Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

پذیرش آگهی در فول‌فکر

برای افزودن بر کیفیت آگهی‌های نمایش داده شده در سایت «فول‌فکر» و بهبود خدمات به مشتریان عزیز، بر آن هستیم که پلن‌های آگهی که قبلا از طریق سایت‌های واسط ارائه می‌شد را به صورت مستقیم، با شرایط خوب ارائه کنیم.

تعرفه‌ها هم بسیار منصفانه و در حد کف بازار تقدیم می‌شوند.

مقدمه:

سایت «فول‌فکر» محل مناسبی برای درج آگهی شماست. فول‌فکر در بین مجله فارسی، یکی از پربازدیدشونده‌ترین مجله روانشناسی، با برترین و به روزترین مقالات است.

– به طور متوسط هر هفته، چندین پست جدید و به روز روانشناسی و درمانی در این مجله نوشته می‌شود. و مقالات دائم در حال به روز شدن هستند.

– «فولفکر» از بیش از 5سال پیش، آغاز به کار کرده است و تا کنون بدون وقفه به کار خود ادامه داده است.

– مخاطبان فول فکر از هر نسل و سنی هستند، زیرا قصیه سلامت و بهداشت روان از موارد بسیار مهم در زندگی هر شخصی است.

– درجه تأثیرگذاری «فول فکر» روی مخاطب: چیزی که فراتر از اعداد و میزان کلیک‌هاست و معمولا توسط آگهی‌دهنده‌ها جدی گرفته نمی‌شود، درجه تأثیرگذاری و برد رسانه‌‌ای سایت‌هاست. چیزی که برای یک آگهی‌دهنده مهم است، میزان افزایش فروش محصول یا فرضا خوب خوانده شدن مطالب یک سایت یا وبلاگ اطلاعاتی بعد از درج آگهی است.

خوشبختانه «فول فکر» توانسته است در این مدت این سال ها فعالیت‌اش اعتبار زیادی میان مخاطبان خود کسب کند، و به مرجعی اطلاع رسانی درباره ی مشکلات و مسائل روانشناسی که کمتر به آنها پرداخته شده است بپردازد.

شرایط عمومی درج آگهی:

۱- «فول فکر» و اصولا هر نشریه آنلاین یا کاغذی دیگر، راهی برای آزمایش و اطمینان از راستی و صحت اطلاعات مندرج در آگهی‌ها ندارد. «فول فکر» هیچگونه رابطه کاری با صاحبان آگهی‌ها ندارد و هیچ مسئولیتی در قبال آگهی‌های درج شده ندارد و نمی‌پذیرد. با این همه ما آگهی‌هایی را که به صورت آشکار ناقض قوانین داخل کشور هستند، پذیرش نمی‌کنیم.

۲- فول فکر در رد یا قبول آگهی‌ها مختار است.

۳- در مورد بنرها و آگهی‌های متنی معمولا ظرف ۲۴ ساعت بعد از واریز مبلغ، آگهی‌ها درج می‌شوند. اما در مورد رپورتاژ – آگهی‌ها بهتر است، از چند روز قبل اقدام فرمایید.

۴- لطفا قبل از به پایان رسیدن مهلت آگهی، در صورت تمایل با ما تماس بگیرید، البته ما به پایان رسیدن مهلت را به شما یادآوری می‌کنیم، اما ارجح است که از چند روز مانده به پایان زمان آگهی، برای تمدید اقدام کنید.

۵- قبل از هماهنگی با ما، لطفا مبلغی واریز نکنید.

۶- تخفیف فقط در موارد خاص مثل سفارش آگهی به مدت سه ماه و بیشتر و یا درخواست آگهی با تعداد زیاد، ممکن است.

 

لطفا برای درج آگهی یا اطلاعات بیشتر با ایمیل info@fullfekr.com در تماس باشید.