتره
خدا هممونو ببخشه

اوففففف.چقدر تومار بالا بلند نوشتید.مگه اینکه راجب چیز های جنسی باشه(-_-).آقا همونطور که بدن کم خون میشه بعضی وقتا هم ممکنه زیادش باعث فشار خون بشه.خلاصه در جوانی حد اعقل هفته ای یه بار واسه رهایی از افکاری که در دل اوغده میشه بد نیست.در بزرگ سالی هم همون اندازه واسه کاهش سرطان تیروعید مفیده.همونطور که گفتم اگه همش رو هم انباشته بشه نره بیرون شر میشه.بعدا نگی نگفتی.

یه چیز دیگه.خدا خودش میدونه هربار سر درد گرفتم رفتم دستشویی زدم خوب شدم(*(-)*).

خو آقا من چیکار کنیم ولی بخدا وندیه خدا قسم که خیلی سخته بابا خو مردا فرق دارن بخدا قسم نگاه میکنم دوتا حیوون تو خیابون از سره غریزه نره همش سوار ماده میشه کبوتر سگ گربه خیلی زیاد دیدم خو اونا با حیوون بودنشون غریزه به این قوی بودن کاری میکنه اونام از راه به در میشن ما خو ادمیم میفرمایید چه گوهی بخوریم انجامم که میدیم پشیمون میشیم 😑اینقدم جامعه مه عقب افتادس که تجربه سکسو برا جوونا فراهم نمی‌کنید بد فردا به طلاق کشیده میشن خاک تو سرمون

سلام
من چند ساله خودارضایی میکنم
13 سالمه
برخی از جا های بدنم مثل ساق پا
ران
بازو دستم
خودش خود به خود کبود شده
ربط به خودارضایی داره؟ خیلی وحشتناکه

اصلا هم گناهه هم اثار بدی داره. نه میتونم سکس کنم و زن بگیرم نه استمنا کنم .شما بفرمایید چیکار کنم اخه. فقط چرت و پرت نگین توکل کن و … اونایی که اینو باب کردن خودشون چند تا چندتا دختر 17 ساله گرفتن

باسلام وعرض ادب خدمت دوستان وهمدردان عزیز شکرخدامن به کمک یکی تونستم ترک کنم والان هرکس ک ازته دل میخوادترکش کنه حاضرم تجربه ای روکه دارم دراختیارش بزارم.کوچیک همتون داداش علی

من هیچی نمیگم فقط به عنوان یک پیشنهاد توصیه میکنم کتاب پی دی اف انرژی مثبت اذکار نوشته امام محمد غزالی و شیوه شیخ بهایی را بخوانید. فقط تا اونجاش بخونید که درباره مایع منی توضیح داده و تفسیر سوره طارق. اصلا تعصب به خرج ندهید.

من اومدم ببینم چقدر واسه پروستات مفیده تا بیشتر بزنم، دیدم ملت افتادن به جون هم 😂

ینی یه چیز ساده و طبیعی انقدرر مهمه؟
مثه اینه که درباره شاشییدن با هم بحث کنیم فحش بدیم 😆

بزن حالشو ببر آقا. صفا باشه. لذتشو ببر! مال خودته!!!

مال خودت نیست خودتم چند وقتی مستأجرید امانت خدا است خودتم مال خدایی فکرتم مال خداست
در تمام اینها حساب و کتاب است
التماس دعا

چی میگین بابا من خودم بدن سازم استادم میگه خود ارضایی بعدا ز تمرین باعث افزایش سطح تستوسترون ر بدن میشه و بدن عضلع سازی میکنه!

مطمئن باش استاد اشتباه کرده!!!! من بدنسازی حرفه ای کار میکنم جز تیم ملی هم هستم!!! و خود ارضایی کاملا سطح تستسترون رو پایین میاره و دئوکسی هیدروتستسترون رو بالا میبره!!!که مضره!!!

اول بگو اسمت چیه تا بهت بگم چجوری درمان میشه
می خوام اسمتو بگی ببینم دختری یا پسر تا بهت بگم چجوریه
آخه فرق داره

با سلام خدمت همه بزرگواران
بنده خودم پسر و مجرد هستم و خدا کمک کرد علم کنترل شهوت و جلوگیری از گناه استمنا را به من داد و به لطف خدا بیش از 15 سال مجردی حتی یکبار هم اینکار را نکردم
داستان بر می گردد به حدیث یکی از معصومین که فرموده بود فکر گناه را هم نکنید.
خلاصه خودتون خودتونا گول نزنید در تنهایی وقتی هیچ کس نیست جز خود و خدای خود هرگز فکر گناه نکنید تا خودتون کوچکترین چراغ سبزی به آن نشان ندهید فعال نمی شود
بعد اصلا آرزوی این کار را هم نداشته باشید
یعنی در تفکرتان هم آرزویش را نکنید
من نمی گویم کاملا آن را ترک کنید و ازدواج نکنید منظورم این است اگر نامزد دارید در تنهایی فکر و سیمای نامزدتان را در ذهن تداعی نکنید و کلا به اون فکر نباشید .
شاید بگویید چطور خود را ارضاء می کنید؟
پاسخ: خداوند تبارک و تعالی سیستم بدن را کامل آفریده در دوره های نا مشخصی یک ماه یک هفته حتی دو سه ماه یک بار در حالی که انسان خواب است و اختیاری ندارد منی خودش بیرون می آید به اصطلاح احتلام می شویم که نه گناه است و نه ضرری فقط یک نظافت و یک غسل دارد. نکته هنگام خواب هم اصلا آرزوی احتلام را هم نداشته باشید
مثلا بگویید هر کاری خواستیم انجام بدهیم (ازدواج) همان لحظه‌ای که شرایطش کاملا فراهم شد فکرهایش را عملی انجام می دهم نه غیابی و تصوری و خیالاتی
اصلا حرس نریزید و جلوتر فکر خوب یا بد در این مورد نکنید فکر در این مورد را برای وقتی بگذارید که فقط و فقط زمانی که دو طرف شرایطش به لحاظ شرعی و قانونی فراهم شد و زوجین دو طرف حضور داشته باشید.
البته بنده ادعای معصومیت نمی کنم و نخواهم کرد و این توفیق را خدا به بنده اش داد و آرزو دارم از این به بعد هم این توفیق و تمام توفیقات را از من نگیرد
التماس دعا بزرگواران

محسن جان برو وقت شیرت گذشته داری چرتوپرت میگی برو عمو جون

بهلول نادان تو را چه به این حرفا چرا داری برا ملتو میخوری آخه

خدارو شکر که 25 سال دارم هنوز اینکارو نکردم و حتی نمیدونم چه عمل فیزیکی باید با خودت انجام بدی که انزال صورت بگیره. نمیخوامم بدونم. آفرین به خودم***صد باریکلا به خودم. من فقط سه سالی میشه که میل جنسیم بیدار شده. تا قبل از 22 سالگی اصلا ذهنیتی راجع به اینجور مسائل نداشتم. حتی تو دانشگاه هم که میرفتیم نمره الف دانشگاه بودم و الان که به اون موقعا فکر میکنم میبینم فلان دختر در اصل داشته یه رفتار جنسی باهام میکرده و به اصطلاح خط میداده و من اصلا متوجه این چیزا نبودم. یا اینکه فلان اصطلاح یعنی چی و… راستش نه ماهواره داشتیم. نه فیلم زبون اصلی دیده بودیم. نه دوست ناباب و نه خانواده ای که اینجور مسائل توش گفته بشه. اینترنت هم که نبود و کاربردی هم نداشت. درحالیکه بقیه معمولا از دبیرستان پی به اینجور مسائل می برن.(البته زمان ما که اینجوری بود. بچه های الانو نمیدونم) مثلا میشنیدم که بعضیا میگن دوست دختر دارن، میگفتن فیلم سوپر میبینن و من اصلا درکشون نمیکردم که چرا اینا اینطورین! هنوز یادمه اول دبیرستان به دوستم گفتم مگه بچه رو خدا به آدم نمیده؟! گفت چرا ولی یه روشی داره که باید انجام بدن زن و شوهر تا خدا هم بهشون بچه بده. ولی بازم دوستم سربسته بهم توضیح داد. جوری که سالها فکر میکردم مثلا مرد کاری با خودش میکنه که اسپرمش در بیاد بعد بدو بدو میره اون رو میریزه تو مجرای زن. بعدا فهمیدم که نه کلی داستان داره!!!

مرتضی تو غار زندگی میکردی؟؟؟😂😂😂😂

نه تو غار نبودم بخدا. بچه خوبی بودم و خونواده خوبی هم داشتم. کاملا طبیعیه که وقتی شما چیزی نبینی و نشنوی خب اطلاعی هم پیدا نمیکنی.ذهنیتی نداری پس کنجکاو هم نمیشی. وقتی سرگرمی ما این بود که پنجشنبه شب ها شبکه3 برامون فیلم سینمایی پخش کنه شما چه انتظاری دارین؟ یعنی اینکه من و امثال من خیلی راحت زندگی میکردیم و دغدغه ای نداشتیم. بچه های زمان ما یه بازی کامپیوتری رو نمیتونستن نصب کنن میدادن بیرون. شما احتمالا نسل جدید هستین خانم موموو! یکی از دلایلش هم اینه که من موبایل نداشتم تا اینکه رفتم دانشگاه بزور بهم موبایل دادن که اگه یوقت اتفاقی افتاد بتونم خبر بدم. الآنم موبایلم خاموشه مگه گاهی بخوام برم بیرون روشن میکنم با خودم میبرمش. نه کسی شمارمو داره نه شبکه اجتماعی دارم.خلاص. سیمکارتم ازون بزرگاست. ایرانسل داره التماسم میکنه بیا سیمکارتتو 4G کن خیلی قدیمیه، میگم با اندروید2 دیگه نیازی به اینترنت ندارم! شاید فکر کنید عقب افتاده ام. اما دارم کارشناسی ارشد امنیت شبکه میگیرم و وسط پایان نامه نوشتن اومدم اینجا! کلا از سبک زندگی جوونای امروز، لحن حرفاشون، باورهاشون،اصطلاحاتی که بکار می برن، آهنگایی که گوش میدن خوشم نمیاد و درکشون نمیکنم.

بیاید واسه تک تکتون فیلم بریزم اگه روزی ۱۰ بار نزدید .بعد میگید ترک کن

بابا شیطان گولت میزنه داره میره رو مخت اگه باور کنی بدبخت میشی . هر موقع وسوسه شدی بیا پیامو بخون خودم خیلی گول این چیزارو خوردم .هیچوقت دست بهش نزن و باهاش بازی نکن صد درصد گول میخوری این فیلم های مذخرف هم بزار کنار.هر موقع خاستی انجام بدی باید اول پیاممو بخونی . لذت 6ثانیه ای برای چیه . همین لذت 6ثانیه ای دنیاتو خراب میکنی..خودتو داغون میکنی ..هر موقع دچار وسوسه شدی . و اگرم انجام بدی . بد قیافه. سیاهی دور چشم . ضعیف شدن اسپرم .ریزش مو .از بین رفتن قیافه . ساهی دور چشم و کم خونی. بی حوصله گی. خراب و درد کردن کمر. و جوش زیاد وخیلی آسیب های دیگه………. تنها راش ک ترک بشه .توکل و یاد کردن خداوند.خواندن آیت الکرسی . نماز خواندن. قرآن خواندن . دور شدن از فیلم یا عکس متحرک . هر موقع نمیتونستی وسوسه رو کنار بزار فرار کن برو جلو چشم دیگران و باید از تنهایی دور بشی.. حداقل یکماه انجام ندی دیگه وسوسه نمیشی دیگه نمیری سراغش . حتی یه عکس هم باعث این کار مضخرف میشه……

من یبار 11 بار پشت سر هم زدم هر دوباری که میزدم یه لیوان بزرگ شیرموز میزدم کلا وقتی که تموم شد انگاری بیهوش شدم 4 ساعت خوابم برد
#تجربه

اگه بجا اون دو لیوان شیرموز دولیوان کافور میخوردی به یازده بار نمیکشید

خوب احتمالا باشما به اوج لذت نمیرسه الان من یه دوست دارم متهل هست هفته ای دوبارمیره پیش خاله بهش میگم توکه زن داری توپس چرامیگه به اوج لذت جنسی نمیرسم بااون

آقا من ۱۶ سالمه روزی سه بار انجام میزنم چکار کنم نمیتونم ترک کنم؟

ببینید ، خودارضایی یه امر کاملا طبیعی هست ، مثل خیلی چیزای دیگه ، اما چه موقع غیر طبیعی میشه ، زمانی که از حد تعادلش خارج بشه ، و تعداد دفعات بیشتر بشه مثلا چند بار در روز یا هفته ، برای خیلی ها اینکار یه جور آرامش بخشه ، آرامش بخش هااا نه اینکه بشینی شب و روز بزنی بگی آخیش راحت شدم. نه اینجوری داغونت میکنه ، من به شخصه وقتی از کار و زندگی خسته میشم و افکار منفی میاد سراغم ، شاید اینکارو انجام بدم ، ولی بهش معتاد نیستم ، و اتفاقا بعدش سرحال میشم و حال و هوام بهتر میشه ، که تازه بعدشم که اینکارو انجام میدم برای جبران منابع ازدست رفته بدنم، یکم غذای تقویت کننده میخورم که بدنم دوباره خودشو ری بیلد کنه و کلا خودم عطش جنسیم بسیار بالاس ولی میتونم کنترلش کنم ، که تا یه ماه یا یه سال هم نزنم. درکل میخواستم بگم اگه اینکارو در حد اعتدال انجام بدید مشکل ساز نیست ، اعتدال تو هرکاری نیازه هرچیزی زیادیش مضر حتی میوه و غذای سالم. و لطفا به حرفای مراجع مذهبی توجه نکنید چون حرفاشون اساس نداره و کلا غلطه.

خودارضایی از نظر علمی نه تنها بد نیس بلکه فوایدی هم به شرط زیاد نبودن داره مثل دارو هستش عزیزان که کمش خوبه و زیادش ضرر داره:الاستمناء قلیله شفا و کثیره موت الاحیا شیخ عبدالعزیز سروانی

اقا من دیگه اب منیم نمیاد15سالمه بجاش یه چیز دیگه میاد ایا عقیم شدم

سلام،،، اصلا شما پاتایا تایلند هم بری 1 هفته سکس داشته باشی باز اومدی ایران دوهفته نشده دلت میخاد خودارضایی داشته باشی،، این یه چیز طبیعیه اون آب لعنتی باید از بدن خارج شه حالا چه با همسرت چه خودارضایی، هفته ای یبار کاملا طبیعیه خطر هم نداره فکر د ذهنت آزاد میشه،، خوش باشین👏👏👏💞💞💞

سلام.اقایون و داداشا
… مفت،دست مفت
بزنید حالشو ببرید….

اول شق کرده بودم اومدم نشستم همه این حرفاتونو خوندم خود به خود خابید ایولا

نه انصافا راست ميگه اگه اعتياد پيدا کني اون چيزايي که گفته مثل کبودي زير چشم جوش زدن اينا راسته واست مياد من يکي از دوستام قبلا انقدر خوشگل بود (پسر)اعتياد به خود ارضايي گرفته الان کلا داغون شده

آقا من سی سالمه از ۱۴ دارم میزنم، عوارض اگه ۴ روز یه یار باشه ضرر نداره ولی بیشتر باعث ریزش موی شدید، خشکی پوست، خراب شدت دندان، کاهش میل جنسی، درد در ناحیه ابتدایی آلت، …… فواید، خوب ذهنت راحت میشه ، میشه بیشتر تمرکز کرد.، فکر بد در مورد دختران اطراف کم می شه… ولی اگه همراه با فیلم مبتذل انجام بدید ضررش خیلی زیاده، هم از لحاظ اخلاقی هم بدنتون، دلیلش این که با فیلم انجام بدید میزان منی چند برابر می شه و خطرات هم به مراتب بیشتر…… این رفتار حتی در افرادی هم که تمام می خونن رایجه، راه حل : ذهنت رو به مسائل دیگه مشغول کن مثل: باشگاه، ورزش، کلاس زبان، با دوستات برو بیرون، از دیدن تصاویر و فیلم حتی نیمه مبتذل هم دوری کنید، ……. (به سر آمده حکیم است)

این موارد در مورد خودارضایی خانمها هم صدق میکنه. چرا فقط چسبیدید به جنس مذکر؟

{[دوستان ببخشید یکم طولانیه ولی لطفا بخونید.حرف های رو هوا نیست و تجربس.امیدوارم مفید باشه.
سلام]}
از نظر بنده راه و روش قطعی برای ترک این کار وجود نداره فقط با یه سری کارها میشه کمترش کرد که اگرتونستید کمترش کنید حتما انگیزه اینو پیدا میکنید که کاملا ترکش کنید.
#اولین مورد: که به نظرم بیشترین تاثیر رو داره اینه که اصلا به ذهنتون اجازه ندید که آزاد بمونه و اونو با هر تفریح سالمی که شده پرش کنید.بیرون رفتن با رفقا
صحبت کردن درباره موضوعاتی که ذهنو از اون کار دور کنه.بازی های کامپیوتری سالم.که صحنه های تحریک کننده نداشته باشه.همون ps و کانترخودت یاتو گیم نت از همه بهتره.البته بازم سلیقه ایه.واز دوستانی که خیلی بحث های شهوانی میکنند دوری کنید واگردیدید هردفه میبینیدش یاده اون قضایا میوفتیدوخودتون هم وارد بحث میشید اصلا رابطتون رو باهاش قطع کنید.ارزش واقعی شما بالاتر از این حرفاس.

#دومی: تا وقتی که کاملا خسته و خواب الود نشدید به رختخواب نرید.و سعی کنید وقتایی که احتمال میدید اون شب بخواید خودارضایی کنید حدالامکان نزدیک به یکی از اعضای خانواده بخوابیدویا اگر نشد تو جایی که کسی دید داره بخوابید و یه چراغ شب خواب هم روشن بزارید که مبادا تحریک شید تو تاریکی.

#سومی: تمام حواستون باشه که کی خونه میخواد خالی شه و قبل از ترک کردن بقیه شما خونه رو ترک کنید.

#چهارم: هیچ وقت برنامه زمانی بلندی برای پاک بودنتون
انتخاب نکنید مثلا یهو بگید 2 هفته هیچ کار نکنم.
چون شکست میخورید و افسرده تر میشید و حتی شاید بعدا هم ازترس شکست به فکر ترک نیوفتید.

#پنجم: اگر تونستید حتی یکبار از تعداد دفعاتی که قبلا داشتید کم کنید به خوتان پاداش بدید.مثلاچه تفریحی براتون بیشتر اهمیت داره مثلا با استخر حال میکنید
بادوستاتون برید استخریامثلا برید گیم نت(براهرکسی متفاوته)

#شیش: بسته های اینترنت بالا نگیرید که هرقت دلتون خواس برید سایت هایی که فیلم های…و تا حد امکان سعی کنید فیلم هایی که دارای صحنه های تحریک کننده دارند نبینید.مخصوصا سینمای هالیوود که اول تا اخر فیلم هاشون پره صحنس.(دهنشون سرویس با بچه کوچیک هم قشنگ میشینن این فیلمارو میبینن.توخوده فیلم هاشون نشون میده بابچه پای تلویزیونن و چه صحنه هایی میبین)

#هفت سعی کنید بزای خودتون مجازات بزارید.مثلا اگر تو این هفته نتونستم حداقل یکبار از هفته های قبل کمتر کنم یه تفریح خودتو کم کن یا(این کار خیلی توصیه نمیشه ولی من میدونم که جواب میده.به خودت بزن.حالا یا چکی یا مشت بزن تو دیوار گچی که خیلی اسیب نبینی)

#هشت: به عواقب کارت فکر کن.یا عکسهای قدیمت نگاه کن که چقد وضع صورتت و بدنت بدترشده.یا اینکه بعدا وقتی ازدواج کردی چه مشکلاتی با همسرت داری اینکه بدون گفتن بهش همسرت یه روزی متوجه قضیه بشه.وچه شرمندگی میمونه.

#نهم:قرآن رو باوضو بخونید.حتی شده شبی یه صفه یا اگه نشد یه نصف صفحه فقط بخونید.یا شرکت کردن درمراسم ها مجالس مذهبی شهادت ها و مساجدو حسینه ها.وحدالامکان کمک تو این مجالس که ایشالا خوده امام حسین دستتون رو میگیره.یه پخش چایی ساده.ببین خودت چقد فرق میکنی.ذکر لاحول ولا قوت الا با الله العی العظیم و ایت الکرسی هم خیلی موثره
یه چیزیو تضمین میکنم و بهتون قول میدم.هرکس،هرکسی با هر ادعایی میخواد باشه و میگه من این کارو میکنم وفلان و…هیچکدوم عوارضشم ندیدم شر ور ک*شره

(من خودم و خیلیا دیگه ای که میشنام عوارضشو دیدیم.حالا میخواید باور کنید.میخواید باور نکنید وبرید شیرموزتون رو بخورید.ولی حداقل3تا5سال دیگه میفهمی که دور از جون کی مثل سگ پشیمونه.)

#دهم :همیشه خدارو حاضروناظر براعمالتون بدونید.

این موردآخری رو نگه داشتم آخر بگم چون این از تمام مواردی که گفتم مهمتره و بسیاربسیار جوابگو تره.

حتما حتما حتما نماز رو به هرصورتی که شده بخونید.
و نماز سه گانه رو رعایت کنید.صبح .ظهر.شب.درسته نماز صبح سخته و موقعیه که خوابت میاد ولی اولا که ثوابش ازبقیه نمازا بالاتره دوما به خاطر نماز صبح هم که شده وقتی بری تو رخت خواب فکر اونکار میاد بیرون چون به خودت قول دادی باید نماز صبح بخونی.
به خدا که جواب میده.فقط یه چیز میخواد {*همه جوره پای نماز وایسی تحت هرشرایطی*}حتی اگه خدای نکرده خدای نکرده خودارضایی کرده باشی بخوای بعدش نماز بخونی.اصلا این حرفو به خودت نزن که حالا که من این کارو کردم خدانمازمو قبول نمیکنه خدا مهربون تر از این حرفاس.غسل کن و ازخدا کمک بخوا.ولی خیلی مواظب باش این به شرطیه که عادت نشه!هردفه گناه کنی پشتش هم هی دوباره…وگرنه نمازت قبول نیس.دوباره میری سره خونه اول.اینو خیلی بهش توجه داشته باش.

چیز هایی تو نماز هست که وقتی شروع کنی متوجه نمیشی.وقتی متوجه میشی که یه مدتی گذشته باشه وپاش وایستی.صدها مورد هست یکیش اینه که فقط همین هم کافیه.اگر نماز بخونید(به شرطی که نماز رو سبک نشمریدهمیشه بخونید) به خاطر نماز مجبورید پاک باشید و غسل کنید.پس بازه زمانی شما به کمترین حد ممکن میرسه که اونم به لطف خدا و اراده تون میتونید ترکش کنید.فقط کسانی که تو سن های پایین تر هستند خواهشا به خوتون رحم کنید.مثل امثال من و…ها دیگع دیر نجبنید که اگرم تونستید ترک کنید یا به حداقل برسونید اون عوارضش و پشیمونی هاش همیشه باعث رنجتون بشه!
بنده خودم هم گرفتار این قضیه بودم ولی با این کارها و لطف خدا و نماز به حد اقل ممکن رسوندمش که ینی ماهی یکبار یا نهایتا دوبار.از خدا خواستم توانشو بده بهم که بتونم ترکش کنم.و چون تونستم کمش کنم الان انگیزه و ارادم هم بیشتر شده و میتونم.ایشالا که شماها و همه کسانی که گرفتار این اعتیادوحشتناک هستند.
اگه مفیید بود بگید که اگر بعدا چیزهای جدیدی فهمیدم باهاتون درمیون بزارم.

فقط دارم فکر میکنم که خدا تو اون دنیا قراره چه عذابه سختی به اون آدمای به ظاهر دینی و مذهبی که دین واقعی و ناب اسلامی (رو که برای هرمسئله ای که فکرشو بکنید راه حل داره)جوری خراب کردن که تمام مردم از دین زده شدن.تا میای بگی تو دین گفته شده
حرامه.سریع جبهه میگیرند و به دین بد میگن.آخه مشکل اینه که هیچی از دین واقعی اسلام نمیدونه.اون وقت میگه کجای اسلام برای مبتلا نشدن به این بلا راه حل گذاشته؟ببخشید شما مفسر قرآنی؟!یا عالم دین؟!بنده هیچ ادعایی هم ندارم.ولی یه تحقیق و جست و جوی درست وحسابی وبا کتاب های معتبر دینی داشته باشی خودت راه حلشو میفهمی.هر چیزی در اسلام توضیح داده شده.ازنحوه وارد شدن بهودست شویی.تا رسیدن به سعادت و عاقبت به خیری.

فقط یه نصیحت کی که از استاد دانشمند شنیدم و فوق العاده بود رو بهتون میگم که ملاک و خط کش دستتون بیاد و سریع گول نخورید.

حرف استاد دانشمند کلیپشم هست:
{هروقت سره دوراهی گیر کردید که پای دین و شیخ اومد وسط،فقط لازمه این دوکارو بکنید.
1 .اسلام رو از مسلمین جدا کنید.
2.ما آخوندا رو از14 معصوم.
خلاص.راحت میشیدا}
واقعا حرفش طلاس.حتی به خودش هم اشاره کرد ما آخوندا.

ووالا با این چیزایی که شما تو مطلبتون گفتین اشتیاقم بیششتر شد

عوارض خود ارضایی افراطی
۱.بر هم خوردن تعادل هورمونی در مغز
۲.تاثیر منفی بر مجرای ادرار و پروستات
۳.کاهش اعتماد به نفس به دلیل تغییرات هورمونی
۴.تاثیر بر پوست و ماهیچه ها به دلیل خالی شدن از گلیکوژن
۵……..
۶……
باور کنیدهمه اینها راسته البته در افراد مختلف تاثیر متفاوتی رو می زاره روند پیر شدن در مرد از ۲۵ سالگی شروع می شه و جالبه بدونید بهترین اسپرم هم تو ۲۵ سالگی است .هزاران سال قبل متوسط عمر انسان ۳۵ سال بود بنابراین مرد باید سریع ازدواج می کرد تا ژنهاشو انتقال بده.با بهتر شدن تغذیه و بهداشت عمر انسان بیشتر شد.ولی بیصه ها و دستگاه تناسلی ما ثابت موند .وقتی شما نمی تونید به جنس مخالف دست رسی داشته باشید بدن از یه طرف به خاطر تستسترون رابطه می خواد ولی نیست واز طرف دیگه شما خود ارصایی می کنید اون هم دفعات زیاد درنتیجه ضمیر ناخود اگاه شما می دونه شما ژنهاتونو منتقل نکردید و در نتیجه بعد خود ارصایی یه حس بد پیدا می کنید.در واقع شکست می خورین از بی عرضگی تون یا شرایط سخت ازدواج.ولی شما تو یه سیکل معیوب می افتین و مثل معتادین مواد مخدر بیشتر خود ارصایی می کنین وهر بار با بر هم زدن تعادل هورمونی وصع بدتر می شه.
اگه نقاط قوتتون کار کنید مثل هنر ورزش درس موسقی و تو اجتماع باشین و فیلم و عکس تو نت کمتر ببینین اروم اروم خود ارضایی از یادتون میره .چون معز ما به موفقیت پاداش می ده و بار هر موفقیت جدید این پاداش که هورمون شادی هست بیشتر میشه و شما نجات پیدا می کنید.خود من یه زمانی گرفتارش بودمو میدونم چه درد سختیه

سلام ، کاملا مفید و منطقی بود ، بالاخره راضی شدم ، میخوای قشنگ تر بگم ،،، با خوندن مطلب این سایت یکبار برای همیشه ارضا شدم ، خدایی که درون من بود یادش اومد که باید انقدر عزت نفس داشته باشه که با شجاعت دنبال خواسته هاش بره و موقع نیاز جنسی انقدر قدرتمند شده این نفس من که عزت داره و یک زن در هر شرایطی میتونه بل خدای درون من تکیه کنه و هم من از نعمتم بر او جاری کنم و هم او برمن ، چی از این بهتر شعر گفتم ، به به😁😂😂😂

سلام
من متاسفانه اعتیاد پیدا کردم…
هفته ایی 6 یا 7 بار دیگه عادی شده برام!
نمیدونم چرا کور یا فلجی چیزی نمیشم حمکت خدا رو موندم
درمانی ، پاد زهری دارویی چیزی نیس؟
خسته شدم دیگه….

راهنماییم کنین….e2.s8.48@gmail.com

سلام دوستان
برای من نوعی ، موضوع سکس حل نشده و همش دارم دنیا رو از این زاویه(سکس)نگاه می کنم.
اگر با کسی سکس داشته باشیم که به طرف از لحاظ روحی و اجتماعی لطمه ای وارد نشه ، موردی نداره…
حالا شریک جنسی میتونه دوست پسر یا دوست دختر یا همسر باشه
مهم اینه که از اخلاق به دور نباشه.

سلام مت 16 سالمه پسرم خود ارضای نمیکنم اما وقتی میرم دستشویی وقتی میخوام مدفوع کنم از جای ادرار منی خارج میشه چیکار کنم

داداش اون منی اضافس!
مثل پریود دخترا می مونه 🙂
نگران نباش.

خودارضایی فقط با پرورش اندام رفع میشه 💪💪💪 کافیه یکبار رشد تو عضله هات ببینی . دیگه اینکارو نمیکنی . ینی عضله هات اجازه نمیدن . حرفمو باور ندارین امتحان کنین

به نظر من برای ترک خود ارضایی،تنها را برای اون پاک کردن تمام عکس ها و فیلم های سکسیه،اگه این کارو کنین نتیجشو میبینید.

سالار فقط ما ایرانیها صداقت گفتار نداریم.برای اشتباهات دیگران بهترین قاضی هستیم وبرای اشتباه خودمون بهترین وکیل.فقط فقط دنبال تضاهر هستیم.من بجز انسانیت هیچ چیزی قببول ندارم ولی هرچی خدا افریده برای اسایش انسان.اگر سکس بد چرا میگید بهت زیر درختهاش هوری.وعده سکس بهمون میدن .وعده شراب میدن نمیخام بیشتر بگم وبگم که خیلی چیزها فریب…

سلام دوستان.این همه فیلم عکس ساختن واسه چی؟دوست عزیز اونا همش همش جای خود.اما فکر میکنی که این راهی که انسان میره درسته؟ وقتی ما با دوست دختر خود یه مکان هستن فکر س میکنناما غربی ها میان یه چیزی اختراع میکنن.به همین خاطر عقب موندیم.اگه همه به دین خدا معتقد و دستوراتی که گفتن یه عمل بشه نور الی نور میشه (با عشق به خدا).
اگر بخوایین زود از همه چیز به مقصد یا خواسته های خود برسین اهل بیت بخصوص امام حسین .
به جرات میگم که عالمان دین ما (اونایی که واقعا اخلاص هستن) هیچ یک از دانشمندان جهان نمیتونن در مقابل عالمان دین ادعا کنن.
راستی یه دوست خوب یا منبع پیدا کنین که شما را همیشه را به یاد خدا بندازه.
یکی از منابع خوب استاد رافعی پور

بزنین…که زندان نرین و مجبور نباشین 3 جا کار کنین…. خخخخخ

سلام جوانی هستم ۱۷ساله اگه خودارضایی نکنم یادیرکنم ازدردپشت دردنمیتونم بلندبشم پشتم دردمیگیره طوری نمیتونم خمش کنم خواهشایه راهکاردرست بگید

فقط دوراه برای ترکش وجود داره .1 صیغه، که اسلام و قرآن گفته . 2 تجاوز. البته تجاوز خوب نیست ولی فشار جنسی میتونه انسان رو به تجاوز زورکی هم وادار کنه.

موفق باشید

ترکش کنید سخته ولی ترکش کنید چنتا کار باید بکنین 1کربوهیدرات کمتر بخورید مثلا نونتون رو نصف کنید2به هیچ وجه سراغ فیلم صدا و داستان جنسی نرید3ورزش کنید4استرس نداشته باشین یا اگه دارین از راه درست برطرفش کنین5ترس رو از خودتون دور کنین6 به هیچ وجه تنها نباشین همیشه خودتون رو مشغول کار کنین بخصوص کار دسته جمعی7در حمام به اندام جنسی تون دست نزنین حتی بهش نگاه هم نکنین فقط برای شتشو که اونم نباید زیاد لفتش بدین زود از حمام بیرون بیاین8مشکل اصلی رو چاقی و غذا های تحریک کننده بوجود میاره مثل انواع سس بخصوص سس تند و سس مایونز9حجم غذا رو همیشه ثابت و کم نگه دارین بخصوص نان همیش در غذا های نونی نصف نون مصرفی خودتون رو مصرف کنین10از بیماری و سرطان پروستات نترسین همیشه خود ارضایی کردیم و نتیجش رو دیدیم پس اینبار خود ارضایی نکنیم حتی اگر احساس درد در ناحیه پروستات کردیم از درد نترسیم و با مصرف نکردن مواد غذایی حساسیت زا و مضر مثل فست فود ها و نوشابه و همچنین با کاهش حجم غذای مصرفی بخصوص نان و کربوهیدرات ها میتونیم به سرعت لاغر بشیم و از درد درناحیه پروستات بکاهیم11زیاد یه جا نشینیم 12بعد از ترک خودتون متوجه افزایش قدرت بدنیتون و قدرت ذهنیتون میشین فقط سعی کنین از چاقی دور بشین و همیشه ورزش کنین

واقعا حالم از این فضای مریضی که ایران داره بهم میخوره شما این مقاله رو از یک مقاله مجله آمریکایی کپی کردین جالب اینجا فقط قسمت هایی که دید منفی داره رو باقی گذاشتین و بسیاری از قسمت هاش رو تحریف و حذف کردین قسمت اول این مقاله نوشته بود خود ارضایی باعث کاهش سرطان پروستات میشه و نوشته بود اگه هفته ای زمان زیادی برای خودارضایی نذارید کاملا طبیعی و سالمه فقط اگه زیاد باشه و به زندگی کاری و زناشویی لطمه بزنه مضره . و قسمت پایانی نوشته بود خود ارضایی کاملا نرمال و سالمه و بی ضرره اکثر مردان این کار رو انجام میدن. من تمام سایت های معتبر پزشکی رو مطالعه کردم همه اونها به این که خودارضایی سالم و بی ضرره تاکید داشتن. اما سایت های ایرانی با نشر مطالب کذب غیر علمی و تحریف و سانسور مقاله های علمی خارجی سعی دارن خودارضایی را ناپسند جلوه بدن حالم از این فضای قرون وسطایی مریض ایران بهم میخوره. حیف که اینجا کپی پیست نمیشه وگرنه لینک مقاله رو میدادم

بیشعور بر فرض هم که کار خوبی باشه تو مسلمون نیستی قرآن میگه برو زنای حلال بکن ولی خودارضایی نکن گناه داره میفهمی

من الان دو ساله روزی یک تا دوبار میزنم پس چرا من هیچ مشکلی برام پیش نیومده حنا ۱نمره از بیناییم کم نشده و هیچ مشکلی ندارم ۱۶سالمه

ههه میگه ضرر نداره.17 سالمه.از 14 سالگی ماهم وارد شدیم.اوایل همه چی خوب پیش میرفت ماهی2 بار اینا….
اما الان چی؟الان چی؟دوست داری چی بگم؟روزی چندبار باشه خوبه؟روزی 5 بار داداش.بهترین رکوردم هم توی ترک 15 روز بوده.مارو باش با کیا اومدیم سیزده بدر.15 روز…15 روز؟ خدایی 15 روز همش؟لعنت به این زندگی کثیف.
حالا الان که با این چرت و پرتا که هفته ای دو سه بار عیب نداره و اینا سر کنید ولی روزی که علم به نهایت خودش برسه این جمله داداش تونو رو سردر سازمان ملل میزنن:”حتی یک بار فکر کردن به خودارضایی میتواند یک مرد را از پای در آورد”

دوستان من… با اون افرادی که میگن مشکلی نداره و کمش حتی مفیده اصلا کاری ندارم.اما اگه کسی هستی که با تماااام وجودت میخوای ترک کنی ولی “نمیتونی” باید بگم که تو یک معتاد جنسی هستی… اگه واقعا این شرایط رو داری دیگه وضعت با یک پسربچه ای که تازه اینکار رو یادگرفته و از روی “کنجکاوی” و گاها “شهوت” این کار رو انجام میده کاملا فرق داره.دیگه نمیتونی با مقاومت یا این طور چیزا خودتو خلاص کنی.بارها دیدم تو کامنتای سایت های مختلف طرف میگه اره عین چی پشیمون ام 100 بار اینکار رو کردم اینبار ترکش میکنم… نمیشه داداش گلم.چون که میخوای… با تمام وجودتم میخوای که ترک کنی اما…اما… “نمیتونی”
متوجه ای؟چون تکرار این کارت نه از روی کنجکاویته نه از روی شهوت بلکه از روی اعتیاد و عادتته.خودارضایی چیزی نیست به جز یک سوتفاهم بین تو و مغزت.مغز همیشه میخواد حال مارو خوب کنه اینو یادت باشه.پس اگه استرس داری،اگه اهداف بزرگ بری خودت چیدی مدام به فکر اینی که نمیدونم میرسم بهش نمیرسم، یا اگه از جای دیگه تو زندگیت شکست خوردی پس ینی احساس ضعف میکنی.مغز توی این شرایط میاد چیکار میکنه میاد میگه خب ما نباید ضعیف باشیم.ما نباید حالمون بد باشه.و اولین چیزی که بهت پیشنهاد میده اینه که برو خودارضایی کن.بدنت رو اماده میکنه.الت نعوظ میشه و خلاصه به قول خودمون حشرت رو میزنه بالا.پس ببینید مگه یه ادم چقدر شهوت داره؟مگه چقدر توان ساخت اسپرم داریم ما؟چرا بعد خودارضایی باز هم میخوایم اینکارو بکنیم؟چون حریف مغزمون نمیشیم.پس باید یکاری کنیم مغز اصن به همچین کاری فکر نکنه.دوستان از کسی که روزی 7-8 بار خودارضایی میکرده بشنوید… تا استرس و اظطراب و خشم و نفرت و احساس ضعف رو کنار نزارید نعوذبالله معصوم هم که باشید بازم نمیتونید ترک کنین.دوستان… این چیزهایی که گفتم یک گوشه بسسسسیار کوچیکی از دوره های SA هست.اگه گرفتارشی تنها راهش همینه.من هم ادم نسبتا مذهبی بودم هم ادم علمی.ولی 4 سال گرفتار این کار بودم هر روز هم وضعم بدتر میشد.هر راهی رو هم بگید امتحان کردم اما نشد.اگه میخوای واقعا ترک کنی تو تلگرام سرچ کن “هوشیارانه” و بشین از اووول ویس هارو گوش کن. .حتما میتونی.اگه بدردت خورد مارم دعا کن یاعلی…

بابا دیگه لطف شدیم کمکون کنید
یه کمپینی بزنید نه به جق ما رو نجات بدین

برنامه کمپ و از مایکت دانلود کنید برای ترک خودارضایی

مفید میتونه باشه با دیگران هم ارتباط بگیرید

من تقریبا از 13 سالگی میزنم و الان 18 سالمه دیروز یه دس زدم به نظرم روش های ترک روی همه انسان ها کار نمیکنه و بیشتر به طرز فکر و اعتقادات فرد ربط داره ترک خود ارضایی. من خود ارضایی رو مثل مبارزه با خالق خودم میدونم و میخوام این غریزه رو که در وجودم ایجاد شده شکست بدم قدم بزرگی برای بشریت میتونه باشه.

سلام
من زمستونا اصلا نمیزنم ۳ ماه ۴ ماه هم شده ولی تابستونا نمیشه خیلی کلنجار رفتم از بچگی با خودم ک نزنم تا حدی ک بعد هر بار مدفوع منی میاد ولی تابستونا تو خواب یا از خواب میپرم یا خواب میبینم مثلا از ی جا باید بپرم برای پریدن از جوب حس میکنم ک (نمیدونم چه جوری بگم) باید تو خواب بزنم با دست میزنم شاید مایه آبروریزی بشه کسی بیاد تو اتاق دیگه هیچی ولی من فکر میکنم میپرم یا هر کاری ک تو خواب میخوام انجام مثلا صحبت کردن با کسی راه رفتن غذا خوردن باید با دست یا مالودن خودم به جام ارضا بشم
زنگ زدم دفتر مرجع تقلیدم گفت منی ک از مدفوع میاد جنبت نمیکنه
تو خوابم در هر حالتی گناهی نداره
ولی همیشه بالا حشریم بغیر زمستونا ک حتی تو خوابم نمی زنم
الان ۳۱ سالمه دوبار همش تو خواب بدون دست زدن به آلت اومده
من ی دوست دارم میگه بغیر بچگیام اصلا تو عمرم نزدم من ک باور نمیکنم چون من با همه این سختیا بازم وا دادم زدم
سختیام این بوده به هیچ زنی نگاه نکردم انیستا نرفتم ماهواره نگاه نکردم حتی تو بعضی موارد اصلا فیلم خارجی نگاه نکردم کارم به ی جا رسید ک با صدا زدم بالا بازم نشد
ولی زمستونا خوب میشه چون زن ها تو بیرونم لباساشون پوشیدس یا هوا سرده اصلا تحریک نمیشم
تنها راهش اینه ک از تمامه چیزهای تحریکت میکنه فاصله بگیری
آیه قرآنه مردان فروج خود را از نامهرمان پنهان کنن و به نامهرمان نگاه نکنن تا لطف خودمون رو شامل حالشون کنیم و نزدیک زنا نشوید راهی زشت است و دختران و پسرانتان را به نکاه هم در بیاورید همان طور ک روزی شمارا دادیم روزی اونارو هم میدیم
حضرت یوسف بهترین زن ها زیر دست بالش بود نگاشون نکرد چه برسه جق بزنه این همه سالم زندان بود ی بار جق نزد
خودت رو با بالا تر ها ک بودن مقایسه گن
بعد خدا بهش بعد سختیش آسونی داد ۲ تا داف نامبر وان داد بگو بعد سختی همیشه آسانیه آیه قرآنه
اونی ک اون بالا از همه بیشتر حواسش بهت هست اولش درد داره ولی میشه نزد من حالا خودم نمیگم نزدم ولی ی خط در میون تا چند ماه تحمل کردم
از گناهامم به خدا قسم میترسم ی وقت خدا نذاره تو کاسم ی بلای سرم بیاد ولی باز شیطون منو به گناه میندازه لعنت خدا بر شیطون
خدایا همه مارو ببخش ما تو حضورت خیلی گناها کردیم توبه
خدا نگه دار

من متاهلم و همسرم ارضام نميكنه و معتاد خودارضايي هستم پس ازدواجم ممكنه كمك نكنه

من کل حرفاتو شنیدم حرفایی خوبی نوشته بود ولی…….. من میخام برم حموم……… جلققققققق بزنم

شما وقتی راه فاضلاب خانه را ببندید معلومه که به اتاق سرازیر میشه حال پیدا کن پرتقال فروش را ؟

من خودم از 13 سالگی که بدنم تازه شروع کرده بود به تولید چند قطره مایع منی الان که 14 سالمه خود ارضايي کردم بارها تصمیم گرفتم ترک کنم ولی این حرف منو فقط پسرا می‌فهمن خیلی سخته خدایی وقتی شق درد بگیری امام زمان هم بیاد به زور میتونی بخوابونی الان درست 4 روزه که مایع منی از بدن من خارج نشده من با دو روش تونستم تا حالا پاک بمونم 😁،1:اگه قصدت واقعا ترک کردنه یه برنامه دانلود کن که گوگل رو قفل کنه یه رمز طولانی بده بنویس روی کاغذ و سعی کن تو ذهنت حفظ نکنی بعدش کاغذ رو بزار لای قران روش هم بنویس تسلیم نشو! راهکار دوم 2:اگه بدنتون به بلوغ جنسی برسه حتما میدونین یه مایع قبل انزال تو بدن مردا هست که واسه زنده نگه داشتن اسپرم که تولید و خارج میشه دفع این مایع با دیدن صحنه های جنسی صورت میگیره من خودم به شخصه هر روز پو. رن میبینم ولی با یک قانون میزارم اون مایع قبل انزال(پیشاب) خارج بشه ولی آب منی نه… البته بعضی وقتا چند قطره بی اختیار منی میریزه بیرون ولی خب اختیار اون درست من نیس…. و اون رفقایی هم که میگن بی ضرره دوست عزیز تو ترکیبات آب منی فقط 10 درصد اون رو اسپرم تشکیل میده بقیه اون رو املاحی اعم از :کلسیم، پتاسیم، پروتئین، ویتامین B6 آنزیم ها تشکیل میده تو که زیاد این کار رو انجام بدی بدن مجبور میشه از املاح ذخیره شده استفاده کنه و به مرور این کار عوارض جبران نشدنی از قبیل :سرطان پروستات و مهم تر از اون ضعف بینایی تو رو در بر میگیره. اگه نظر منو بخواین از طریق راهکار اول ترک کنین به امید آینده بهتر برای ازدواج سریع تر 👍

کسایی ک واقعا از خودارضایی خسته شدن هرچی چرتو پرت خوندن تو این سایتا بریزن دور یه چیز بهتون میگم مس به طلا این کلمه رو سرچ کنین من نقشرو بهتون دادم خودتون برین دنبال گنج

به نظر من خود ارضایی بستگی به شهوت هر شخصی داره ..هر کسی یه میزان شهوت داره و بر اثاث اون یا خود ارضایی میکنه یا نزدیکی ..کسایی که زیاد خود ارضایی میکنند ممکنه تو رابطه جنسی هم افراط کنند البته اگه طرفشون همونی باشه که میخاند ..منظورم از نظر اندام و خیلی خصوصیات دیگس ..ولی در کل مثل تخلیه ادراره حتما ارومشون میکنه که این کارو میکنند .این یه موضوع شخصیه به کسی ربط نداره و نباید سرزنش توش باشه .راهکارش طبیعی ارتباط بر قرار کردنه .چرا چون شما همیشه دنبال ارتباط طبیعی هستید که خود ارضایی میکنید ..ووقتی تجربه کردید بیشترتون ترک میکنید مگه اینکه جنس مخالف اونی نباشه که تو تصورشو میکردی ..حالا از نظر اندامی یا اخلاقی ..متاهلامیدونند من چی میگم و مجردها هم خواهند فهمید ..

سلام ترک خود ارضای باعث بزرگ شدن آلت میشه و زور انزالی برطرف میشه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.