Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

فول‌فکر
مشاوره و روانشناسی آنلاین

فولفکر ارائه دهنده انواع خدمات مشاوره آنلاین و تست های روانشناسی 

تستهای روانشناسی

در کنار شناختی که از خودتان دارید، آزمون‌های روان‌شناختی می‌توانند به شما کمک کنند تا به صورت عینی خودتان را بهتر بشناسید، اجزای روان‌تان را ارزیابی کنید و برای بهبود و بهینه کردن آنها برنامه‌ریزی کنید.

آزمون عزت‌نفس

عزت نفس یکی مهم‌ترین و پر‌کاربردی‌ترین مشخصه‌های ذهنی است.عزت‌نفس به تنهایی معنایی ندارد بلکه این اجزای سازنده‌اش هستند که به آن مفهوم می‌بخشند. با استفاده از این آزمون می توانید اجزای گوناگون عزت نفس خود را ارزیابی کنید.

آزمون شخصیت NEO

یکی از بهترین آزمون‌ها برای سنجش ابعاد فراگیر شخصیت. این آزمون نه تنها میزان عمومی سلامت شخصیتی شما را نشان می‌دهد بلکه قادر است پنج عنصر کلیدی شخصیت شما را نیز ارزیابی کند.

آزمون مکانیسم‌های دفاعی

آزمون مکانیزم‌های دفاعی با بیش از ۳۰ سال شواهد پژوهشی می‌تواند به شما نشان دهد که ذهن شما در سطح ناهشیار چگونه عمل می‌کند. این آزمون ۲۰ نوع مکانیزم دفاعی را با دقت بسیار بالایی ارزیابی می‌کند.

آزمون طرحواره‌ها

آزمون طرحواره‌های یانگ، یکی از رایج‌ترین آزمون‌ها برای مشخص کردن باورهای عمیق درونی شماست. از خوش‌بینی و بدبینی تا ترس‌های عمیق درونی را می توان بواسطه‌ی این آزمون ارزیابی کرد. این آزمون ۱۵ طرحواره ناسازگار را می‌سنجد. ‌

آزمون افسردگی بک

آزمون افسردگی بک یکی از کوتاه‌ترین، مشهور‌ترین و پرکاربرد ترین آزمون ها سنجش افسردگی است. این آزمون می‌تواند به شما بگوید که در چه سطح و میزانی از نشانگان افسردگی رنج می‌برید.

آزمون نگرش به خیانت

نگرش به خیانت می تواند آغازگر مکالمه و بحث بین زوج‌ها باشد. نظر شما و پارتنر/همسرتان در مورد خیانت چیست؟ چه چیزی را خیانت می دانید و چه چیزی را نه؟ با استفاده از این آزمون به جنبه های آن پی ببرید.‌

آزمون افسردگی شغلی

این آزمون می‌تواند به کارفرمایان و کارکنان نشان دهد که به چه احتمال و شدتی، نشانگان فرسودگی شغلی وجود دارد. همچنین قادر است مشخص کند که دلایل فرسودگی شغلی، به چه میزان به عدم تناسب فرد با شغل، محیط کاری و یا خود او باز می گردد.

ده‌ها روان‌شناس متخصص و با‌تجربه، در دسترس شما

برای تحلیل تست‌های خود از متخصصان فول فکر کمک بگیرید

شروع مشاوره آنلاین